هفت پاکستانی بازیکنان تست مثبت برای COVID-19

لاهور: هیات کریکت پاکستان (PCB) در روز سه شنبه تایید کرد که هفت بازیکن از جمله علی فخار, محمد حافظ و وهاب ریاض را آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

علی فخار [ANI]
وهاب ریاض [ANI]

علاوه بر این, عمران خان, Kashif Bhatti, محمد Hasnain و محمد Rizwan دیگر بازیکنان که تشخیص داده شده اند با این ویروس.

با هفت مورد جدید تعداد کل پاکستان اطفال که قرارداد COVID-19 رسیده است 10. پیشتر حیدر علی Haris رئوف و Shadab خان تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

جدا از بازیکنان فوق یک بازیکن پشتیبانی پرسنل ملنگ علی نیز آزمایش مثبت برای ویروس.

“پس از اعلام این که دیروز سه بازیکن تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 هیات کریکت پاکستان روز سه شنبه تایید کرد که بیشتر از هفت بازیکن و یک بازیکن پشتیبانی پرسنل از مجموع 35 آزمایش مثبت برای COVID-19. PCB سازمان بود این 35 آزمون در کراچی لاهور و پیشاور در روز دوشنبه” PCB در بیانیه ای گفت.
بازیکنان که مورد آزمایش منفی هستند عابد علی اسد شفیق, Azhar علی Babar, اعظم Faheem اشرف از فواد عالم افتخار احمد, امام الحق Khushdil شاه محمد عباس Naseem شاه, سرفراز احمد, شاهین شاه افریدی شان مسعود, سهیل خان, و, یاسر شاه.

مربی مصباح الحق یونس خان تست منفی

سر مربی مصباح الحق و پنبه حلاجی شده مربی یونس خان نیز آزمایش منفی است. شعیب مالک Cliffe شماس و وقار یونس هنوز به آزمایش می شود برای کوروناویروس.

“مانند حیدر, Haris و Shadab هیچ یک از هفت بازیکن و ماساژ دهنده گزارش شده بود قبل از هر علائم کروناویروس تا زمانی که آنها قرار گرفتند دور اول تست در روز دوشنبه پیش از سمت خروج برای منچستر کردند.”

PCB پزشکی پانل است که در حال حاضر در تماس با این بازیکنان و این فیلم که دستور داده شده است به رعایت دقیق قرنطینه در خانه های خود.

PCB گفت که بازیکنان و بازیکن پرسنل پشتیبانی که آزمایش منفی جمع آوری خواهد شد در یک زیستی-محیط امن در لاهور در ژوئن 24 و انجام دور دوم تست روز پس از.

بازیکنان و بازیکن پشتیبانی خواهد کرد که تست منفی در ژوئن 25, خواهد, حرکت برای منچستر. در عرض 24 ساعت پس از ورود به انگلستان آنها را آزمایش توسط بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا پزشکی پانل. بازیکنان و بازیکن پشتیبانی خواهد کرد که تست منفی در بدو ورود به انگلستان را رعایت یک دوره قرنطینه به عنوان در هر دولت بریتانیا مقررات اما اجازه خواهد داشت به آموزش و تمرین در یک bio-مرکز امن.

بازیکنان و بازیکن پرسنل پشتیبانی که آزمایش مثبت در قبل از عزیمت تست را مشاهده خود انزوا در خانه های خود و انجام آزمایش های بیشتر. پس از دو تست منفی آنها خواهد بود به انگلستان پرواز. علاوه بر این, آنها خواهد شد تست شده و دوباره توسط بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا در پزشکی پانل به محض ورود خود را در انگلستان است.

پس از آنها تست منفی آنها را مجاز به ادغام با پاکستان مردان تیم ملی.

با توجه به سری دستورالعملهای عملیاتی استاندارد و پاکستان در مردان تیم ملی کرکت را متحمل خواهد شد, حداقل, پنج آزمون در سرب تا آزمون اول.

PCB اجرایی

PCB اجرایی وسیم خان گفت: این سفر به انگلستان است ‘بسیار’ در مسیر و این تیم را ترک خواهد کرد در ژوئن 28.

“سفر به انگلستان است که بسیار در مسیر و سمت را ترک خواهد کرد به عنوان در هر برنامه در 28 ژوئن. خوشبختانه همه انتخاب اول red-ball تیم ملی, محرومیت محمد Rizwan هستند منفی که بدان معنی است که آنها می توانید شروع به آموزش و تمرین بلافاصله پس از آنها آزمایش شده اند و با توجه به همه روشن زمانی که آنها می رسند در انگلستان” خان در بیانیه ای گفت.

“در ضمن مصباح الحق است, بررسی برنامه های آموزش در انگلستان و سفت کردن برنامه ای برای ذخیره بازیکنان به آزمایش می شود به عنوان یک پشتیبان,” او اضافه شده است.

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News