دادگاه تجدید نظر لغو دادگاه ارائه در فولرتون جرم و جنایت نفرت

قضات دادگاه های استیناف را لغو حکم پنج سال زندان برای مردی که با عصبانیت مواجه تهدید و فریاد زد نژادی تهمت در یک, حامله, سیاه, زن در یک فولرتون اتوبوس توقف – بازتاب نگرانی های مطرح شده توسط دادستان را که دریافت کرده اند باید مجازات سنگین تری به دلیل خشونت آمیز خود گذشته است.

یک پانل از قضات در کالیفرنیا دادگاه تجدید نظر در یک نظر منتشر شده در این هفته نشان داد که Orange County Superior Court Judge Roger B. رابینز آزار خود را در اختیار صدور حکم توسط تایسون تئودور میفیلد به پنج سال زندان و پس از او التماس کرد گناه را به ساخت جنایی تهدید و نقض کسی آزادی های مدنی و اعتراف به یک جنایت نفرت.

نظر نوشته شده است اشاره می کند که میفیلد است “گسترده کیفری که شامل چند اعمال خشونت علیه اقلیت نژادی” و در این مورد خاص “تهدید به یک حامله, زن آمریکایی آفریقایی تبار ‘قطره’ نوزاد متولد نشده او در حالی که او در انتظار در ایستگاه اتوبوس.”

عنوان سوم-مهاجم میفیلد شده بود رو اجباری 25-سال-به-زندگی حکم زندان تا قاضی را رد کرد یکی از قبلی اعتصاب اعتقادات – پاکسازی راه را برای روی لئامت دادن کوتاه پشت میله های زندان.

“اعضای این پانل لذت بردم مشاغل طولانی در عمل از قانون” قضات دادگاه های استیناف نوشت. “ما دیده می شود به اندازه کافی به آن را دشوار است به شوک ما. اما نه به عنوان آن به نظر می رسد غیر ممکن است.”

در مارس 2019 صدور حکم شنیدن, زن میفیلد متهم از وحشت توصیف ترس او را در مواجه با shirtless, raving در مرد است که چند صلیب شکسته و سفید supremacist خالکوبی و کسی که او گفته بود فریاد نژادی تهمت ،

او گفت قاضی که “من تا به حال به معنای واقعی کلمه اجرا برای زندگی من و زندگی من فرزند متولد نشده است.”

اورنج کانتی دادستان منطقه تاد اسپیتزر شخصا با حضور در جلسات متعددی در این مورد و استدلال در برابر حکم پنج سال زندان.

او پیوست و مدنی از جمله سر فصل های محلی از NAACP ضد افترا لیگ و شهرستان بشر در کمیسیون روابط.

اسناد دادگاه نشان می دهد میفیلد است انجام شده یک رشته از حملات خشونت آمیز است که در آن او به نظر می رسد برای انتخاب قربانی خود را بر اساس رنگ پوست خود و حمله بدون تحریک.

در سال 2005 او با چاقو به یک مرد در صورت نارنجی در همان سال او پانچ یک مرد در یک ایستگاه گاز پس از نزدیک شدن به یک زن و شوهر درخواست برای تغییر. در سال 2017, او کوبیده در فولرتون پس از درخواست سبک تر است.

میفیلد وکیل و قاضی رابینز قبلا ذکر است که رویارویی با این زن در ایستگاه اتوبوس نبود به عنوان خشونت به عنوان میفیلد گذشته جرائم که او نمی استفاده از یک سلاح و یا باعث آسیب و او acccepted مسئولیت برای اقدامات خود را در مراحل اولیه دادرسی است.

از قضات دادگاه های استیناف مشخص است که به اندازه کافی برای کسب میفیلد حکم سبک تر.

“دادستان منطقه معتقد اخراج به منزله سوء استفاده از اختیار و ما به توافق برسند. به طور کامل” از قضات دادگاه های استیناف نوشت.

“همه چیز در مورد (میفیلد است) جرم و رکورد خود را فریاد برای استفاده از سه اعتصاب قانون است. وجود دارد هیچ چیز در مورد سابقه کیفری و یا شخصی شخصیت است که نشان می دهد او به نحوی می افتد خارج از روح سه اعتصاب قانون است.”

دادگاه تجدید نظر تصمیم ضربات مورد بازگشت به Orange County Superior Court.

با حکم پنج سال زندان را از روی میز میفیلد خواهد باید این گزینه پشتیبان گیری از دادگاه ارائه خروج خود گناه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de