چرا دیزنی لند نیاز به تنوع در طراحی آن تیم

چگونه می توانم به شما یک تنوع کوچک شدن صنعت ؟

که سوال این است که نا امید محل کار مدیران برای بیش از یک نسل. چگونه می توانم شما را استخدام کارکنان بیشتر از قبلا کمتر جوامع هنگامی که شما استخدام کسی در تمام ؟ چگونه می تواند شما را بیشتر مردم از زمینه های متنوع به نیروی کار خود را هنگامی که شما به پایین سر خود را شمارش ؟

طرفداران این ماه شده اند خواستار دیزنی Imagineering واحد برای آن استخدام رکورد. پس از دیزنی ارسال شده بیانیه در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به حساب های رسانه های اجتماعی برخی از طرفداران مقابله با عکس هایی که دیزنی تا به حال ارسال شده در ماه های اخیر از Imagineers در افتتاح Star Wars: Rise of the مقاومت و دیگر جاذبه های اخیر.

چهره های سیاه و سفید بودند و خیلی به ندرت دیده می شود.

دیزنی است که به سختی به تنهایی در اینجا. من شنیده ام خلاق رهبران در سراسر مضمون سرگرمی صنعت طراحی خود را به کار برای استخدام نه به اندازه کافی افراد از رنگ. به عنوان با بسیاری از چالش های ایستاده در راه نژادی و عدالت اجتماعی امروز مسائل سیستمیک و همچنین شخصی. زمانی که شرکت اعلام دهانه آنها دریایی از برنامه های کاربردی از نامزدها با برخی آسیایی و Latinx نامزدهای اما کمتر اغلب سیاه متقاضیان است. خود را برای تنوع بخشیدن حقوقی واجد شرایط شرکت ها باید خود را برای تنوع بخشیدن متقاضی استخر و همچنین در نظر گرفتن یک نگاه سخت در از بین بردن تعصب نژادی از خود را استخدام.

اما استخدام در انتظار نگه داشته در حال حاضر تقریبا در سراسر این مضمون سرگرمی طراحی میباشد. آنچه در آغاز به عنوان furloughs در حال تبدیل شدن به اخراج, به, پارک, موزه ها و استراحتگاه های خود را قطع برنامه ریزی هزینه های سرمایه در پاسخ جهانی توقف در سفر. با درآمد آینده در آن ممکن است وسوسه انگیز برای شرکت های طراحی برای برش تلاش خود را برای تشویق به آموزش و جذب دانش آموزان از زمینه های متنوع به نظر یک حرفه ای در مضمون سرگرمی طراحی شده است.

که خواهد بود مانند خوردن دانه ذرت. استخدام متنوع نسل جدیدی از هنرمندان خلاق ضروری است, سرمایه گذاری در آینده از مضمون سرگرمی طراحی شده است.

در اوایل این ماه من مصاحبه دیزنی Legend همین Iwerks در مورد پدرش Ub Iwerks که کمک والت دیزنی ایجاد میکی موس سپس به اختراع کشت از ویژگی های پیشرفت حرکت تصویر تلویزیون و پارک صنایع. آنچه که به من زده سخت در همین بحث در مورد پدر او Ub طیف گسترده ای از سرگرمی ها و منافع. از بولینگ تیراندازی با کمان برای تعمیر خودرو و فراتر از یوبی همیشه مشغول به کار بود به کارشناسی کارشناسی ارشد برخی از مهارت های جدید و یا avocation.

که تنوع منافع کمک Ub Iwerks دیدن اتصالات خلاق و پیدا کردن راه های جدید از انجام کارهایی که دیگران با کمتر تجربه های متنوع نیست. امروز آن را به اندازه کافی برای استخدام چند مرد سفید با انواع سرگرمی. صنعت طراحی نیازهای منحصر به فرد از ديدگاه بیشتر هنرمندان مانند دیزنی Charita کارتر یک زن سیاه و سفید کمک کرد که منجر به توسعه میکی و مینی فراری, راه آهن, آخرین عمده پارک جاذبه تا قبل از همه گیر بسته پارک ها در سراسر جهان است.

طرفداران حق داشتند. پارک نیاز به تنوع در طراحی خود تیم است. تنوع تغذیه و حفظ خلاقیت است که این صنعت نیاز به بهبود یافتن از این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net