دیگو کوستا مسا پلیس انتظار برای اضافه کردن دوربین های بدن به افسران

به احتمال زیاد بعد از این سال توسط پلیس در کوستا مسا و ارواین را به پیوستن به صفوف افسران پوشیدن بدن دوربین به عنوان آنها در مورد شغل.

حداقل نیم دوجین اورنج کانتی شهرستانها از جمله آناهایم بونا پارک هانتینگتون بیچ و سانتا آنا – در حال حاضر خود را ارائه افسران بدن فرسوده دوربین های متصل شده به جایی در قسمت بالای بدن و به طور معمول نیاز به تبدیل به تصرف خود در هر مقام تعامل بین مسئول و مردم است.

بدن دوربین رفته اند به استفاده گسترده در سراسر اجرای قانون در سال های اخیر و آنها که بیشتر به تشویق و یا خواستار معترضان اصرار پلیس اصلاحات در پی جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

ارواین رئیس پلیس مایک هامل خواهد شد که در حال حاضر پیشنهاد خود را برای دوربین های بدن به ارواین شورای شهر در روز سه شنبه, ژوئن 23, گفت گروه او در حال حاضر شده است با توجه به آنها و تا به حال پول برای بودجه یک خلبان دوربین برنامه سال آینده است.

“فقط با توجه به وضعیت فعلی و نیاز به پیام به مردم است که ما می خواهیم برای ترویج پاسخگویی و شفافیت به عنوان آنجا که ممکن است من تصمیم به حرکت تا زمانی که کمی” هامل روز دوشنبه گفت:.

هر دو ارواین و کوستا مسا بخش داشته اند و دوربین های خود را در ماشین پلیس, گاهی اوقات به نام فاصله کم از اواسط تا اواخر 1990s و هر دو نیز در حال حاضر موضوع ماموران دستگاه های ضبط دیجیتال صوتی که بدن دوربین را تعویض کنید.

کوستا مسا رئیس پلیس برایان شیشه ای گفت: آژانس هم صحبت شده بود در مورد دوربین های بدن حتی قبل از موج جدید اعتراضات علیه خشونت پلیس این موضوع را به طور گسترده تر در چشم های عمومی. شیشه ای در زمان مناسبت جایگزین پیری dash cam سیستم برای اضافه کردن بدن فرسوده دوربین های دیجیتال به بخش جعبه ابزار.

کوستا مسا شورای شهر توافق کردند که هفته گذشته به صرف نزدیک به 1 میلیون دلار در یک دوربین یکپارچه و سیستم برای وسایل نقلیه پلیس و افسران.

“ما همیشه اعتقاد بر این در استفاده از صوتی و تصویری ضبط شده در روزمره ما مسئولیت” شیشه گفت.

این دوربین می تواند کمک به اطمینان دادن به جامعه است که وجود دارد یک رکورد از تعاملات پلیس و بخش های دیگر گزارش داده اند یک قطره در رسیدگی به شکایات در مورد مامور انجام شیشه ای گفت: – شاید به این دلیل که در حال ضبط می توانید افسران و با دقت بیشتری در نظر گرفتن اقدامات خود را, او گفت:.

“ما یک سازمان مترقی و نگاه ما به اهمیت آن,” او گفت:.

هامل و شیشه هر دو گفت: افسران خود را مشتاق به شروع به استفاده از دوربین. شیشه انتظار کوستا مسا به رول آنها را در چند ماه آینده و اگر هامل می شود تصویب شورای شهر در روز سه شنبه او به درخواست مناقصه برای بدن سیستم های دوربین.

“نگرش ما این است که ما اعتقاد داریم که ما بیرون رفتن وجود دارد و هر روز در تلاش برای انجام آنچه درست است چه درست و درمان مردم نسبتا” هامل گفت. “ما فکر می کنیم آن خواهید بود یک چیز مثبت برای گروه ما و برای جامعه است.”

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de