دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یخ ویزای H1B

نیویورک: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به حالت تعلیق تا پایان سال ویزای H1B باارزش توسط متخصصان و اعلام گسترده طرح اصلاحات است که می تواند در مقابله ضربه ای به شرکت های هندی که در محل تکنولوژی کارگران در شرکت های ایالات متحده.

منظور تاثیر نیست دارندگان ویزای H1B

یخ دستور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه تحت تاثیر قرار نمی خواهد کسانی که در حال حاضر در ایالات متحده در H1B و دیگر ویزای کار دسته بندی ها قرار داده قابل تامل است.

ساخت اعلام کاخ سفید گفت که تهمت می خواهد به اصلاح سیستم مهاجرت به یک “مبتنی بر شایستگی” است.

جلسه توجیهی خبرنگاران در مورد طرح اصلاحات یک مقام ارشد گفت که یکی از ویژگی های آن خواهد ممنوعیت شرکت از در آوردن کارکنان در H1B ویزا و outplace آنها را به کار در سایر شرکت های ایالات متحده.

بسیاری از هندی ها و برخی از ما — شرکت هایی که به عنوان پیمانکاران فرعی حمایت از کارگران در H1B ویزا و deputing آنها را هنگامی که آنها در ایالات متحده به کار در جای دیگر می توانید ببینید مدل کسب و کار خود رسید.

این مقام گفت که یکی دیگر از اصلاحات تغییر خواهد کرد راه 85,000 سالانه ویزای H1B داده می شود از زمان قرعه کشی سیستم به یکی که در آن دستمزد را تعیین خواهد کرد که به آنها می شود.

کسانی که ارائه شده بیشترین دستمزد را دریافت کنید اولویت به جای کسانی که هدف قرار دادن “یک تعداد خوش شانس” در قرعه کشی این مقام گفت.

هندی ها بزرگترین گروه از دارندگان ویزای H1B حسابداری برای حدود 74 درصد از ویزای کار.

دستمزد ساختار برای ویزای H1B

این مقام گفت که تهمت می خواهد دستمزد ساختار برای ویزای H1B به تغییر در حال حاضر از یک مجموعه در طول دولت از رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و جدید حداقل خواهد بود که 50 درصد از درآمد ملی.

که درآمد متوسط یا وسط محدوده است و در حال حاضر $63,000 با توجه به اداره آمار.

این مقام گفت که تهمت می خواهد تغییرات ایجاد شده در اسرع وقت “انجام خواهد شد تا با مقررات به عنوان به زودی به عنوان ما می تواند احتمالا.”

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال 60 روز توقف در ویزای مهاجرت دائم یا کارت سبز در 22 آوریل H1B و موقت ویزای کار فرار یخ اما در حال حاضر تحت تاثیر قرار.

کارت سبز محدودیت

کارت سبز محدودیت هایی که اعمال نمی شود به همسران و فرزندان مهاجران نیز در حال حاضر همچنان تا پایان سال است.

کاخ سفید اعلام جدید یخ گفت که این امر نیز شامل H-2B, H-4 L-1 و J-1 ویزای.

اما کسانی که در زمینه بهداشت و درمان و کسانی که در نظر گرفته شده مهم برای امنیت ملی معاف خواهد بود و در ادامه برای دریافت ویزا به عنوان farmworkers و دایه.

کاخ سفید در ارتباط یخ به بالا بودن سطح بیکاری در آمریکا به دلیل COVID-19 ضربه به اقتصاد گفت که قابل تامل است به “اطمینان ما ادامه دادن کارگران آمریکایی برای اولین بار در طول مداوم ما coronavirus بهبود است.”

این مقام گفت: توقف کمک خواهد کرد که کارگران در حال حاضر در کشور دسترسی به بیش از 525,000 شغل.

COVID-19 همه گیر

این COVID-19 همه گیر تبدیل شده است و توجیهی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین قصد محدود کردن مهاجرت, یک تقاضا از بخشی از پایگاه خود را به عنوان به خوبی به عنوان برخی در حزب دموکرات که رزرو در مورد تاثیر مهاجرت در حقوق و دستمزد.

اقتصادی اختلال ناشی از این بیماری همه گیر است منجر به ناگهانی از مخالفت در میان آمریکایی ها به مهاجرت و کارگران خارجی با نظر سنجی های مختلف نشان میدهد بیش از دو سوم حمایت از محدودیت.

از سوی دیگر ما کسب و کار — به ویژه در دره سیلیکون — دارای مخالف محدودیت های ویزا و اظهار داشت که آنها در واقع بر اقتصاد این کشور که در آن مهاجران و کسانی که در کار ویزا را نامتناسب بوده بنیانگذاران شرکت علاوه بر برگزاری امریکا رهبری جهانی در فن آوری است.

دولت هند در نظر محدودیت در H1B یک مسئله مهم و امور خارجی وزیر S Jaishankar گفت: در ماه دسامبر است که او به ما گفته بود که مقامات ویزا “باید مسدود” و یا “غیر منطقی مفاد قانونی نباید محدود” آنها را.

H-2B ویزا به صورت غیر حرفه ای کارگران است. معافیت است ساخته شود برای کشاورزی کار در این دسته در آنها به ما عرضه مواد غذایی بستگی دارد ،

به طور مشابه در J-1 دسته دایه یا au pairs — که در حال استخدام نخبگان در سراسر طیف سیاسی — معاف هستند در حالی که این اعمال را برای پژوهشگران و محققان به جز کسانی که در بعضی از سلامت و یا زمینه های خاص و یا اساتید.

H-4 ویزا برای همسران H1B کارگران و محدودیت های مرتبط هستند.

کارکنان منتقل شده توسط شرکت خود را به کار در ایالات متحده داده می شود L-1 ویزا.

متقاضیان پناهندگی

تحت قوانین جدید اعلام کرد روز دوشنبه توسط خدمات مهاجرت, پناهندگی متقاضیان نمیتوانند درخواست مجوز کار برای یک سال به جای فعلی 150 روز.

توضیح منطقی برای اصلاحات پیشنهادی به H1B visa سیستم رسمی گفت که در سال گذشته وجود دارد 225,000 متقاضیان برای 85,000 شکافها و قرعه کشی تعیین می شود که به آنها کردم.

متقاضیان با بالا 85,000 دستمزد ارائه می دهد را دریافت ویزای H1B در سوئیچ به یک سیستم مبتنی بر درآمد است.

پایگاه ویزا در بالاترین حقوق و دستمزد ارائه شده کمک خواهد کرد که تعیین خواهد کرد که کمک بسیاری به اقتصاد ایالات متحده آمریکا است ،

این مقام گفت: “این درایو هر دو سطح دستمزد و سطح مهارت H1B متقاضیان است. آن را از بین بردن رقابت با آمریکایی ها آن را کاهش می دهد آمریکا رقابت در این صنایع در ورود به سطح است و بیشتر برای به دست آوردن بهترین و درخشان.”

در مورد پیشنهاد به ممنوعیت outplacement رسمی به نمونه هایی از دیزنی و یا AT&T که در آن subcontracting شرکت ارسال در کارگران که “تا پایان جابجایی کارگران آمریکایی.”

این مقام گفت که این دو شرکت “infamously تا به حال خود را شهروند آمریکایی کارکنان آموزش خود را H1B جایگزین به عنوان آخرین عمل خود را” قبل از اینکه گذاشته است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de