فیلادلفیا بومی به عنوان قربانی در بریتانیا تروریستی سلاح سرد

استیو پارسونز AP

همکاران و دانش آموزان از معلم جیمز فورلانگ در یک لحظه سکوت دوشنبه در Wokingham, انگلستان است. فورلانگ کشته شد در نزدیکی خواندن.

لندن — خانواده یک شهروند آمریکایی که در مرگ یک چاقو داد و بیداد در شهر توصیف او به عنوان یک “افسانه مرد” که مرگ را ویران کرده است عزیزان خود را.

جو ریچی-بنت 39 بومی شمال شرقی فیلادلفیا نام بود توسط خانواده اش روز دوشنبه به عنوان یکی از سه کشته در حمله به مطالعه حدود 40 مایلی غرب لندن است. مقامات در حال توصیف آن به عنوان یک حادثه تروریستی.

“ما در حال عزاداری و ما در حال تلاش برای تصمیم گیری آنچه که ما در حال رفتن به انجام” Ritchie-Bennett پدر رابرت ریچی گفت: در Philadelphia Inquirer. “این 3,500 مایل دور. آنها هنوز هم در مستند بیش از وجود دارد با کروناویروس و من نمی دانم چه چیز دیگری می گویند.” وی پسر خود را به عنوان یک “مطلقا افسانه مرد.”

[بریتانیا سلاح سرد مورد بررسی قرار داد و بیداد به عنوان حمله تروریستی]

Ritchie CBS گفت: خبری که از خانواده اش بود و “دل” بیش از این از دست دادن آن “درخشان و دوست پسر” و اضافه کرد “این بی معنی بود.”

عملیات ماموران در ادامه به سوال 25 ساله مظنون دستگیر شد و پس از این حمله در Forbury باغ یک پارک عمومی در مرکز مطالعه در شب شنبه. انگلیسی, رسانه های گفت: شک وارد شده بود در بریتانیا چندین سال پیش به عنوان پناهنده از لیبی, جنگ داخلی. مقامات گفتند آنها هنوز به دنبال هر کس دیگری در ارتباط با این حادثه است.

http://www.washingtonpost.com/video/world/police-say-terrorist-incident-left-three-dead-in-britain/2020/06/21/b5f17ec1-389e-4a40-af87-f9b66790c05e_video.html

“روشن است که تهدید ناشی از تنها مهاجمان در حال رشد است” دبیر خانه Priti پاتل گفت: مجلس در روز دوشنبه.

پاتل گفت که حدود 7 p. m. روز شنبه, ضارب “شروع به حمله وحشیانه گروه های مختلفی از مردم” که با بهره گیری از یک شب آفتابی در پارک. او گفت: “یک جوان غیر مسلح” افسر پلیس پنجه مهاجم به زمین در حالی که یک افسر دیگر انجام شده اورژانس کمک های اولیه بر روی خون آلود قربانیان.

“این افسران در حال قهرمانان,” او گفت:. “آنها نشان داد, شجاعت, شجاعت و از خود گذشتگی راه فراتر از سال خود را. آنها بسیار بهتر از ما است.”

Ritchie-Bennett شد بنا به گزارش یک دوست از معلم تاریخ جیمز فورلانگ, 36, اولین قربانی به نام. در روز دوشنبه, دانش آموزان و کارکنان جمع آوری شده خود را در خارج از مدرسه به پرداخت ادای احترام به Furlong به عنوان یک “معلم شگفت انگیز.”

رسانه های بریتانیا به نام سومین قربانی به عنوان دیوید شیون یک دانشمند.

خواندن ساکنان مشاهده دو دقیقه سکوت دوشنبه به افتخار کسانی که کشته شدند.

Ritchie-Bennett نقل مکان کرده بود به انگلستان حدود 15 سال پیش و اخیرا مشغول به کار بود در یک شرکت دارویی در خواندن.

او دوست نزدیک دانیل Gayda, 39 گفت: محقق است که او تا به حال خود را از دست داد, شوهر, ایان, بنت, به, سرطان, شش سال پیش.

“و در حال حاضر آنها با هم است که واقعا خوب است برای هر یک از ما در اینجا” Gayda گفت. “اما من حدس می زنم من خوشحال هستم برای آنها که آنها را به عقب با هم.”

او در توضیح Ritchie-بنت به عنوان یک “خنده دار نشاط فرد” بود که به دنبال به جلو به سالانه تابستان سفر به یونان است.

وودی Johnson, سفیر ایالات متحده به بریتانیا تایید کرد که یک شهروند آمریکایی کشته شد در حمله و ارائه کمک به محققان.

“من پیشنهاد من عمیق ترین تسلیت خود را به خانواده های کشته شدگان در این حمله در ژوئن 20. به ما غم و اندوه بزرگ این شامل یک شهروند آمریکایی” جانسون در توییتر نوشت. ضمن محکوم کردن این حمله کاملا و ارائه کمک های ما به اجرای قانون است.”

انگلیسی, رسانه های گفت: مظنون شناخته شده بود به مقامات اما نه درک شده را به عنوان یک تهدید. او دستگیر شد و تحت تروریسم معنی او برگزار می شود و تا 14 روز بدون شارژ.

علامت رولی رئیس سابق انگلیسی مبارزه با تروریسم پلیس به بی بی سی گفت که حدود 40 ، 000 نفر مظنون به داشتن همدردی با گروه های تروریستی شناخته شده به مقامات و حدود 3000 در حال فعال تحت بررسی است. او گفت که لکه بینی که در گروه بزرگتر تبدیل خواهد شد تعیین می شود حمله است “شریر ترین مشکل است که خدمات صورت است.”

بریتانیا را تهدید تروریسم سطح است که در “قابل توجهی” به معنی یک حمله قوی است امکان. از آن گذشته بود در مجموعه “بحرانی” بالاترین سطح در سال 2017, زمانی که این کشور تا به حال پنج حملات تروریستی است.

ادامه مطلب

لندن حمله تروریستی بوده ام خیلی بدتر اگر ضارب تفنگ داشتند

پل لندن مهاجم محکوم شد تروریستی که رسم به انگلیسی, نشانه های پلیس می گویند

پلیس بریتانیا درمان حمله با چاقو در منچستر ایستگاه قطار به عنوان تروریسم

بریتانیا ‘جهادی جک’ می خواهد به بازگشت از سوریه به خاطر او نتواند او و ‘دکتر’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de