رایگان Covid-19 تست ارائه می شود ممکن است چینی حمله سایبری

دهلی نو: هند امنیت سازمان صادر cyber alert بعد از یک مشاوره از Computer Emergency Response Team-هند (CERT-در) با توجه به پتانسیل “حمله سایبری حمله از ارتش چین”.

در اخیر زنگ خطر آن هشدار داده شده است که چینی رزمندگان سایبری می تواند انجام یک حمله فیشینگ در پوشش رایگان Covid-19 آزمون گفت: منابع.

در میان این تهدید در حال رشد توصیه می شود به تماشای شناسه مانند “[email protected]” و برحذر بودن از مخرب و فیشینگ ایمیل و اس ام اس و پیام ها در رسانه های اجتماعی به تحریک افراد به ارائه اطلاعات شخصی و مالی.

آن است که توصیه می شود به تماشای شناسه مانند “[email protected]” و برحذر بودن از مخرب و فیشینگ ایمیل و اس ام اس و پیام ها در رسانه های اجتماعی به تحریک افراد به ارائه اطلاعات شخصی و مالی

یک مقام ارشد در ایجاد امنیت هشدار داده است که این کمپین فیشینگ است که انتظار می رود به رابجای دیگری جا زدن دولت ادارات و انجمن های صنفی که وظیفه نظارت بر پرداخت و از دولت کمک مالی.

او همچنین هشدار در مورد ایمیل های فیشینگ با موضوع ممکن است خطوط مانند “رایگان Covid-19 تست برای همه ساکنان دهلی نو و بمبئی و حیدرآباد, چنای و احمدآباد”.

“مخرب گروه ادعا می کند که 2 میلیون فرد آدرس ایمیل و کمپین حمله است انتظار می رود برای شروع در ژوئن 21,” هشدار بخوانید.

به عنوان اقدامات پیشگیرانه همه مرکزی نیروهای امنیتی خواسته شده است برای هدایت کارکنان خود را در برابر باز کردن یا کلیک کردن بر روی فایل پیوست ناخواسته در ایمیل یا پیام از طریق رسانه های اجتماعی.

آن دستور داده شده است که کارکنان شاغل با این نیروها باید فوق العاده محتاط وقتی که می آید به باز کردن فایل پیوست حتی اگر فرستنده به نظر می رسد شناخته شده است.

“ارائه نمی های شخصی و اطلاعات مالی در نا آشنا و یا وب سایت های ناشناخته و یا لینک” هشدار هشدار. “آن را نیز می پرسد به مراقب باشید از ایمیل و لینک های ارائه پیشنهادات ویژه مانند Covid-19 تست, کمک, برنده جایزه, پاداش, تخفیف نقدی ارائه می دهد.”

پیشنهاد شده است به نظر با استفاده از مرور ایمن ابزار فیلترینگ از ابزار (آنتی ویروس و محتوای مبتنی بر فیلترینگ) در آنتی ویروس فایروال و فیلتر کردن خدمات و به روز رسانی دادن فیلتر با دادن آخرین پست مطالب.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de