عزاداران خداحافظی به Rayshard بروکس در کلیسای تاریخی

توسط کیت BRUMBACK

آتلانتا — نمرات از عزاداران لباس تمام سفید و دیگران پوشیدن, سیاه, زندگی, ماده, تی شرت, جمع آوری شده در تاریخی آتلانتا کلیسا که به کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور منبر برای یک مراسم تشییع جنازه سه شنبه برای سیاه و سفید مردی که به قتل توسط پلیس در مواد غذایی سریع پارکینگ دامن زده اعتراضات در سراسر آمریکا در برابر نژادی و بی عدالتی است.

“ما اینجا هستیم زیرا افراد همچنان به پنهان شدن در پشت مدالها و آموزش و سیاست ها و روش به جای توجه به انسانیت دیگران به طور کلی و سیاه و سفید زندگی می کند به طور خاص” برگرد. برنیس کینگ رهبر حقوق مدنی دختر گفت: در خصوصی خدمات در Ebenezer کلیسای باپتیست.

او اشاره کرد ruefully که قتل صورت گرفت در آتلانتا و سیاه و سفید “مکه” و “شهری که قرار است به `بیش از حد شلوغ به نفرت.'”

اما در قدرتمند اکو پدرش “من یک رویا دارم” گفتار او اعلام کرد: “Rayshard بروکس’ مرگ را نمی خواهد بیهوده چرا که عدالت را رول کردن مثل آب و عدالت مانند یک جریان نیرومند.”

در میان کسانی که در خدمت بودند بروکس’ بیوه Tomika Miller; Stacey آبرامز سابق مجلس دولت که ذکر شده است به عنوان یک پتانسیل در حال اجرا همسر برای دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و جان Ossoff یک جوان گرجستان در رسانه های اجرایی که شکست مالی پرونده در طول ناموفق 2017 اجرا برای کنگره نیز دیده می شود.

برخی از عزاداران عینک تی شرت با بروکس’ تصویر. تقریبا همه تن ماسک در برابر coronavirus.

بروکس 27 کشته شد دو بار در ژوئن 12 توسط افسر گرت Rolfe پس از یک مبارزه است که فوران هنگامی که پلیس سعی دستبند او را برای مست بودن در پشت چرخ از اتومبیل خود را در یک وندی drive-thru. ویدیو نشان داد بروکس, ربودن یک پلیس تیزر و شلیک آن در سفید افسر در حالی که در حال اجرا دور است.

Rolfe, 27 شد به اتهام قتل و زندانی بدون وثیقه. دوم افسر Devin برازنان, 26 متهم شد با تشدید حمله متهم پله در بروکس’ شانه او به عنوان lay dying در پیاده رو. وکلا برای هر دو مردان گفت: مشتریان خود را’ عملیات توجیه شده بودند.

قتل گشوده در میان اعتراضات و پراکنده خشونت خاموش مجموعه در سراسر کشور مورد جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که مرده مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس قرار داده و زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است.

آتلانتا رئیس پلیس پا به پایین کمتر از 24 ساعت پس از بروکس’ مرگ و وندی سوزانده شده توسط داعش است.

در حالی که بروکس بود نه یک عضو از باپتیست گنگ کلیسا که در آن پادشاه موعظه است “پناهگاه برای کسانی که رنج می برند” این کشیش رافائل وارناک کشیش ارشد گفت: در بیانیه ای اعلام برنامه های مراسم تشییع جنازه. بازیگر و فیلمساز Tyler Perry ارائه کمک مالی برای این سرویس با توجه به این بیانیه.

یک بعد از ظهر به قید وثیقه شنوایی برای Rolfe که در تضاد با مراسم لغو شد توسط یک قاضی. تحت قانون جرم قربانیان و خانواده های آنها تحت عنوان شنیده می شود در چنین اقدامات.

در ضمن یک نظرسنجی جدید که تقریبا همه آمریکایی ها به نفع حداقل برخی از تغییر به این کشور سیستم عدالت کیفری و آنها به شدت می خواهید برای دیدن استانداردهای روشن در زمانی که افسران پلیس ممکن است استفاده از زور و عواقب آن برای کسانی که عبور از خط.

نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهشی گفت: 29 درصد فکر می کنم سیستم عدالت کیفری باید “کامل تعمیرات اساسی” 40 درصد می گویند به آن نیاز دارد “تغییرات عمده” و 25 درصد می گویند به آن نیاز دارد “تغییرات جزئی.” فقط 5 درصد بر این باورند هیچ تغییرات لازم است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de