به نظر می رسد مانند ما یک سال 2020 فصل بیس بال پس از همه حداقل در سطح لیگ.

بساز. (من فکر می کنم.)

پس از چند هفته از ترین های قدر عقب و جلو ممکن است بین این کمیسیون و با بازیکنان ارتباط راب مانفرد بود و انتظار می رود به غیر روحانی کردن زمانی که و که در آن. جزئیات نهایی سه شنبه شب برای 60 بازی فصل است که احتمالا شامل گسترش postseason اما شامل یک جهانی DH و حکومت شروع می شود که فوق العاده زمین باز یافته با یک مرد در دوم.

(Purists شما ممکن است گریه کن.)

اما به عنوان مشتاق به عنوان طفره زن طرفداران ممکن است برای دیدن Mookie بتی خود را بسیار ویژه سایه ای از آبی و تا آنجا که فرشته طرفداران بی تاب به استقبال آنتونی رندن و خوش آمدید جو Maddon – هر گونه خوش آمدید البته از راه دور و یا مجازی – بهترین کار این است که به فرض این خواهد بود که یک اجرا به یک قهرمانی.

هیچ اطمینان وجود دارد که در این فصل حتی نتیجه گیری با یک سری جهانی از آنجا که به عنوان دکتر Anthony Fauci است به ما یادآوری ویروس – و هیچ چیز دیگری – را تعیین خواهد کرد که آیا برنامه در حال اتمام است. رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: خانه کمیته پنج شنبه او با احتیاط خوش بینانه است که یک واکسن در دسترس خواهد بود بعد از این سال یا اوایل سال 2021 بلکه “بسیار نگران” در مورد جامعه گسترش در برخی از ایالت ها با توجه به آسوشیتد پرس گزارش.

در خبری دیگر فیلادلفیا فیلیز گزارش چهار آزمون مثبت در میان پرسنل سهشنبه آوردن خود را در مجموع به هفت بازیکن و پنج عضو هیات آلوده. بعد سه شنبه مشخص شد که دو رشته کوه های راکی کلرادو بازیکنان از جمله چارلی Blackmon آزمایش مثبت است. ایالات متحده آمریکا امروز باب Nightengale گزارش روز دوشنبه که 40 بازیکنان و اعضای کادر تا به حال آزمایش مثبت در هفته گذشته و تیم نیست حتی برگزاری به طور کامل سازماندهی جلسات آموزشی است. شیوع بیماری در فیلیز’ اردوگاه در ویکی Fla., تورنتو بلو جیز ” اردوگاه در Dunedin, Fla., و غول’ اردوگاه در اسکاتسدیل, Ariz., و کلی خوشه از موارد در فلوریدا و آریزونا رهبری هر تیم به بهار مجتمع.

تیم ساخته شده اند خانه شان پارک های موجود برای تمرینات و استفاده از آنها برای هر تمدید بهار آموزش در چند هفته آینده هر چند Blue Jays چون کانادا سفر محدودیت هنوز در تلاش برای کشف کردن که در آن آنها را با قطار. اما حتی با دقیق و به روز پزشکی, پروتکل, در خانه, پارک, آن سخت است در این شخص غیر روحانی چشم به ببینید که چگونه این ورزش و یا هر گونه دیگر می تواند به بادبان را از طریق بدون آنکه ویران شده توسط عفونت بیشتر.

نیز وجود دارد بحث بیش از آخر هفته به گزارش یاهو! ورزشی که یک “حباب” محیط زیست برای بیس بال بود در حال تجدید است که از آن می تواند محل در جنوب کالیفرنیا که در آن شما باید سه لیگ اصلی پارک چهار لیگ کالیفرنیا پارک ها و کیفیت کالج امکانات در میان دیگران, USC, UCLA و Cal State فولرتون. که بخشی از این طرح اعلام کرد.

حباب ممکن است مبالغه به هر حال.

حتی NBA و لیگ که تلاش خواهد کرد برای از سرگیری بازی در بیشتر محیط کنترل شده از دیزنی مجموعه ورزشی در اورلاندو نمی ممکن است قادر به آن را بکشید. یک ستاره دنور ناگتس’ نیکولا Jokic در حال حاضر آزمایش مثبت آسوشیتد پرس گزارش روز سه شنبه. اگر بازیکنان کلیدی مریض و یا انتخاب آن به عنوان LAFC را کارلوس ولا ظاهرا خواهد شد – این محصول را کاهش خواهد شد.

در همه گیر بیس بال, کل فرهنگ, را به تغییر دهید – نه بیشتر تا شش ساعت قبل از اولین زمین به اویختن در محل باشگاه وانجمن, به عنوان مثال – و آن را هنوز هم ممکن است به اندازه کافی. و اگر جوان قوی و سالم بازیکنان در معرض خطر هستند (و به یاد داشته باشید, ما واقعا نمی دانم برای مطمئن شوید که چه اثرات دراز مدت حتی برای افرادی که آلوده می شوند و بهبود می یابند) خطرات ضرب برای خانواده ها و مردم و کسانی که اعضای خانواده در تماس با آمده. به یاد داشته باشید که تعداد زیادی از مدیران و مربیان سقوط در دسته پر خطر.

آن است که واقعا ارزش آن را امتحان کنید به زور با این خطر که یک راش از تست مثبت خواهد حداقل کاهش این بازی و می تواند آن را تعطیل? ما باد تا با یک بازی خالی از لذت آن می تواند باعث در آن بهترین است ؟ بالا پنج dogpile پس از یک پیاده روی کردن ضربه ساده handshakes پس از پیروزی … ما نمی شود از دیدن آن برای یک مدت طولانی در حالی که.

این ممکن است بهتر است به جای گچ 2020 تا به سرنوشت و به استفاده از break برای رسیدن به محل کار در حفظ این بازی – و بازسازی اعتماد بین صاحبان و بازیکنان – برای 2021, 2022 و فراتر از آن.

در هر صورت راب مانفرد و دن Halem در مدیریت سمت و تونی کلارک و بروس مایر, نمایندگی MLBPA باید با استفاده از این زمان را به یک نفس عمیق بکشید و شروع جدی مذاکرات در توافق دسته جمعی که منقضی خواهد شد در پایان 2021 فصل است. اگر هیچ چیز دیگری, شش هفته به ما یاد آوری است که وجود دارد کمبود اعتماد بین طرفین و در حال حاضر زمان مناسبی برای کار در تعمیر آن رابطه.

(من می دانم این است برسد اما در اینجا یک سازش: بازیکنان به یک توافق 50-50 تقسیم درآمد با هر دو یک کلاه و یک حقوق و دستمزد کف, اگر صاحبان توافق می کنید برای باز کردن کتاب های خود را – کاملا – بنابراین هیچ بیشتر اسرار و هیچ پنهان جریان درآمد. هر کسی؟)

در این میان نگاه به آینده وجود دارد تقریبا به طور قطع نمی توان هیچ پول قراردادهای امضا شده در این زمستان حتی در میان بالاترین-مشخصات نمایندگی رایگان …, مانند, آه, Louie بتی. اگر من داجرز و من یک شانس را به نگه داشتن یکی از این بازی پنج بازیکن, من می خواهم او را بالاتر از ارزش بازار در حال حاضر – یک سال قرارداد پنج ساله قرارداد هر آنچه به حفظ بتی در آبی فراتر از سال 2020 است.

(سپس دوباره که احتمالا به همین دلیل من در حال اجرا نیست داجرز.)

jalexander@scng.com

@Jim_Alexander در توییتر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de