Dravid ضربان Tendulkar در Wisden هند نظرسنجی

دهلی نو: پنبه حلاجی هند بزرگ Rahul Dravid دقت ضرب و شتم تیمی سابق خود Sachin Tendulkar در Wisden هند, نظرسنجی, برای, بزرگترین, هندی, تست ضربه از همه زمان.

این نظرسنجی در نظر گرفته شد در Facebook و Dravid رو 52 درصد از 11,400 آرا که از طرفداران. آن آغاز شده و با یک استخر از 16 ضربه و آمد پایین و به یک چهار نهایی از Dravid در برابر Sunil Gavaskar و Tendulkar در برابر Virat Kohli.

Gavaskar موفق به بعد از ضرب و شتم Kohli در یک رقابت نزدیک مقام سوم بازی کردن.

“Dravid به پایان رسید با 52 درصد از کل آرا به عنوان بسیاری از 11,400 طرفداران در زمان شرکت در نظرسنجی برای نهایی – با وجود انتهایی در 42 درصد در روز سه شنبه. بسیار شبیه Dravid batted خود را در طول بازی حرفه ای او حفر و مبارزه در این نظرسنجی در نهایت عبور از خط با مناسب سرب در پایان گفت:” Wisden هند در گزارش خود.

هر دو Dravid و Tendulkar به عنوان دو تن از بزرگترین ضربه از همه زمان. آنها هر دو دارای بیش از 10 ، 000 اجرا می شود در آزمون و ODIs. هر دو تا به حال روش های مختلف برای پنبه حلاجی شده در آزمون با Dravid معروف برای توانایی های خود را به عمل خرد کردن یا اسیاب مخالفان بولینگ به گرد و غبار و Tendulkar که بیشتر از یک سکته مغزی ساز. هر دو بازیکن نیز کاپیتان های هند در نقاط مختلف و حرفه ای خود را تحت هر یک از دیگر در این فرآیند است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News