دو متر است ؟ یک متر به علاوه? اجتماعی فاصله قوانین سریع بحث شدید در انگلستان

مت Dunham AP

نشانه خواستار ماندن مردم دو متر از هم جدا در مقابل یک تلفن قرمز جعبه مجسمه سازی در کینگستون یوپن تامس در جنوب غربی لندن است.

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون است که خواسته برای پاسخ به یکی از مهمترین و اهریمنی سوال از همه گیر: چه تفاوت بین دو متر و یک متر اجتماعی فاصله برای بهداشت عمومی و برای صرفه جویی در اقتصاد ؟

یا خواسته دیگری راه چقدر مهم است اگر رستوران شام یا میخانه خزنده مورد نیاز برای جدا با شش پا در مقابل سه پا بیشتر یا کمتر با 1 متر که برابر با 3.28084 پا ؟

پس جانسون دستور داد که بریتانیا به مستند در ماه مارس استرالیایی ها دستور داده شده است — بارها و بارها — لطفا نگه داشتن دو متر از فاصله اجتماعی بین خود را به سرعت گسترش coronavirus که به کشته شدن حداقل 42,632 مردم در اینجا تا کنون بالاترین مرگ و میر در اروپا است.

اما جانسون در اوایل این ماه به دستور دولت بررسی فاصله گرفتن قوانین و به طور گسترده ای انتظار می رود در این هفته به تایید جدید “یک متر به همراه” سخن بی معنی وبیهوده.

یک تغییر در سیاست ها ممکن است در حال حاضر جانسون وزیران می گویند به دلیل انتقال ویروس تحت کنترل در بریتانیا با عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در حال سقوط است. نخست وزیر به نظر می رسد آماده به سیگنال پایان دادن به ملی مستند و اعلام کند که هتل ها, رستوران ها و بارها در انگلستان می تواند بازگشایی — با احتیاط — در اوایل ماه جولای. رهبران در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی که با توجه به مشابه آرامش از محدودیت.

تعمیرات اساسی از فاصله حکومت نیز اتفاق می افتد تحت فشار سیاسی و در میان عمیق اقتصادی و ترس از اتاق هیئت مدیره به کارخانه طبقه است.

جاستین Tallis

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کارگران علامت پیاده رو خارج از مغازه ها در خیابان آکسفورد در لندن مرکزی هدایت عبور و مرور و خریداران به پایبندی به دولت فعلی اجتماعی فاصله دستورالعمل از دو متر است.

دو متر و قاعده آن می گویند بسیاری از منتقدان این است که یک کار-ناوشکن بر اساس علم جامد اما در میانگین و برآورد تا چه حد سرفه و عطسه و یا خنده ممکن است راه اندازی قطرات حاوی ویروس و چگونه عفونی کسانی که plumes ممکن است.

در آن آغوش سختی دو متر استاندارد بریتانیا شده است چیزی از یک پرت در کنار اسپانیا و کانادا است.

جانسون دولت محکوم شده اند برای رفتن به مستند اواخر برای عدم ارائه دنده محافظ به خط مقدم پزشکی کارگران و اجازه می دهد این ویروس به رفت و برگشت از طریق آن در خانه های سالمندان. اما در اجتماعی, فاصله, قوانین, انگلستان شده است محتاط تر از بیشتر است.

سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند یک فاصله حداقل یک متر.” چین و فرانسه و دانمارک و هنگ کنگ رفت و با یک متر. کره جنوبی تصمیم گرفتند برای 1.4 متر; آلمان و ایتالیا و استرالیا برای 1.5 متر است.

در ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود “حداقل شش پا” یا 1.8 متر “در مورد دو طول اسلحه” جدایی بین مردم — هر چند کشورهای مختلف تایید اقدامات مختلف در زمان های مختلف.

در بریتانیا فشار برای کوتاه کردن فاصله قانون است در آینده بخشی از کسب و کار که در حال التماس برای تسکین پس از سه ماه از مستند.

دو متر فاصله است و نه پایدار برای بسیاری از بارها که در آن مشتریان ممکن است به طور سنتی تنه شانه به شانه برای دریافت سفارشات خود را در.

UKHospitality یک تجارت بدن هشدار داد که بخش درآمد خواهد بود با کاهش بیش از دو سوم اگر رستوران ها و بارها مجبور شدند به دنبال زمان دو متری زمانی که آنها سر کسب و کار در ماه جولای.

انگلیسی آبجو و میخانه انجمن گروه تجارت تخمین می زند که اگر فاصله باقی مانده در دو متر تنها یک سوم از بارها خواهد بود قادر به بازگشایی شده است. کاهش فاصله یک متر و سه چهارم از بارها ممکن است برای زنده ماندن.

Oli Scarff

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نشانه درخواست مشتریان به رعایت اجتماعی فاصله اقدامات و اقامت دو متر از هم در یک کامیون مواد غذایی در Kirkgate بازار در لیدز در شمال انگلستان است.

مایکل Belben صاحب عقاب gastropub در لندن گفت: واشنگتن پست او furloughed 19 بار من و سرآشپزها در ماه مارس به دولت دستور داد کارگران خانه به صبر کردن بیماری همه گیر.

“آنچه آنها درک نمی کنند این است که تفاوت بین یک متر و دو متر است. آن پایین می آید به چگونه بسیاری از مردم می تواند در داخل” Belben گفت. “من نمی توانیم به از دست دادن پول دست مشت.”

ریچارد مراقبت از یک high-end رستوران که اجرا می شود Annabel باشگاه و پیچک های زنجیره ای گفت: پست در روز یکشنبه که دولت دو متری بود “قتل در کشور است.”

این فقط publicans و شیک باشگاه صاحبان خواستار نصف فاصله اجتماعی قوانین و مقررات. بالا محافظه کاران در جانسون خود حزب محافظه کار تحت فشار بوده اند او را به بستن فضا فاصله گرفته اند و اقتصاددانان که در حال تماشای میلیون ها شغل از دست رفته به عنوان بریتانیا می افتد به آن عمیق ترین رکود اقتصادی پس از بزرگ فراست از 1709.

محافظه کار مجلس جان ردوود گفت: در مجلس شورای اسلامی در هفته گذشته “با توجه به این که مشاوره های علمی است مخلوط و مبهم و با توجه به این که اقتصادی و کسب و کار مشاوره است قاطع و روشن چرا وزیران امروز اعلام نصف فاصله بپرسید کسب و کار برای قرار دادن در سایر اقدامات لازم از جمله لباس های محافظ و صفحه نمایش که در آن مناسب است؟”

جاستین Tallis

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کارگران نصب علائم گفتن عابران و خریداران به پایبندی به انگلیسی, دولت فعلی اجتماعی فاصله دستورالعمل و اقامت دو متر از هم در خارج از مغازه ها در خیابان آکسفورد در مرکز لندن.

علم بیش از عدد سمت راست متر است که به دور از حل و فصل.

بلند پروازانه نقد و بررسی منتشر شده در اوایل این ماه در مجله پزشکی لانست از 172 مطالعات مشاهده ای در سراسر 16 کشور و شش قاره این نتیجه رسیدند: “انتقال ویروس ها پایین تر بود با جسمی فاصله یک متر یا بیشتر است.”

دولت بریتانیا علمی مشاوران ارائه جوانب مثبت و منفی خود تاکید بر این که خطرات نسبی — که به طور کلی بله دو متر بود و احتمالا امن تر اما چقدر امن تر و در چه هزینه ؟

شان فیتزجرالد یک گروه مهندسی متخصص در دانشگاه کمبریج که به کمک اطلاع رسانی اصلی دو متری, گفت لندن تایمز “چیزی که از دست رفته است از ساده دو متری است که در نظر گرفتن عوامل دیگر مانند زمان مدت و جهت گیری.”

“این هر سه مهم هستند که” او گفت:. “من نمی خواهم به یک متر به غیر از کسی برای یک دوره طولانی از آنجا که خیلی خطر بالاتر از دو متر است.”

Calum سمپل استاد شیوع پزشکی در دانشگاه لیورپول و یک عضو از دولت مشاوران علمی گروه گفت: رادیو بی بی سی “به همین دلیل است که من تغییر ذهن من در حال حاضر و در حالی که من از یک نظر متفاوت از سه هفته پیش است که در حال حاضر ما در یک موقعیت که در آن وجود دارد سطوح پایین و پایدار در سطوح پایین انتقال در سراسر کشور است.”

“من هنوز هم گفت: دو متر است امن تر از یک, اما به نظر من آن است که در حال حاضر معقول و منطقی تصمیم سیاسی برای استراحت این قوانین شاید سرعت بخشیدن به باز کردن مدرسه و شروع به باز کردن بخش های دیگر اقتصاد” سمپل گفت.

علمی مشاوران در یک سری از ویژگی های یادداشت برای دولت نشان می دهد که اگر دو متری تغییر است انگلیسی ها باید به استفاده از پوشش صورت در عمومی و صرف زمان کمتر در فضاهای داخلی با غریبه ها.

در آغاز همه گیر جانسون و خود را برترین علم مشاوران با تخفیف نیاز به پوشیدن ماسک. در این ماه آنها آغاز شده و نیاز آنها را در حمل و نقل عمومی. آنها به نظر می رسد آماده به دوباره تنظیم موقعیت خود.


کریستین Spolar کمک به این گزارش.

فرانسه حکم ماسک برای کنترل coronavirus. Burqas ممنوع باقی می ماند.

چگونه ایستاده خود زمین در اجتماعی فاصله بدون اعتقاد خانواده و دوستان

از آکسفورد به یک آزمایشگاه یک coronavirus واکسن به دست آوردن حامیان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de