بعد از گلزار Dehlvi دیگر نور رفته است — Bandhu Gupta

دهلی نو: بعد از گلزار Dehlvi دیگر نور در دهلی نو رفته و با عبور از اردو روزنامه ویرایشگر و سابق کنگره و عضو پارلمان Vishwa موهان Bandhu Gupta. او روز دوشنبه در سن 94.

او شاید آخرین ویراستاران ارشد از یک روزنامه اردو که catered برای تمام جوامع مسلمانان هندوها و سیک ها در هند پنجاب و مناطق اطراف آن.

مقاله نویس Masoom Muradabadi اظهار داشت: “او درخشان نماد ما Ganga-Jamuni فرهنگ و ارزش های دهلی نو است.”

گوپتا بود پسر ارشد کنگره رهبر لعل Deshbandu گوپتا—یک رئیس سابق Tej-Bandhu گروهی از رسانه های شرکت. دومی نیز Editor-in-Chief گروه نشریات از جمله روزانه Tej, DIWANA , مجله هفتگی خورشید, شمال شرق خورشید, گنج ماهانه و فلش.

به علاوه گوپتا یکی از اعضای موسس باشگاه مطبوعات به عنوان به خوبی. کوچک و متوسط و روزنامه ها دریافت افزایش طول طبقه حرفه ای به عنوان یک رسانه بارون.

نه تنها او کار را به رعایت ارزش های سکولاریسم و صلح در این کشور اما در کل آسیای جنوبی منطقه نیز هست. در ماه جولای 2018 او ارائه شده به پرواز با نخست وزیر پاکستان در صلح بادکنک’ از لاهور به امریتسار. مشتاق ballooner او نقل مکان از جایی به جای دیگر از طریق زرق و برق دار بالون هوای گرم را نشان می دهد.

او ریاست آن بر بسیاری از کنگره مبارزات انتخاباتی به عنوان یک چاشنی officeholder در حزب دهلی واحد. “هر سال جدید می شود که در آن به دعوت از شاعران مشهور به خانههای مجلل در این شهر تولستوی Marg منطقه است.”

گوپتا بود سوزانده در لدهی زمینه با تنها 20 نفر در حال حاضر با توجه به شایع اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News