کشاورز دختر می شود معاون گردآورنده

“سرنوشت می درخشد با رنگ های استراتژی

طبیعت نیز کمک می کند تا زمانی که تلاش های سخت”

خطوط زیر را از یک شعر معنابخش سفر Wasima شیخ که گذشت ماهاراشترا خدمات عمومی در کمیسیون بررسی و در حال حاضر اشغال معتبر پست معاون جمع آوری.

این دستاورد از Wasima یک سفر طولانی با عظیم مبارزه و کار سخت است. Wasima شیخ آموزشی خود را آغاز سفر از یک روستا به نام Joshi Sakh V در حدود 5 متر از ناندید. در حالی که تحصیل در Marathi متوسط او کردم 90 درصد علائم در 10 کلاس و 95% علائم در 12th هنر.

پس وجود نداشت کالج, کرد, او تصمیم به حرکت به پدربزرگ و مادربزرگ او ایجاد کرد. از آنجا او را به سفر در حدود یک کیلومتر به قندهار در پا و بقیه سفر با اتوبوس برای رسیدن به کالج. پدر او معلول ذهنی و مادرش مشغول به کار در این زمینه.

Wasima گفت: در ابتدای گفتگو “من چهارم از چهار خواهر و دو برادر. در آن زمان آموزشی سفر پیش رو دشوار به نظر می رسید به من به عنوان وضعیت اقتصادی خوب نبود. سپس من به Yashwant رائو Chauhan باز دانشگاه.”

او تصمیم گرفت به فارغ التحصیل و پس از 12 درجه است که او از طریق آموزش از راه دور در علوم سیاسی و زبان انگلیسی و حال کردن با 85 درصد علائم. “اگر چه این وضعیت تغییر کرده است هنوز هم وجود دارد مخالفت با آموزش دختران در روستای” او می گوید. “در این وضعیت من خواهر و مادر به من کمک کرد تا آموزش و پرورش با وجود همه مخالفت.”

Wasima افزود: “من سخت کار می کرد در خانه و گذشت بسیاری از امتحانات رقابتی در کلاس من و منصوب شد به عنوان یک مالیات بر فروش بازرس. با وجود داشتن دائم کار دولت من ادامه داد: من آمادگی برای MMPSC در خانه. من نمی پیوستن به هر کلاس.”

آغاز فروتن

Wasima بسیار عاطفی گفت: “ما وضعیت داخلی بسیار بد بود و بسیاری از مشکلات مالی. ما پنج خواهر و برادر که از من دو برادر و دو خواهر یکی از برادران من است که یک راننده خودرو در حالی که دومین عمل کوچک تقلید فروشگاه طلا و جواهر. در ضمن من خواهر بزرگتر است که یک زن خانه دار و یک جوان یک دانش آموز است. مادر من مشغول به کار در این زمینه. اما یکی از چیزهایی که من می خواهم بگویم این است که آموزش و پرورش نیست کسی میراث مهم نیست که اگر شما را ثروتمند یا فقیر, هدف از زندگی این است که همه امور. خود را در برنامه های آینده خود را کار سخت و پشتکار خود را خود را به موقع تصمیم خود و شجاعت خود و اراده خود را به کار سخت در مسیر درست هستند و همه از عوامل است که تعیین می کند سفر خود را به موفقیت. “

“دانش آموزانی که می خواهند به خدمات مدنی آزمون باید تصمیم گیری سریع. این یک تست از صبر و والدین باید کودکان خود را تشویق. گاهی اوقات آن را طول می کشد به مدت پنج تا شش سال به تصویب این آزمون است. مطالعه سخت و از دست دادن نیست امیدوارم که پس از شکست. انشالله شما قطعا موفق خواهد شد,” Wasima توصیه می کند همه جوان مشتاق.

لازم به ذکر است که Wasima ازدواج کردم به حیدر صاحب در ژوئن 3, 2015. حیدر نیز مشغول آماده شدن برای امتحانات رقابتی, اگر چه او همچنین تصویب برخی از امتحانات اما او در تلاش است برای رسیدن به یک کلاس بالاتر است. او بسیار خوشحال است با Wasima موفقیت. در همان زمان او یک فرصت برای ارائه دو شادی به خانواده و بستگان. لازم به ذکر است که در حال حاضر هر دو از Wasima خواهران نیز تصویب فارغ التحصیلی از YCMOU و هر دو آنها در حال آماده شدن برای MPSC.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de