چای فروشنده دختر Anchal Gangwal می شود IAF خلبان

بوپال: موانع می تواند به توقف یک فرد از تحقق رویاهای اگر یکی از تعيين و این ثابت شده 24 ساله Anchal Gangwal یک چای فروشنده دختر که به تازگی به عضویت نیروی هوایی هند به عنوان افسر پرواز.

او راه اندازی شد به نیروی هوایی هند (IAF) چند روز پیش بود اما نه یک سفر آسان برای او به عنوان گاهی اوقات پدر او حتی پول برای پرداخت برای هزینه های آموزش و پرورش.

“او راه اندازی یک لحظه افتخار برای خانواده ما, اما ما نمی تواند آن را (به آکادمی نیروی هوایی در Dundigal) به دیدن او با توجه به کروناویروس ناشی از محدودیت های” پدر Suresh Gangwal که با این نسخهها کار به عنوان یک چای فروشنده در یک اتوبوس ایستاده در Neemuch منطقه گفت: خبرگزاری پرس تراست هند.

الهام گرفته شده توسط نیروی هوایی اسرائیل در طول Kedarnath تراژدی

او گفت که دخترش از خواب پیوستن به نیروی هوایی هند پس از دیدن شجاعت از پرسنل خود را در کمک به مردم در طول سال 2013 Kedarnath فاجعه است.

“این آسان نیست برای Anchal و خانواده او را متوجه این رویا اما او مصمم بود,” او گفت:.

“او یک دانش آموز روشن و همچنین یک بازیکن بسکتبال است. او برای اولین بار می خواست برای پیوستن به نیروی هوایی پس از دیدن پرسنل نیروی هوایی اسرائیل کمک به مردم در طول Kedarnath فاجعه است. و در حال حاضر رویای او آمده است درست است” افتخار پدر گفت.

او گفت: پس از الهام گرفتن از تسلیحات هوایی, پرسنل, خود, دختر, اطلاعات جمع آوری شده از bookstalls چگونه او می تواند به نیروی دفاع و شروع به آماده سازی در این جهت است.

“او مصمم و موفقیت در ششمین تلاش” او گفت:.

فروش چای برای 25 سال گذشته

اما از آن شده است آسان سفر برای او و پدرش است که از فروش چای برای 25 سال گذشته در Neemuch واقع در حدود 400 متر از بوپال.

“یکی می تواند درک من وضعیت مالی. در زمان من مشکلات در واریز مدرسه یا کالج هزینه. من تا به حال به قرض گرفتن پول از دیگران در بسیاری از موارد به واریز هزینه. گاهی اوقات من تا به حال به تظاهر به خارج از شهر به تاخیر هزینه های رسوب” گفت: Suresh Gangwal که مطالعه کرده است تا کلاس 10.

در ضمن, Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan تبریک گفت Anchal Gangwal برای ساخت دولت افتخار و تمدید بهترین آرزوهای خود را به او.

“Anchal دختر Suresh Gangwal که اجرا می شود یک فروشگاه چای در Neemuch خواهد شد در حال حاضر پرواز هواپیما جنگنده در نیروی هوایی. دختر Anchal که ساخته شده, Madhya Pradesh افتخار را در حال حاضر پرواز در ارتفاع بی نهایت آسمان برای حفاظت از غرور و افتخار کشور است. تبریک نعمت و بهترین آرزوها برای پدر” آقای Chouhan توییتی در روز دوشنبه.

منبع: آژانس ورودی

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net