یک هواپیما بسته بندی شده با صدها نفر از سگ فرود آمد در کانادا. در هیئت مدیره شد 38 مرده توله سگ.

وحشتناک کشف در ژوئن 13 مجموعه تحقیقات توسط آژانس بازرسی مواد غذایی کانادا. و بازیگران آن یک نور افکن در رشد بازار بین المللی برای سگ که طرفداران و قانونگذاران می گویند نیاز بیشتر محدودیت — نه تنها به خاطر وارداتی, سگ, اما برای حفاظت از سلامت مردم و حیوانات در شمال امریکا است.

“تعدادی از سگ های وارداتی به آمریکا سر به فلک کشید در چند سال گذشته و ما در حال غربالگری کمتر از یک درصد از آنها” در کنگره ایالات متحده رالف ابراهیم (R-Louisiana) یک دامپزشک که در ماه گذشته co-حمایت یک لایحه دو حزبی به نام سگ سالم واردات عمل می کنند گفت: در یک ایمیل. “ما نیاز به کار بیشتر برای حفاظت از این حیوانات و کسانی که در حال حاضر در کشور است.”

خیلی در مورد اوکراین پرواز ناشناخته باقی مانده از جمله اینکه آیا مقامات کانادا آگاه بودند بسیاری از توله سگ بود عازم تورنتو است. دولت که می گوید آن را “استانداردهای دقیق” برای حیوانات واردات منتشر کرده است کمی اطلاعات به نقل از در انتظار بررسی است. خطوط هوایی بین المللی اوکراین در بیانیه ای گفت جمعه که از آن پشیمان “از دست رفتن غم انگیز از زندگی حیوانات” و در حال همکاری با مقامات محلی به “هر گونه تغییرات لازم برای جلوگیری از چنین وضعیتی از دوباره اتفاق می افتد.”

طرفداران حیوانات گفت: پرواز 500 سگ در یک هواپیما غیر معمول است اگر نه بی سابقه است. سگ نیاز به آب و دیگر مراقبت از وقتی که crated on آسفالته و در طول پرواز گفت: ربکا Aldworth مدیر اجرایی جامعه انسانی بین المللی در کانادا.

“شما با تکیه بر کارکنان فرودگاه و شرکت هواپیمایی برای انجام این کار, مراقبت,” او گفت:. “اگر کسانی که حیوانات در حمل و نقل تعداد کسانی که این امر می تواند از لحاظ فیزیکی غیر ممکن است برای ارائه این نوع از مراقبت.”

توله سگ پرواز از اوکراین شد, French bulldogs با توجه به چندین کانادا اخبار گزارش. سگ ها یکی از چندین brachycephalic یا حمله-بینی کثیف بنابراین در معرض مشکلات تنفسی است که برخی از خطوط هوایی ایالات متحده حاضر به حمل و نقل آنها.

با وجود مشکلات سلامت خود را, فرانسوی, bulldogs در میان بیشتر در پی نژاد در آمریکای شمالی رتبه چهارم در باشگاه لانه قرار دادن آمریکا در تازه ترین لیست محبوب purebreds و پنجم در کانادا باشگاه لانه قرار دادن لیست. محبوبیت خود را به معنی “Frenchies” فرماندهی قیمت های بالا. در فروش سایت Puppyspot, فرانسوی, توله سگ بولداگ قیمت از $4,500 به $8,000. یکی آمریکا غیر انتفاعی نجات ارائه کرده است سگ با تصویب هزینه به عنوان بالا به عنوان $1,850, با توجه به, واشنگتن پست بررسی است.

پتانسیل سود تشویق فروشندگان و کارگزاران برای کم رفاه حیوانات, حیوانات طرفداران و مقامات دولتی می گویند. ملی پست گزارش داد که درجه حرارت به نزدیک شدن 90 درجه هنگامی که توله سگ لود شد بر روی این هواپیما در اوکراین و برخی از توله سگ جعبهها شد shrink-wrapped که می تواند باعث خفگی شود.

چگونه بسیاری از French bulldogs یا سگ به طور کلی وارد شده به کانادا در سال ناشناخته است Aldworth گفت. در ایالات متحده بیش از 1 میلیون سگ های وارداتی در هر سال با توجه به یک 2019 گزارش از بخش کشاورزی است. اکثریت قریب به اتفاق هستند تصور می شود سفر با حیوانات خانگی خود را صاحبان این گزارش گفت: این وزارتخانه صادر شده تنها مورد از 2900 مجوز برای سگ به مقصد به بالا بفروشید به مصرف کنندگان است. برخی از ناظران سوال که نتیجه گیری از جمله باشگاه لانه قرار دادن آمریکا که می گوید که معتقد است بسیاری از آنها “در واقع مقصد برای انتقال.”

از آنجا که تعداد فزاینده ای از بزرگتر ایالات متحده پرورش دهندگان سگ در حال بستن و کوچکتر در مقیاس سرگرمی پرورش دهندگان بازنشستگی برخی از “ما پرورش شده است سپاری به کشورهای دیگر گفت:” پتی رشته بنیانگذار اورگان بر اساس حیوان ملی بهره داد که طرفداران برای پرورش دهندگان و دیگر حیوانات کسب و کار.

برخی از محموله را به خوبی درگیر بیش از 40 سگ اغلب توله سگ بیش از حد جوان به پرواز از نظر قانونی با توجه به 2019 مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از پست های وبلاگ توضیح داده است که نظارت غیر قانونی توله سگ واردات در نیویورک John F. Kennedy International Airport. واردکنندگان به دنبال دامن مقررات با این ادعا سگ مسن تر هستند و یا “نجات” در نظر گرفته شده نه برای فروش مجدد به دلیل “سود بالقوه نمایی” پس از گفت. فرانسوی و انگلیسی bulldogs ویژه مشترک هستند آن را گفت.

در یک 2019 گزارش توله سگ قاچاق انگلستان خیریه سگ اعتماد گفت: بسیاری از سگ سرچشمه در لتونی, لیتوانی, لهستان, مجارستان صربستان و رومانی و بلغارستان و در حال انتقال به دیگر کشورهای اروپایی بدون مناسب استراحت غذا یا آب. در سال 2018 کتاب “طراح سگ” مادلین برنشتاین رئیس جمهور از رفاه حیوانات گروه rhegan s توصیف حمل و نقل French bulldogs که فرود در لس آنجلس از اوکراین. حیوانات بودند “زیر سن قانونی و نه علیه بیماری هاری واکسینه شوند و در نیاز فوری به مراقبت. مدارک مطابقت ندارد توله سگ در ظرف,” او نوشت.

این حوادث هستند و شواهد از یک مشکل گسترده طرفداران می گویند.

“واردات قوانین برای حیوانات خانگی نگه نمی دارد همگام با جهانی شدن در هر نقطه در شمال امریکا” رشته گفت.

وزارت کشاورزی ایالات متحده نیاز دارد که سگ از ورود به ایالات متحده برای فروش مجدد حداقل 6 ماه و واکسن برای بیماری هاری و بیماری های دیگر.

“این تنها موثر به اداره هاری واکسن به توله سگ سه ماه سن یا پس … که توله سگ باید 4 ماه هنگامی که آن را حمل و نقل,” او گفت:. “این زمانی است که شما شروع به دیدن مدارک جعلی گفت: چیزهایی مانند حیوانات مسن تر از آن واقع است.”

انسانی جامعه بین المللی شده است خواستار ممنوعیت در کانادا, واردات از تمام تجاری-تربیت سگ برای فروش مجدد. این رویکرد نمی خواهد متوقف بین المللی نجات واردات است که این گروه گاهی اوقات سازماندهی, Aldworth گفت.

“دولت ها و سازمان های غیر دولتی در حال تلاش بسیار سخت به از بین بردن توله سگ میلز در اینجا در کانادا,” او گفت:. “وجود دارد هیچ دلیلی برای اجازه واردات سگ از همان نوع امکانات در جای دیگر.”

در ایالات متحده ابراهیم قانون خواهد هدف تجاری و نجات وارد یکسان قرار دادن تمرکز بر توقف بیماری مهم نیست که در حال در آوردن سگ. این امر نیاز واردکنندگان به ارائه سگ’ سوابق ایمن سازی و ایالات متحده اجازه می دهد ماموران گمرک به “بیشتر دقت مورد مداقه قرار دادن واردکنندگان از کشورهای شناخته شده به بندر قاچاقچیان,” او گفت:.

“حوادث مانند اینها نه تنها مسلمان بلکه یک قبر خطر برای سلامت عمومی” ابراهیم گفت: از پرواز به تورنتو.

این لایحه با حمایت American Veterinary Medical Association, باشگاه لانه قرار دادن آمریکا و رشته های گروه. او گفت: هدف اصلی این است که اطمینان حاصل کرد که یک آژانس طول می کشد سرب در نظارت بر واردات سگ و ردیابی حرکت خود را هنگامی که آنها می رسند.

“من فکر می کنم این قانون است که منجر به یک گفتگو” رشته گفت. “هنگامی که مردم آگاه می شود از آنچه به طور معمول در جریان همه خواهد شد و تقاضا تغییر می کند.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de