بایدن به نفع خود رای محبوب چپمن مدل اقتصادی پیش بینی

یک مدل پیش بینی بر اساس پیش بینی اقتصاد, معاون رئیس جمهور جو بایدن را برنده رای مردمی توسط یک حاشیه 10 ٪ در طول ریاست جمهوری مسابقه در ماه نوامبر.

مدل توسعه یافته در دانشگاه چپمن در نارنجی توسط اقتصاددان و گذشته چپمن رئيس جمهور جیم Doti با کمک از دانش آموزان در کلاس اقتصاد.

Doti گفت: هیچ تضمینی وجود ندارد که مدل دقیق خواهد بود این زمان به دلیل رای دهندگان ممکن است کراوات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و اقتصاد به این سال را به همه گیر ناشی از رکود اقتصادی است.

اما مدل شده و دقیق در تماس با نتیجه 15 از گذشته 16 آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری قدمت آن به دوایت آیزنهاور-Adlai استیونسون در صورت خاموش در سال 1956.

تنها از دست شد و در سال 1960 هنگامی که معادله نامیده می شود پس از آن معاون رئیس جمهور ریچارد نیکسون به ضرب و شتم جان اف کندی با یک حاشیه. واقعی نتیجه یک JFK برنده کوچک حاشیه — های متنوع از مدل پیش بینی فقط یک مقدار کوچک است.

این مدل با استفاده از متغیرهای اقتصادی مانند تولید ناخالص داخلی واقعی تورم و رشد کار به ببینید که چگونه یک وقت خواهد کرایه در رای مردم. مقایسه نتایج نشان می دهد از پیش بینی مدل تقریبا یکسان هستند به واقعی محبوب رای گیری نتایج.

“نه تنها آن را دقیق می شود ، میزان برنده در وقت حزب جانبی و زیان و همچنین” Doti گفت: سهشنبه 23 ژوئن در طول آنلاین ارائه آخرین چپمن اقتصادی پیش بینی شده است.

Doti اشاره کرد در این سال های ویرانگر سه ماهه دوم داده نشده مطلوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن. در مقیاس سالانه تولید ناخالص داخلی پیش بینی شده است به رنج می برند بی سابقه ای 35% شیرجه رفتن و نرخ بیکاری پیش بینی شده است به آمار 19.7 درصد به چپمن اعداد.

“معلوم معادله خواستار منهای 10% از دست دادن محبوب برای رای دادن وقت حزب” Doti گفت. “که به معنی مدل خواستار بایدن برنده 10 درصد بسیار قابل توجهی پیروزی است.”

Doti اشاره کرد که نتایج مدل متنوع از نتایج واقعی به یک درجه بیشتر در سال های اخیر نشانه ای شاید که رای دهندگان ممکن است کمتر در مورد اقتصاد یا که جامعه بیشتر قطبی.

“شما ممکن است این تخفیف و می گویند این است COVID. رای دهندگان در حال رفتن به سرزنش و تهمت برای اقتصاد ضعیف این سال” Doti گفت. “آنها را گچ آن را به COVID یک عمل خدا, اگر شما خواهد شد و نه رئیس جمهور.”

اما وجود داشته اند دیگر امتیازهای مانند رئیس جمهور جورج دبلیو بوش که تا به حال رکود آنها نمی تواند در سازمان دیده بان خود را و رای دهندگان هنوز هم آنها را سرزنش برای آن Doti گفت. و نظرسنجی ها نشان می دهد رای دهندگان نظر تایید امتیاز از مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت اقتصادی کاهش یافته است 17 درصد از ژانویه تا از تازه ترین نظر سنجی.

“بنابراین به نظر می رسد رای دهندگان در حال سرزنش تهمت حداقل تا حدی. که چه معادله است گفت:” Doti گفت. “حتی با COVID این خواهد بود بسیار بزرگ برای غلبه بر کسری بودجه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de