حیدرآباد: این Telangana دولت Wakf در دوشنبه گذاشته پایه و اساس سنگ به صورت رایگان قبرستان فضای زیر حرم Dargah بابا Sharf Uddin. حدود 16 هکتار از زمین های ارائه شده توسط Wakf هیئت مدیره.

TS Wakf رئیس هیئت مدیره ، محمد سلیم قریشی همراه با خطیب این مسجد شاهی — Bagh-e-Aam حافظ Ahsan Bin Mohammed Al-Hamoomi, مفتی حسن Farooqui و Wakf مقامات گذاشته پایه و اساس سنگ و اعلام کرد زمین به صورت رایگان تدفین.

هیئت مدیره رئیس هیئت مدیره محمد سلیم قریشی گفت: “دستورالعمل داده شده به تمام ایستگاه های پلیس و مساجد در دولت در مورد این عنوان است. پس از مشاهده که جامعه شده است و در مواجهه با مشکلات برای دفن در قبرستان شهر. علاوه بر این هیئت مدیره آمد به می دانم که چندین گورستان تومان شارژ شد. 1000 تومان. 20,000 برای دفن. هیئت مدیره بلافاصله قطعنامه ای برای زمین گذاشته و سنگ به عنوان یک علامت از اعلام برای Wakf قبرستان.”

او گفت که Wakf هیئت مدیره شکایت زمین غاصبان اگر آنها سعی می کنید برای گرفتن زمین.

ممکن است به ذکر است که هیئت مدیره گرفته شده در این مرحله پس از بسیاری از آنها رنج می برند برای دفن فضا و پس از یک مرد رد شد دفن مسلمان در گورستان بیش از COVID-19 ترس. که بیش از حد با آخرین آیین در حال انجام در یک هندو محل استراحت در حیدرآباد.

mohammedhussain.reporter@gmail.com

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de