28 ساله دستگیر شد روز سه شنبه در سانتا آنا به ظن داشتن “هزاران نفر” از سوء استفاده جنسی از تصاویر و ویدئوها.

Jaime Castillo (Santa Ana اداره پلیس)

یک محقق با سانتا آنا اداره پلیس شروع به تحقیق Jaime Castillo در ماه مارس به اتهام تجارت کودک عاشقانه و سوء استفاده جنسی از مواد معمولا شناخته شده به عنوان پورنوگرافی کودکان با توجه به گروه.

بیش از دو ماه تحقیق شامل نه حکم جستجو هزاران نفر از تصاویر و ویدئوها از سوء استفاده جنسی از کودکان یافت شد ذخیره می شود توسط کستیللو و او گفته ارسال بیش از 75 تصاویر و فیلم ها به تصویر می کشد سوء استفاده جنسی از “کودکان” سانتا آنا اداره پلیس گفت:.

پلیس با ردیابی آدرس IP به یک خانه در سانتا آنا و صبح روز سه شنبه آنها اعدام یک حکم جستجو در این خانه که “مجددا سوء ظن است که Castillo شد ذخیره سازی صریح فایل در چند دستگاه های ذخیره سازی داده واقع در خانه اش” با توجه به سانتا آنا اداره پلیس.

Castillo دستگیر شد و دستگاه های کشف و ضبط شد, پلیس گفت:.

همچنین 38 سال دو بار به اتهام در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان متهم شد دوشنبه با همان جرم در آناهایم.

سانتوس کریس هرناندز التماس کرد گناه نیست در او تفهیم اتهام در زندان دادگاه در سانتا آنا به آوردن زشت و ناپسند توجه به کالیفرنیا و در اختیار داشتن و کنترل پورنوگرافی کودکان با محکومیت قبلی هر دو جنایت با توجه به سوابق دادگاه.

هرناندز افسر عفو مشروط کشف پورنوگرافی کودکان بر روی هرناندز تلفن همراه و گزارش آن به پلیس آناهایم در ژوئن 16, به گفته پلیس آناهایم Sgt. شین Carringer.

هرناندز متهم است که با در اختیار داشتن بیش از 600 تصاویر از جمله 10 یا بیشتر تصاویر مربوط به یک کودک کمتر از 12 با توجه به شکایت کیفری.

هرناندز التماس کرد گناه را به در اختیار داشتن و کنترل پورنوگرافی کودکان و حمل یک خنجر یا خنجری هر دو جنحه در ژانویه 2013.

هرناندز نیز التماس کرد گناه را به اختیار و یا کنترل پورنوگرافی کودکان با اعتقاد راسخ پیش فروش و یا توزیع زشت و ناپسند ماده از کودکان و توزیع پورنوگرافی به یک جزئی به قصد شرکت در رفتار جنسی در مارس 2018 و محکوم به دو سال در زندان است.

هرناندز بود که دستور به بازگشت به دادگاه جولای 7 برای یک دادرسی پیش از محاکمه در شمال مرکز عدالت در فولرتون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de