جدا شده تهمت دریافت مشتاق لهستانی جمهور

بنابراین زمانی که رئیس آندره Duda می رود به کاخ سفید روز چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است خوش شانس برای بازی دولتمرد دوباره. Duda منجر اولین هیئت خارجی به تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن از زمان شروع این بیماری همه گیر و خاموش کردن اقدامات در ایالات متحده است. سفر خود را علامت 11th زمان رهبران دو کشور ملاقات کرده اند — در سال 2017 رئیس جمهور آمریکا تحویل یک Trumpian سخنرانی در ورشو غرق در خون و خاک ناسیونالیسم به ندرت بیان شده توسط رهبران آمریکایی در خارج از کشور.

Duda است یک متحد لهستان حاکم جناح راست قانون و عدالت یا PiS که کنترل قوه مقننه کشور و سرزنش شده است که اتحادیه اروپا برای آن ثابت فرسایش استقلال برخی از لهستان عمده نهادها به ویژه قوه قضائیه.

“پس از زیرپا اولیه آن در سال به طور غیر قانونی تصاحب دادگاه قانون اساسی این کشور و این شورا مسئول قضایی قرار ملاقات های PiS دولت شروع به آزار و اذیت فردی قضات در سال 2019 اشاره کرد گزارش های اخیر از آزادی خانه مستقر در واشنگتن فکر می کنم تانک که آهنگ های دموکراتیک پیشرفت و پسرفت در سراسر جهان است. “در اوایل سال 2020 قضات که با انتقاد از دولت تعمیرات اساسی و یا به سادگی اعمال قانون اتحادیه اروپا به درستی قرار گرفتند انضباطی. چنین حمله ای هسته ای شعار دموکراسی — که با وجود محدودیت های قانونی در دولت قدرت اجرا توسط دادگاه مستقل — می شده اند غیر قابل تصور در اروپا قبل از PiS ساخته شده آن را یک واقعیت است.”

اگر عادت به سخنرانی از بروکسل Duda و متحدانش امیدوارند برای افزایش جلوتر از 28 ژوئن انتخابات ریاست جمهوری. او چهره یک سخت تر از انتظار می رود چالش از مخالفان. برخی نظرسنجی ها نشان می دهد که او می تواند از دست دادن به ورشو شهردار Rafal Trzaskowski اگر آخر این هفته رای بازده جولای رواناب. “تاکید بر روابط قوی با واشنگتن است که به ویژه مهم برای Duda داده لهستان در حال رشد انزوا در اروپا به عنوان دولت او تبدیل شده است به طور فزاینده ای استبدادی” همکاران من گزارش شده است. “اتحادیه اروپا به شدت انتقاد لهستان برای عدم رعایت دموکراسی ، حاکمیت قانون و حقوق اساسی و گفت: دولت قضایی تجدید نظر تهدید استقلال از دادگاه.”

“ما می خواهیم افزایش نیروهای آمریکایی در لهستان” یک فرد نزدیک به Duda گفت: نگهبان. “ما خوشحال نیست که آمریکا خروج نیروهای خود از آلمان, ما می خواهیم به عنوان بسیاری از نیروهای ایالات متحده در اروپا به عنوان ممکن است, اما این یک مسئله جداگانه بیشتر نیروهای ما در لهستان بهتر است.”

میزبانی Duda حال منتقدان می گویند به مثابه یک نوع انتخابات دخالت یک عمل مشابه برای مغلوب ساختن پیشی جستن صریح currying به نفع با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل قبل از انتخابات عمومی در اسرائیل است. “من مشکل توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نامناسب تلاش برای قرار دادن خود را به لهستانی سیاست داخلی و تقویت جمهور Duda را گشتند با کاخ سفید دیدار” Rep. Marcy Kaptur (D-اوهایو) که لهستانی آمریکایی در بیانیه ای گفت:. “من به ویژه نگران Duda اخیر نظرات در مقایسه با جامعه تجاوز به کمونیسم. آن را توهین به مردم بسیار که او را انتخاب و آزادی دوستداران در همه جا که برای چندین دهه تلاش برای بلند کردن یوغ کمونیست ظلم و ستم را از روی شانه های خود را.”

کاخ سفید دیدار “مشروعیت می بخشد Duda پلت فرم که در چند هفته گذشته به خود دیده است ضد همجنس و پیام های ضد یهودی و scapegoated اقلیت” Zselyke Csaky مدیر تحقیق و پژوهش برای اروپا و اوراسیا در خانه آزادی گفت: امروز جهان بینی. او تاکید کرد که این سهام بودند لهستانی برای دموکراسی: “آنچه ما در حال حاضر است که وجود دارد بدون توقف برای حزب حاکم. اگر آن را می توانید پیش بروید بلامنازع سپس آن را واقعا بسیار دشوار است برای رفع این آسیب است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de