مغلوب ساختن پیشی جستن backtracks در دیدار با ونزوئلا مادورو پس از کر انتقاد

رئیس جمهور تهمت عقب نشینی دوشنبه از اظهارات بود که در را باز کرد به امکان ملاقات با رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برندها یک ژیان دیکتاتور و نامشروع حاکم کشور خود.

فروپاشی اقتصادی ونزوئلا و فرسایش دموکراسی تحت دو انتخاب سوسیالیستی رهبران یک سال 2020 انتخابات صحبت کردن نقطه برای جمهوری خواهان به ویژه در فلوریدا خانه را به هزاران نفر از ثروتمند ونزوئلا مهاجران که متنفر هستند کوبا حمایت Maduro. کوبا آمریکایی ها مدت طولانی است که یک مرکز قدرت برای جمهوریخواهان در فلوریدا یک نوسان دولت مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت نیاز به پیروزی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود تلاش کرده اند برای به تصویر کشیدن دموکرات ها به عنوان علاقه مند به پیشرفت سوسیالیستی در دستور کار شبیه به آنچه که مادورو را دولت اجرا کرده است.

پس از واکنش شدید از حزب دموکرات و برخی از جمهوری خواهان مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی دوشنبه که او را دیدار با مادورو که چسبیده به قدرت پس از یک مناقشه 2018 انتخابات تنها به بحث در مورد “صلح آمیز خروج.”

“بر خلاف رادیکال چپ من همیشه ایستادگی در برابر سوسیالیسم و با مردم ونزوئلا” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “مدیریت من همیشه ایستاده در کنار آزادی و آزادی و برابر سرکوبگر رژیم مادورو! من تنها دیدار با مادورو به بحث در مورد یک چیز: یک خروج مسالمت آمیز از قدرت!”

که معکوس نظرات مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده بیش از آخر هفته که در آن او گفت که او در نظر می نشست حتی اگر ایالات متحده به رهبری جهان در سال گذشته در دست بگیرند و اعلام خود را رقیب سیاسی به رهبر مشروع از چه زمانی بود که یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان در نیمکره.

مادورو به دنبال دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود سنگین تحریم های ایالات متحده یک چشم انداز با تشابه به مغلوب ساختن پیشی جستن کمک رسانی به رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد.

[مادورو می گوید او هنوز هم در کنترل ونزوئلا آماده برای مذاکرات مستقیم با ایالات متحده]

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان از جمله سنسور. مارکو روبیو (R-Fla.) و ریک اسکات (R-Fla.) به آرامی گرفت و موضوع را با رئیس جمهور و تصریح کرد: برای حمایت از رهبر مخالفان ژوئن Guaidó به عنوان رهبر مشروع ونزوئلا.

“من نمی باید هر گونه شک و تردید در مورد آنچه که در سیاست است . . . من مرتب کردن بر اساس شما می دانید درک آنچه آنها در” روبیو در مصاحبه ای گفت:. “این است که سیاست ایالات متحده به منظور تسهیل در انتقال اگر آن را صلح آمیز و ممکن است. چه روی میز نبوده است و من بسیار با اعتماد به نفس به عنوان طولانی به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که رئیس جمهور نمی خواهد — یک مذاکره در Maduro . . . رژیم او ماندن در قدرت است.”

در یک صدای جیر جیر روبیو روشن ساخته است که او فکر اعطای مادورو دیدار اشتباه خواهد بود.

یک سخنگوی اسکات بیشتر کند.

“هیچ سناتور اسکات باور نمی کند رئیس جمهور تهمت باید دیدار با مادورو — ظالم قاتل و دیکتاتور است که ارتکاب نسل کشی علیه مردم خود” اسکات سخنگوی کریس Hartline گفت.

در مصاحبه با Axios منتشر یکشنبه تهمت پیشنهاد کرد که نه تنها ممکن است او را مادورو در این ایده اما که او تا به حال افکار دوم در مورد تصمیم خود برای به رسمیت شناختن Guaidó.

“من می خواهم شاید فکر کنید که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول مصاحبه انجام شده جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد ایرانیها علاقه به ملاقات با او و افزود: “و من هرگز مخالف به جلسات — شما می دانید که به ندرت مخالف به جلسات. من همیشه می گویم شما از دست دادن بسیار کمی با جلسات. اما در این لحظه من آنها را رد کرد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نیز بیان شده محدود شور و شوق برای پس از مشاوره سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به رسمیت شناختن Guaidó به عنوان رهبر ونزوئلا سیاست نیز با شوق و ذوق دنبال شده توسط معاون رئیس جمهور پنس و وزیر خارجه مایک Pompeo.

پرسید که آیا او با ابراز تاسف از تصمیم خود به دنبال بولتون مشاوره مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا گفت: “نه به خصوص” Axios گزارش شده است. اما پس از آن او در ادامه گفت: “من می توانستم زندگی با آن یا بدون آن, اما من بسیار محکم در برابر آنچه که در ونزوئلا است.”

از تصمیم خود مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “برخی از مردم آن را دوست داشت, برخی از مردم نیست.”

“من خوب بود, با آن,” او اضافه شده است. “من فکر نمی کنم آن را — شما می دانید, من فکر نمی کنم آن را بسیار معنی دار یک راه یا دیگری.”

[تهمت ملاقات با رهبر مخالفان ونزوئلا با وجود عمومی تردید]

Guaidó اعلام کرد و خود را رئیس جمهور این کشور پس از سال 2018 در انتخابات بود که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان آلوده اما او شده است قادر به کنترل دولت از مادورو با وجود پشتیبانی از ایالات متحده و ده ها تن از کشورهای دیگر است.

یک تعداد انگشت شماری از جمهوری خواه فلوریدا قانونگذاران و دستیاران خود رسیده به کاخ سفید زیر مغلوب ساختن پیشی جستن مصاحبه با Axios ابراز نگرانی های خود را در مورد باز بودن برای دیدار با مادورو با توجه به دو توافق مقامات آشنا با مکالمات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به توصیف بحث خصوصی.

فلوریدا خواهان تحت فشار کاخ سفید برای روشن شدن پیام خود اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن مطلوب موضع نسبت به مادورو مطابقت ندارد دولت در ونزوئلا, مقامات گفت.

یک جمهوری خواه رسمی در فلوریدا به حال موجز ارزیابی پتانسیل سیاسی تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن به ظاهر خوش آمدید تعامل با Maduro.

“بد” گفت: این مقام که مانند دیگر جمهوری خواهان مصاحبه صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن صحبت صادقانه در مورد رئیس جمهور. “او ساخته شده است تا بسیاری از حسن نیت. که تمام شده و رفته است. و از آن خواهد صدمه دیده است او را با هر دو ونزوئلا و کوبا رای دهندگان.”

روز دوشنبه کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany تأکید کرد که برنده باقی می ماند متعهد به Guaidó و سیاست های ایالات متحده.

“هیچ چیز تغییر کرده است,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “او در ادامه به رسمیت شناختن ژوئن Guaidó به عنوان رهبر ونزوئلا است.”

McEnany همچنین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند که او یک بار گفت: این امر می تواند “سرد” برای حمله به ونزوئلا به عنوان شرح داده شده توسط بولتون در خاطرات.

سابق فلوریدا جمهوریخواه کنگره کارلوس Palo! اما گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن علاقه مادورو و در تهاجم باید حلقه ای از حقیقت است.

“تعجب آور نیست” Palo! توییتی دوشنبه در کنار یک عکس از او را با تهمت سرنشین نیروی هوایی. “@POTUS یک تحسین برای ‘strongmen’ که قادر به حفظ قدرت است. وی با بیان این به من در AF1 پرواز مستند اینجا. در همان پرواز وی با بیان قوی علاقه به گزینه نظامی برای #ونزوئلا است.”

[از Miami condo به ونزوئلا, ساحل, چگونه یک طرح به ‘تصرف’ مادورو رفت و سرکش]

در کتاب خود بولتون به تصویر می کشد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان unenthusiastic مورد Guaidó از ابتدا.

مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف Guaidó به عنوان “ضعیف” و مادورو به عنوان “قوی” با توجه به بولتون.

“توسط بهار تهمت خواستار شد Guaidó به ‘Beto o’rourke ونزوئلا’ به سختی مرتب کردن بر اساس تعریف یک متحد ایالات متحده باید در انتظار” بولتون نوشت: با اشاره به سابق تگزاس کنگره که دموکرات انتخابات ریاست جمهوری هرگز به دست آورد با وجود کشش اولیه اعتیاد به مواد مخدره.

Guaidó تعجب بود مهمان در دولت از آدرس اتحادیه در این سال اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به نظر می رسد تمایلی به دیده می شود در کنار Guaidó و یا کمک به او را در طول یک سفر مخاطره آمیز ونزوئلا رهبر به جنوب فلوریدا فقط هفته قبل از. مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به سفر فاصله کوتاه از او Mar-a-لاگو صفحه اصلی به سایت از یک Guaidó تجمع به معنای اصرار فلوریدا Latinos برای حفظ ایمان حتی اگر مادورو باقی ماند بصورتی پایدار و محکم در قدرت است.

یک فاکس نیوز نظرسنجی از فلوریدا ثبت نام رای دهندگان در اواسط ماه مارس نشان داد که به احتمال زیاد نامزد دموکرات جو بایدن رهبری مغلوب ساختن پیشی جستن با 53 درصد به 35 درصد در میان رای دهندگان اسپانیایی در دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید رتبه 42 درصد در میان رای دهندگان اسپانیایی در حالی که 53 درصد مخالف. بایدن دیده می شد عمدتا مطلوب — 59 درصد مطلوب 37 درصد نامطلوب.

[نا امید تهمت سوالات ونزوئلا استراتژی]

“مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات سختی در ونزوئلا اما تحسین اراذل و اوباش و دیکتاتورها مانند نیکولا Maduro” بایدن ” در توییتر در پاسخ به تهمت نظرات در مصاحبه. “به عنوان رئیس جمهور من ایستاده با مردم ونزوئلا و برای دموکراسی است.”

Rep. دانا Shalala (D-Fla.) ارائه یک شبیه نقد در یک صدای جیر جیر تماس مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات “یک روز غم انگیز برای مردم ونزوئلا دموکراسی و رهبری آمریکا” و افراطیت که او می ایستد با “خوان Guaido و مردم ونزوئلا است.”

[ایالات متحده indicts ونزوئلا مادورو در narcoterrorism اتهامات ارائه می دهد 15 میلیون دلار پاداش برای دستگیری]

در ماه مارس وزارت دادگستری به اتهام مادورو و 13 سایر مقامات ونزوئلا با narcoterrorism. در بخش انتشار اخبار ونزوئلا شد به عنوان “رئیس جمهور سابق ونزوئلا است.”

اسکات کلمنت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de