اوهای مرد شناسایی شده که رانندگان کشته در تصادف در 5 آزادراه در نزدیکی جنگل دریاچه لاگونا هیلز مرز

مقامات شناسایی شده در دوشنبه 22 ژوئن یک مردی که در یک واکنش زنجیره تصادف در 5 آزادراه در نزدیکی مرز لاگونا هیلز و دریاچه جنگل بیش از آخر هفته.

اولی سفر جنوب و سپس به طور ناگهانی متوقف شده در نزدیکی El Toro جاده در حدود 12:40 p. m. روز شنبه, California Highway Patrol مقامات گفت: در انتشار اخبار. سوبارو زیر هوندا بود که پشت اولی موفق به کم کردن سرعت برای جلوگیری از برخورد. اما فورد پس از آن ناودان به سوبارو.

راننده سوبارو گرفته شد به ماموریت بیمارستان که در آن او به عنوان یک نتیجه از صدمات خود را. او بعدها به عنوان Randall پادشاه, 71, Ojai اورنج کانتی معاون پزشکی قانونی کلی Keyes گفت.

مقامات باور نمی مخدر یا الکل نقش مهمی در سقوط. اما مقامات هنوز هم در حال کار برای تعیین چه چیزی باعث BMW برای جلوگیری از که از دوشنبه شب. مقامات خواسته هر کسی با اطلاعات در مورد برخورد به تماس CHP افسران در 949-487-4000.

گزارش اولیه نشان می دهد که تا پنج وسایل نقلیه و کسی که می خواستم برای پرش به ترافیک درگیر شدند در این حادثه شد و براساس گزارش های اولیه که هر دو تحت بررسی که از دوشنبه شب و یا مغایر با حقایق جمع آوری شده توسط محققان. هیچ عابر پیاده در تصادف کشته شد, CHP افسر رافائل Reynoso گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de