شرکت ژاپنی تصویب پتو ویروس, تست سرعت “استراتژی خروج” از قطعیت

بهروز مهری خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده گذشته یک سافت فروشگاه در توکیو در ژوئن 16.

توکیو — ورزشی لیگ در سراسر جهان باید اذعان کرد که تنها راه برای راه اندازی مجدد رقابت برای تست همه بازیکنان خود را برای این رمان coronavirus. برای کسب و کار ایده همان است که به دست آوردن زمین: پله با تست که در آن دولت اجرا تلاش های عقب مانده.

در ژاپن مخابرات نجیب زاده Masayoshi پسر گرفته شود با ترکیبی از آنتی بادی ها و آزمایش های تشخیصی که با ارائه یک مدل برای دیگران به عنوان نقاط جهان نگاهی به بازگشایی اقتصاد خود را.

تشخیصی واکنش زنجيرهای پلیمراز یا PCR آزمایش هنوز هم به طور گسترده ای در دسترس در ژاپن به تعیین که آلوده است و به طور بالقوه مسری است. بنابراین پسر در زمان یکی دیگر از مسیر: او آزمایش 38,216 کارکنان و اعضای خانواده و مشتریان خود را در توکیو بر اساس SoftBank کنگلومرا برای ویروس آنتی بادی به ببینید که چه کسی تا به حال شده است در معرض ویروس. هر کسی که تست مثبت شد و سپس ارسال برای تست PCR.

“من نگران هستم که اگر فقط یک یا دو نفر از کارکنان ما آلوده است که احتمالا می تواند منجر به یک خوشه از عفونت,” او گفت:.

[محققان اندیشیدن چرا covid مرگ و میر در آسیا پایین تر از در ایالات متحده و اروپا]

“از سوی دیگر ما نمی توانیم همچنان به ماندن به عنوان شرکت های ترس خطر عفونت” او ادامه داد. “برای بازگشت زود هنگام به کار من اعتقاد دارم که این بسیار مهم است برای ما برای تست به طور گسترده ای و به منظور ایجاد یک فرایند که در آن بیماران اگر پیدا خواهد شد مراقبت از پزشکان و تفکیک سریع است.”

مخلوط news

نتایج حاصل از مطالعه خود را — بزرگترین آزمایش پادتن در ژاپن و یکی از بزرگترین در جهان — ارائه مخلوطی از اخبار خوب و بد.

از نمونه 0.23 درصد تست مثبت برای coronavirus آنتی بادی نشان می دهد ژاپن با گسترده آن تصویب ماسک صورت و نسبتا زود هنگام تلاش برای کاهش انتقال شده است نسبتا موفق حاوی ویروس است.

پسر نیز ارائه رایگان تست های پزشکی کارگران است. از 5,850 که در زمان خود ارائه 1.79 درصد آنتی بادی ویروس. به طور کلی که به معنای 0.43 درصد از 44,066 مردم آزمایش مثبت است.

Kim Kyung Hoon

ایسنا

Masayoshi پسر دیده می شود در اینجا در نوامبر 2018 بود 38,216 کارکنان و اعضای خانواده و مشتریان خود را در توکیو بر اساس SoftBank کنگلومرا آزمایش ویروس آنتی بادی است.

نتایج موثر دفن این تصور که ژاپن ممکن است در یک مسیر به “گله ایمنی” — این ایده که اگر حدود 60 درصد از جمعیت در حال حاضر قرارداد این ویروس خود را گسترش خواهد داد.


[ژاپن معتقد ‘ساده’ بازی های المپیک: کمتر تماشاگران تست بیشتر]

داده است همچنین یک پتانسیل tripwire به عنوان کسب و کار و جوامع بازگشایی و دوباره به هم متصل. مکان هایی که موثر در نگه داشتن عفونت نرخ نسبتا پایین نیز تعداد بیشتری از افراد در معرض خطر از زمان قرار گرفتن در معرض به عنوان مستندات سهولت.

کوچکتر اندازه نمونه در سه شهر — حدود 8000 نفر در مجموع در بر داشت عفونت نرخ 0.1 درصد در توکیو 0.17 درصد در اوزاکا و 0.03 درصد در Miyagi در شمال شرقی ژاپن بهداشت وزیر Katsunobu کاتو روز سه شنبه گفت.

کنجی Shibuya مدیر موسسه سلامت جامعه در کالج کینگ لندن گفت: SoftBank داده ها نشان می دهد که ژاپن همچنان مستعد ابتلا به یکی دیگر از افزایش در عفونت اگر هشدارها نادیده گرفته می شوند به عنوان آن را بازگشایی.

در همان زمان, جامعه, مدیریت نمی تواند تحت کنترل دقیق نامحدود و “محافظ نمایش” مانند SoftBank ابتکار ممکن است تبدیل شدن به شایع تر او اضافه شده است.

“بخش خصوصی است و بیشتر منطقی نسبت به قدیمی جامعه پزشکی. . . . ما باید به جلو حرکت می کند. بنابراین من بسیار خوشحالم که بخش خصوصی را بسیار خوب” شیبویا گفت.

مفاهیم گسترده تر

اگر چه SoftBank گفت: این بررسی یک نمونه نماینده از جمعیت کشور یک برون یابی بیش از ژاپن 126 میلیون نفر را نشان می دهد حدود 300000 نفر قرارداد این ویروس پس از همه گیر آغاز شد.

که حدود 17 برابر آمار رسمی یافت تشخیصی تست PCR — که تحت ژاپن سیاست استفاده شد و برای آزمون فقط به طور جدی بیمار است.

پسر گفت: این آزمونها “رانده شده توسط میل ما برای حفاظت از کارکنان و خانواده های خود و مشتریان خود و خانواده خود و برای محافظت از مردم به عنوان بسیاری که ممکن است.”

اما نیاز به حفاظت از منافع کسب و کار نیز نقش داشته است.

[ژاپن نسخه خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل کومو — و آن را فقط به عنوان زمان]

“به عنوان یک شرکت خصوصی سافت درگیر در کسب و کار هر روز و به ما خروج استراتژی بسیار مهم است. اما به عنوان جامعه فعال تر می شود ما نمی توانیم جلوگیری از خطر موج دوم از عفونت” گفت: پسر دوم ژاپن-ثروتمندترین فرد پس از Tadashi یعنی مدیر عامل شرکت سریع خرده فروشی که صاحب Uniqlo زنجیره ای.

پسر گفت: این ایده از توده تست را می توان به بسیاری از کسب و کار از جمله کارخانه ها و رستوران ها و لکه های شب که همه باید برای بازگشایی شده است.

آنچه که او به نام “یک سورپرایز زیبا” بود که هشت نفر از 19,075 کارکنان مشغول به کار در SoftBank تلفن همراه فروشگاه های آزمایش مثبت آنتی بادی یا 0.04 درصد پایین تر از نرخ در میان دیگر کارکنان بیشتر به کار از خانه.

“به طور کلی ملاقات با افراد پر خطر” گفت: Norio Ohmagari مدیر مرکز ملی جهانی سلامت و پزشکی است. “اما من فکر نمی کنم که همیشه مورد است. نتیجه نشان می دهد ما می تواند به کاهش خطرات با در نظر گرفتن اقدامات مختلف و انجام آنها را به خوبی.”

دیگران به دنبال مدل

دیگر شرکت های ژاپنی به نظر می رسد پس پسر را به حرکت به مرحله که در آن دولت به کندی عمل می کنند.

در حال حاضر Rizap گروهی, بدنسازی, اپراتور دادن آنتی بادی آزمایش به 30,000 کارکنان و مشتریان است. Toda Corp یک شرکت ساخت و ساز برنامه به ارائه آنتی بادی آزمایش به کارکنان آن در توکیو است. ناگازاکی دانشگاه بین المللی است و همه تست 69 اعضای هیات علمی به عنوان آن را به دنبال بازگشایی با خیال راحت گزارش های رسانه ای می گویند.

در حالی که های مختلف تست آنتی بادی استفاده می شود و یا توسعه یافته در ایالات متحده آنها را برانگیخته پزشکی بحث. آنها نمی تواند جایگزین تست های تشخیصی: آنتی بادی به طور معمول نشان نمی دهد تا برای یک یا دو هفته پس از قرارداد شخص به این ویروس و یک آنتی بادی آزمون نمی توانید بگویید اگر کسی هنوز هم آلوده است. نیز وجود دارد که نگرانی ها در مورد دقت و صحت.

بهروز مهری

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

فقط 0.23 درصد از سافت کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus آنتی بادی نشان می دهد ژاپن شده است نسبتا موفق حاوی ویروس است.

پسر گفت که او در نظر گرفته و به هر کس تست PCR اما تصمیم گرفت در تست آنتی بادی به عنوان اولین گام از آنجا که آنها می تواند انجام شود “نسبتا با خیال راحت و به طور گسترده ای به سرعت.”

او مشورت عفونی-بیماری های کارشناسان و حل و فصل کیت از دو چینی تولید کنندگان Innovita و شرق ژن است. اما او نیز صحبت به ژاپنی شرکت Takara Bio و امید آن می تواند به توسعه بیشتر بزاق بر اساس تست PCR به صورت انبوه استفاده کنید.

“من امیدوار هستم که از ته قلب برای رسیدن به یک جامعه به زودی وقتی که همه احساس امنیت و لذت بردن از زندگی خود را” پسر گفت.

ژاپن بوده است برای عدم انتقاد به آزمون مردم به طور گسترده اما دولت اصرار دارد آن را در زمان صحیح روش سهمیه بندی آزمون برای جلوگیری از جمعیت از جمع آوری و در مراکز پزشکی و اجازه می دهد تا سیستم مراقبت های بهداشتی را به تمرکز بر روی موارد شدید.

با کمتر از 1000 مرگ و میر — رسمی شمارش و تنها چند ده عفونت های جدید روز, دولت ژاپن معتقد است رویکرد سزاوار شهرت جهانی است.

اما بسیاری از کارشناسان می گویند تغییر رویکرد مورد نیاز است در حال حاضر چرا که تنها با آزمایش مردم این کشور قادر به بازگشت به کار پس از یک لحاظ اقتصادی فاجعه بار خاموش کردن.

“من فکر می کنم این ایده تلاش برای تست بسیار جامع است و بسیار خوب” گفت: Wataru Sugiura مدیر مرکز علوم بالینی در مرکز ملی جهانی سلامت و پزشکی است.

“بدون تست کامل است” او اضافه شده اما در این حجم عظیم از داده های ایجاد شده توسط SoftBank را مطالعه می تواند “پایی به سوی ایجاد یک سیستم بهتر.”

Akiko Kashiwagi کمک به این گزارش.

در توکیو مدرسه متوسط چک و خاموش ناهار به ژاپن راه اندازی مجدد کلاس های

توکیو آسانسور وضعیت اضطراری پرانتز برای ‘جدید زندگی با ویروس

در ژاپن مشغول سرو pachinko سرپیچی ویروس اوباش و کشور را نور-لمسی مستند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de