اردک ترویج مارتین Madden به دستیار مدیر کل

اردک ترویج مارتین Madden به دستیار مدیر کل سهشنبه خود را گسترش 12 سال تصدی خود با حق رای دادن و در حال گسترش نقش خود را. این تیم اعلام کرد که این حرکت در انتشار اخبار.

دیوانه شده بود خدمت به عنوان اردک’ مدیر تازه سراغ. موقعیت جدید خود را جای او را مسئول هر دو حرفه ای و آماتور سراغ میان دیگر وظایف در هاکی عملیات

“این هیجان انگیز را به صورت یک چالش جدید است. من شده است با تمرکز بر کار جانبی در حالی که” دیوانه گفت. “ما صحبت کردیم در مورد گسترش نقش برای چند سال, اما من فکر می کنم که این زمان مناسب است.”

در حالی که 24 از NHL 31 تیم در حال آماده سازی برای اصلاح postseason آزمایشی برنامه ریزی شده برای اواخر تابستان اردک یکی از هفت باشگاه در حال حاضر با تمرکز مستقیما بر روی ورود به NHL پیش نویس است.

اردک به پایان خواهد رسید تا با یک انتخاب در بالا هشت از چه پروژه به یک پیش نویس عنوان توسط به جلو الکسیس Lafrenière. برای اولین بار از دو پتانسیل قرعه کشی قرعه کشی برگزار خواهد شد در تاریخ 26 ژوئن در 5 p. m. اردک خود نیز Boston Bruins انتخاب خواهد شد که در اواخر دور اول.

“آخر این هفته حداقل به ما می دهد یک ایده که در آن ما می شود چیدن. چه که هشتم و یا در سه صفحه ما می دانیم که ما در حال رفتن به یک بازیکن واقعا خوب” گفت: Madden که اولین پیش نویس با اردک بود در سال 2008.

ارزیابی و پیش نویس روش غیر معمول خواهد بود از آنجا که پیش نویس مانند postseason شده است به تعویق افتاد. علاوه بر این هیچ یک از عمده جهان تاریخ و اروپایی pro لیگ قادر به کامل فصل خود را با توجه به COVID-19 pandemic, کاهش طول و شدت زمان چشم انداز باید به صورت پیشاهنگی.

“ما سعی در نگه داشتن این فرایند شبیه به آنچه که ما انجام داده ایم در گذشته” Madden گفت. “ما تصمیم به حفاری با استفاده از فیلم و ارتقاء ما تعداد viewings به آنچه که ما می خواهم معمولا پس از یک فصل کامل.”

دیوانه تا به حال موفقیت در پیش نویس با آناهایم به طور کلی نگه داشتن این تیم سازمانی عمق دست نخورده با وجود این واقعیت است که اردک تنها در 10 صفحه دو بار بین سال های 2006 و 2018. Defenseman Hampus Lindholm بود انتخاب بالاترین Madden کارکنان ساخته شده در ششم به طور کلی, و او خاموش-هیئت مدیره انتخاب کنید که دارای panned برای اردک. Madden همچنین پیش نویس مرکز ترور Zegras که ستاره دار برای تیم ایالات متحده آمریکا در تاریخ رقابت نهم به طور کلی در سال 2019.

Madden است کشف سنگهای در اواسط و اواخر دور snagging دروازه بان جان گیبسون در دور دوم دروازه بان فردی اندرسن به عنوان به خوبی به عنوان مرکز ویلیام Karlsson در سوم defenseman سامی Vatanen در دور 4 و رو به جلو Troy تری در دور پنجم.

“این امر می تواند آسان به نقطه در چند بازیکنان, اما آنچه که من افتخار می کنم از این است که ما چگونه باید با هم گیر کرده به عنوان کارکنان و همچنان به تکامل” Madden گفت.

Madden قبلا به عنوان یک تازه کار در طلایه دار با نیویورک رنجرز و کارولینای طوفان با او برنده جام استنلی در سال 2006.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de