کره جنوبی می گوید بولتون ادعا می کند بر مغلوب ساختن پیشی جستن-کیم اجلاس تحریف

Jabin Botsford واشنگتن پست

سپس-مشاور امنیت ملی جان بولتون گوش به عنوان رئیس جمهور تهمت صحبت با رئیس جمهور کره جنوبی ماه Jae-در طول یک جلسه در کاخ سفید در 22 مه سال 2018 است.

سئول — سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون حساب از مذاکرات هسته ای بین ایالات متحده آمریکا و دو کره است نادرست و تحریف سئول را به دفتر ریاست جمهوری گفت: انعکاس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در برابر اتهامات soon-to-be-منتشر معرض سابق بالا aide.

در جدید خاطرات یک پشت صحنه نگاه اجمالی از واشنگتن معاملات خارجی در امور بولتون توضیح می دهد که چگونه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تعامل با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد موفق به رسیدن به هدف خود را از گرفتن کره شمالی به رها کردن آن به سلاح های هسته ای.

بولتون ارسال به تمام حساب از 17 ماه او به عنوان برگ برنده مشاور امنیت ملی ساخته شده است که امواج نه تنها در واشنگتن بلکه در میان شرکای دیپلماتیک ایالات متحده به عنوان گزیده ای از کتاب های منتشر شده در گزارش های رسانه ها طی چند روز گذشته.

[کره شمالی باد تا رابط دفتر افکن مغلوب ساختن پیشی جستن را نقش برآب امیدوار است پس از سنگاپور اجلاس]

http://www.washingtonpost.com/video/politics/key-moments-from-boltons-abc-news-interview/2020/06/22/7ffb5c7d-6e36-4f00-8f4a-38b3b8880141_video.html

چانگ Eui-یونگ, مشاور امنیت ملی رئیس جمهور کره جنوبی ماه Jae-در متهم بولتون از “نادرست بودن” در خاطرات خود و “تحریف واقعیت است.”

“یک جانبه آشکار بحث های ساخته شده بر اساس اعتماد متقابل میان کشورها نقض اصول اساسی دیپلماسی و می تواند به تضعیف آینده مذاکرات” چانگ در بیانیه ای گفت از طریق یک سخنگوی ریاست جمهوری.

چانگ مشخص نیست کدام بخش از بولتون خاطرات ادعا کرد او نادرست و یا تحریف شده است. او گفت که او انتظار دارد واشنگتن به اقدام مناسب در برابر “سنت خطرناک” مجموعه توسط بولتون معرض که او گفت می تواند به تضعیف متقابل منافع ایالات متحده و متحد آن کره جنوبی است.

در سال 2018 چانگ تحویل به مغلوب ساختن پیشی جستن یک جلسه دعوت از رهبر کره شمالی کیم گفته او “متعهد به denuclearization.” او در ادامه به نقش قابل توجهی در متعاقب آن برخورد بین تهمت و کیم به مذاکره خلع سلاح هسته ای کره شمالی.

“این کل دیپلماتیک fandango بود, کره جنوبی, ایجاد مربوط به آن ‘وحدت’ دستور کار از استراتژی جدی در کیم بخشی یا ماست” بولتون در کتاب خود نوشت یک کپی از آن به دست آمده توسط واشنگتن پست قبل از انتشار سه شنبه.

سوزان والش

AP

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد و دولت کره جنوبی ماه Jae-در در مرز روستای Panmunjom در منطقه غیرنظامی در 30 ژوئن 2019.

بولتون معتقد بودند که ماه دولت را در دستور کار بیشتری برای بهبود روابط با همسایه شمالی خود نسبت به دریافت قابل توجهی denuclearization تعهد از پیونگ یانگ. او متهم به ماه overselling به تهمت و کیم مزایای تعامل منجر به اختلاف در انتظارات.

پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بی سابقه ای در اولین نشست با رهبر کره شمالی در سال 2018, Bolton و وزیر خارجه مایک Pompeo بود نگرانی در حال رشد که برنده خواهد سازش سیاست خارجی منافع از یاس و نومیدی برای یک معامله.

نه بولتون و نه Pompeo اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن به خصوص طی گفتگو با کره جنوبی, رئیس جمهور بولتون نوشت. دو مرد گوش در تماس و به اشتراک گذاشته شده خود را تحقير با بولتون گفتن Pompeo که این بود: “نزدیک به مرگ تجربه” برای او و Pompeo بود که سفر در خاورمیانه پاسخ که او “پس از ایست قلبی در عربستان سعودی است.”

[تهمت می گوید پس از نشست تاریخی “ما را توسعه داده اند یک پیوند ویژه ای’]

پس از اولین ملاقات با رهبر کره شمالی در سال 2018 تهمت اعلام کرد که “دیگر یک تهدید هسته ای از کره شمالی.” ذوب تنش بود ناگهان معکوس هنگامی که دومین اجلاس سران برگزار شد در سال گذشته به دلیل سقوط از اختلاف نظر بر لغو تحریمها در ازای خلع سلاح گام توسط کره شمالی.

دیرین هاوک در کره شمالی بولتون گفت: تهمت قرار دادن منافع آمریکا در خطر است چرا که او پس از “جاروب در خلسه” از گرفتن یک عکس تاریخی op با رهبر کره شمالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد برای جلوگیری از انتشار بولتون کتاب رد شد توسط یک قاضی فدرال روز شنبه.

هادسون گزارش از واشنگتن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح میتوانست به سه دهه از استراتژی آمریکا با کره شمالی است اما این قمار شکست خورده است به پرداخت

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد دوباره به کره شمالی را طرف مقابل خود را نظامی متحدان

جان بولتون در نهایت سخن گفته و او با قرار دادن یک علامت هشدار دهنده در مورد تهمت و کره شمالی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de