مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل محدودیت های جدید در رسانه های دولتی چین

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز دوشنبه تعیین شده چهار چینی در رسانه ها به عنوان “ماموریت خارجی” و تحمیل مقررات خود به عملیات در ایالات متحده, یک حرکت خاص به تشدید تنش به عنوان پکن و واشنگتن ادامه مبارزه بیش رمان coronavirus هنگ کنگ و محدودیت های رسانه در کشورهای خود هستند.

این تصمیم به معنی تلویزیون مرکزی چین چین, اخبار, خدمات, روزانه مردم و جهانی بار را مجبور به ثبت نام کارکنان خود را در ایالات متحده و خواص آنها و یا اجاره نامه خود را در اینجا با وزارت امور خارجه.

“در حالی که حزب کمونیست چین همواره تحت کنترل دولت, اخبار سازمان های کنترل آن سخت تر است” گفت: David Stilwell, معاون وزیر امور خارجه برای دفتر شرق آسیا و اقیانوسیه امور. “شما نمی توانید فقط اجازه می دهد این مسائل است.”

مقامات ایالات متحده گفت: رسانه ها خواهد نه چهره جدید محدودیت در آنچه که آنها می توانند منتشر, اما آنها اساسا رابط از “جمهوری خلق چین” و یا جمهوری خلق چین است. در پاسخ به پکن است به احتمال زیاد برای مراحل جدید در برابر رسانه های غربی رسانه های مشغول به کار در چین است.

آخرین باری که دولت در بخش هدفمند چینی رسانه های خبری گزارش در ایالات متحده و دستور داد آنها را به کاهش کارکنان چینی, چین, آمریکا اخراج روزنامه نگاران از سه آمریکایی از جمله روزنامه واشنگتن پست.

این حرکت پس از وزیر خارجه مایک Pompeo ملاقات با چین سیاست خارجی رئیس یانگ Jiechi در هاوایی هفته گذشته است. مقامات ایالات متحده در توصیف این سفر به عنوان یک فرصت به پل شکاف بین دو کشور در یک میزبان از مسائل اما پس از آن به پایان رسید با هیچ نشانه ای از پیشرفت Pompeo لعنتی رژیم به عنوان یک “سرکش بازیگر” در یک سخنرانی در روز جمعه.

“آن را به دروغ در مورد کوروناویروس و سپس اجازه دهید آن را به بقیه جهان” Pompeo گفت.

طی یک تماس تلفنی با خبرنگاران در دوشنبه Stilwell رد این تصور که ایالات متحده مقررات در رسانه های چینی ممکن است ارزش مورد انتظار تلافی جویانه مقررات روزنامه نگاران غربی در چین که کار به مراتب بیشتر برسد و نفوذ و باعث شد چشم باز داستان در مورد دولت چین فساد و تخلفات.

“آنها در حال رفتن به انجام این کارها به هر حال او گفت:” نشان می دهد که چین اقدام خواهد بود بدون در نظر گرفتن اقدامات ایالات متحده آمریکا.

در ضمن روابط بین واشنگتن و پکن را آغشته به بدترین سطح دیده می شود در دهه تحلیلگران می گویند.

به ندرت یک هفته می رود که Pompeo نمی متهم چین از پوشش تا ظهور شیوع کروناویروس در ووهان و یا آن را سرکوب در هنگ کنگ است که لذت می برد ویژه ایالات متحده امتیازات تجاری به عنوان یک خودمختار سرزمین است. Pompeo اعلام کرد که دلار هنگ کنگ است که دیگر مستقل به عنوان پکن اعمال محدودیت های امنیتی جدید وجود دارد و رئیس جمهور تهمت دستور بازنگری آن وضعیت معاملاتی.

لفاظی تبدیل شده است بیشتر تیز و برنده به عنوان ایالات متحده با تجربه در سراسر کشور تظاهرات پس از فیلم ظهور نشان می دهد که مرگ جورج فلوید ماه گذشته پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت. چینی رسانه ها گزارش کرده اند به طور گسترده در ناآرامی های نژادی در ایالات متحده و تهمت و تهدید به استفاده از نیروهای نظامی در پاسخ.

زمانی که وزارت امور خارجه اولیه سخنگوی مورگان Ortagus انتقاد چین قوانین امنیتی جدید برای هنگ کنگ پیش از این به مناسبت 31 سالگرد انقلاب چین نظامی سرکوب تظاهرکنندگان در میدان تیان آن من او همتای در پکن تیز توییتی فلوید نهایی عبارت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

در بیانیه بیش از آخر هفته Pompeo به نام حزب کمونیست چین را پوشش فلوید مرگ “زشت و ناپسند” تبلیغ.

“پکن در روزهای اخیر به نمایش خود ادامه تحقیر برای حقیقت و بی اعتنایی به قانون” Pompeo گفت. “CCP تبلیغ تلاش — به دنبال تلفیق ایالات متحده اقدامات در پی مرگ جورج فلوید با CCP را ادامه داده و محرومیت از حقوق اساسی بشر و آزادی — باید برای تقلب که آنها هستند.”

روزنامه نگاری تبدیل شده است یکی از میدانهای همانطور که ایالات متحده و چین را محدود کرده اند روزنامه نگاران شاغل در هر یک از دیگر کشورها است.

در ماه فوریه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: آن را درمان پنج رسانه های عمده اشخاص با ایالات متحده عملیات همان سفارتخانه: Xinhua News Agency, چین, جهانی, شبکه تلویزیون چین رادیو بین المللی چین روزانه توزیع Corp. و Hai تیان توسعه ایالات متحده آمریکا است.

ماه پس از وزارت امور خارجه به کاهش تعداد از روزنامه نگاران مجاز به کار در ایالات متحده دفاتر اصلی چینی رسانه ها از 160 به 100 عمل شد باعث “دیرینه ارعاب و آزار و اذیت روزنامه نگاران است.”

در پاسخ چین لغو اعتبارنامه ایالات متحده به خبرنگاران اجازه داده است که نیویورک تایمز وال استریت ژورنال و واشنگتن پست به کار در چین است.

مقامات وزارت امور خارجه اصرار داشت که درمان از روزنامه نگاران در ایالات متحده و چین نمی توان مقایسه.

“در حالی که رسانه های غربی مرهون این حقیقت PRC رسانه مرهون چینی حزب کمونیست” Ortagus گفت.

طی تماس با خبرنگاران توضیح داد که ایالات متحده سیاست Ortagus خاموش خط یک خبرنگار مهر که پرسید در مورد یک کتاب جدید با مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گفت: سوال کردن موضوع.

زمانی که روزنامه نگار دیگر پرسید که آیا ساکت کردن خط مناسب بود در طول یک تماس در مورد ایالات متحده تضمین آزادی مطبوعات Ortagus گفت: سوال این بود که “توهین آمیز” و با اشاره به بخش تمایل به طور منظم پاسخ به سوالات و ارائه جلسات.