مغلوب ساختن پیشی جستن backtracks در دیدار با ونزوئلا مادورو پس از انتقاد

رئیس جمهور تهمت عقب نشینی دوشنبه از نظرات ساخته شده است در مصاحبه ای بیش از آخر هفته که در آن او حاضر به رد کردن دیدار با رهبر ونزوئلا نیکولاس مادورو یک حرکت است که می تواند در تقابل با دولت او را سخت به خط مشی به سوی دیکتاتور.

پس از واکنش شدید از حزب دموکرات و برخی از جمهوری خواهان مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که او تنها خواهد دیدار با مادورو که چسبیده به قدرت پس از یک مناقشه 2018 انتخابات به بحث در مورد “صلح آمیز خروج.”

“بر خلاف رادیکال چپ من همیشه ایستادگی در برابر سوسیالیسم و با مردم ونزوئلا” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “مدیریت من همیشه ایستاده در کنار آزادی و آزادی و برابر سرکوبگر رژیم مادورو! من تنها دیدار با مادورو به بحث در مورد یک چیز: یک خروج مسالمت آمیز از قدرت!”

[مادورو می گوید او هنوز هم در کنترل ونزوئلا آماده برای مذاکرات مستقیم با ایالات متحده]

در مصاحبه با Axios منتشر یکشنبه تهمت پیشنهاد او تا به حال افکار دوم در مورد تصمیم خود در به رسمیت شناختن مخالفان رهبر ژوئن Guaidó به عنوان رهبر مشروع ونزوئلا پس از این کشور در انتخابات گفت: برای ارج نهادن به درخواست مادورو برای دیدار با.

“مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات سختی در ونزوئلا اما تحسین اراذل و اوباش و دیکتاتورها مانند نیکولا Maduro” جو بایدن به presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: در توییتر در پاسخ به تهمت نظرات در مصاحبه. “به عنوان رئیس جمهور من ایستاده با مردم ونزوئلا و برای دموکراسی است.”

Rep. دانا Shalala (D-Fla.) همچنین ارائه یک شبیه نقد در یک صدای جیر جیر تماس مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات “یک روز غم انگیز برای مردم ونزوئلا دموکراسی و رهبری آمریکا” و افراطیت که او می ایستد با “خوان Guaido و مردم ونزوئلا است.”

سناتور. مارکو روبیو (R-Fla.) در زمان مهربان تن بلکه به روشنی در یک صدای جیر جیر که او فکر اعطای مادورو دیدار او به دنبال اشتباه خواهد بود.

“مرکزی هدف از سیاست ایالات متحده در ونزوئلا بازگشت دموکراسی” روبیو توییتی. “ما همیشه مایل به تسهیل گذار مسالمت آمیز به دموکراسی و قانون اساسی سفارش. اما ما همچنان به رد هر گونه تلاش برای حفظ #MaduroRegime در قدرت و یا استفاده از مذاکرات به عنوان یک تاکتیک تاخیر.”

[از Miami condo به ونزوئلا, ساحل, چگونه یک طرح به ‘تصرف’ مادورو رفت و سرکش]

با توجه به Axios تهمت باز بود برای دیدار با مادورو وقتی پرسیده شد که در مورد آن در طول مصاحبه ای که روز جمعه در دفتر بیضی.

“من می خواهم شاید فکر کنید که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “. . . مادورو می خواهم به ملاقات. و من هرگز مخالف به جلسات — شما می دانید که به ندرت مخالف به جلسات. من همیشه می گویم شما از دست دادن بسیار کمی با جلسات. اما در این لحظه من آنها را رد کرد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ابراز محدود شور و شوق برای پس از مشاوره سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به رسمیت شناختن Guaidó به عنوان رهبر ونزوئلا است. ژوئن Guaidó اعلام کرد و خود را رئیس جمهور این کشور پس از سال 2018 انتخابات اما قادر نبوده است به دست گرفتن کنترل دولت از مادورو پس از آن با وجود پشتیبانی از ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر.

پرسید که آیا او با ابراز تاسف از تصمیم خود به دنبال بولتون مشاوره مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا گفت: “نه به خصوص” Axios گزارش شده است. اما پس از آن در ادامه می گویند: “من می توانستم زندگی با آن یا بدون آن, اما من بسیار محکم در برابر آنچه که در ونزوئلا است.”

از تصمیم خود را مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “برخی از مردم آن را دوست داشت, برخی از مردم نیست.”

“من خوب بود, با آن,” او اضافه شده است. “من فکر نمی کنم آن را — شما می دانید, من فکر نمی کنم آن را بسیار معنی دار یک راه یا دیگری.”

[قاضی انگلیس برای جلوگیری از انتشار بولتون کتاب]

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر آمد پس از انتشار گزیده ای از بولتون کتاب جدید است که در میان چیزهای دیگر به تصویر می کشد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان unenthusiastic مورد Guaidó از ابتدا.

با توجه به بولتون تهمت توصیف Guaidó به عنوان “ضعیف” و مادورو به عنوان “قوی است.”

“توسط بهار تهمت خواستار شد Guaidó به ‘Beto o’rourke ونزوئلا’ به سختی مرتب کردن بر اساس تعریف یک متحد ایالات متحده باید در انتظار” بولتون نوشت: با اشاره به سابق تگزاس کنگره که دموکرات انتخابات ریاست جمهوری هرگز به دست آورد با وجود کشش اولیه اعتیاد به مواد مخدره.

در کتاب خود بولتون همچنین نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک نقطه که حمله به ونزوئلا خواهد بود “سرد” است و آمریکای جنوبی بود “واقعا بخشی از ایالات متحده است.”

در طول یک جلسه بعد از ظهر دوشنبه در کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گرفت موضوع را با حکایات در بولتون کتاب از جمله مشاجره که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این امر می تواند “سرد” برای حمله به ونزوئلا گفت: Bolton است “به طور کامل بی اعتبار میکرد.”

McEnany همچنین گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن است “نه از دست رفته اعتماد به نفس در همه” در Guaidó.

“ما در کنار مردم ونزوئلا در مبارزه خود را برای آزادی” McEnany گفت. “و من هم توجه داشته باشید که چگونه سختی این رئیس جمهور شده است مادورو با شناخت Guaidó.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با مادورو خواهد بود در تقابل با مقدار زیادی از انرژی تهمت به دولت داده شده به دنبال افزایش Guaidó. معاون رئیس جمهور پنس و وزیر خارجه مایک Pompeo شده اند به خصوص آوازی.

[ایالات متحده indicts ونزوئلا مادورو در narcoterrorism اتهامات ارائه می دهد 15 میلیون دلار پاداش برای دستگیری]

در ماه مارس وزارت دادگستری به اتهام مادورو و 13 سایر مقامات ونزوئلا با narcoterrorism. در بخش انتشار اخبار ونزوئلا شد به عنوان “رئیس جمهور سابق ونزوئلا است.”

دیگران که به سرعت صحبت می کرد در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن گزارشات در مورد دیدار با مادورو شامل ایالت فلوریدا در ایالت خوزه خاویر رودریگز میامی-منطقه دموکرات که به نام رئیس جمهور نظرات “یک سیلی به ما پر جنب و جوش ونزوئلا جامعه است.”

“این خیانت از مبارزه برای دموکراسی در ونزوئلا تایید می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن شعارهای دروغین بود امیدوارم که در تمام طول او گفت:” در توییتر.

مفسر محافظه کار Ana ناوارو-کردنس مکرر تهمت منتقد همچنین در زمان رئیس جمهور به وظیفه گفته او “عوامل” آمده بود به میامی به “را زرق و برق دار ضد مادورو سخنرانی.”

“مردم در ونزوئلا در زمان به خیابان های تفکر مغلوب ساختن پیشی جستن به حال خود بازگشت” او هنوز توییتی. “بسیاری از آنها زندانی و ضرب و شتم کشته شدند. این یک شگرد سیاسی.” او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن مراقبت می کند و این که “روبیو et al, بازی های برگزار شده همراه است. به سادگی ناخالص.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de