سانتا آنا تحت مقررات منع رفت و آمد دوشنبه شب; گروه تظاهرات L. A. شهرستان معاون تیراندازی مرگبار از مرد در نزدیکی Gardena

سانتا آنا مقامات اجرا حکومت نظامی موثر از 10 p. m. روز شنبه, ژوئن 22 تا 5 صبح روز شنبه به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر پتانسیل ناآرامی های مدنی و اعتراض بیش از آغاز اجرای قانون-درگیر تیراندازی مرگ در لس آنجلس.

ساکنان اجازه داده نخواهد شد برای رفتن به عمومی در حالی که اندازه گیری در محل مقامات شهرستان گفت: در انتشار اخبار. استثنا خواهد بود ساخته شده برای کسانی که به دنبال مراقبت های اورژانس, فرار از خطر رفتن به محل کار و یا خدمات مذهبی و پاسخ اضطراری.

حکومت نظامی دستور داده شد توسط شهر مدیر کریستین ریج “در پاسخ به ممکن است ناآرامی های مدنی ناشی از اعتراضات امشب” مقامات شهرستان گفت.

“شهر سانتا آنا پشتیبانی از حق مردم را به صلح و دوستی جمع آوری و اعتراض خارج از حکومت نظامی ساعت” سانتا آنا مقامات گفت. “سانتا آنا اداره پلیس خواهد بود به طور فعال نظارت بر وضعیت برای حفظ امنیت عمومی.”

بروشور گردش آنلاین برای یک تظاهرات برنامه ریزی شده در 8 بعد از ظهر برجسته هشتگ #JusticeForAndres اشاره به تیراندازی مرگبار توسط یک لس آنجلس کلانتر معاون 18 ساله, آندرس Guardado نزدیکی گردنا.

“ما آماده برای هر گونه مسائل اما امیدوارند چیز نمی آمده که” سانتا آنا اداره پلیس سرجوخه اد گالو) آنتونی Bertagna گفت.

یک گروه از برخی از 50 معترضان جمع شده در گوشه ای از خیابان بریستول و McFadden خیابان در حدود 8 بعد از ظهر در اعتراض به خشونت های پلیس در میان Guardado مرگ است.

برخی از معترضان برگزار شد نشانه هایی مانند “در حال حاضر سیستم عدالت است 0 امتیاز ستاره,” “دست ها بالا نمی شلیک” و “عدالت کیفری اصلاحات در حال حاضر.”

پلیس در این منطقه مسدود شده و ترافیک در خیابان بریستول به سمت جنوب از 1st Street, و در شمال Porch خیابان.

نویسنده کارکنان رابرت gundran می کمک به این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de