دموکرات ها: عربستان پلیس لایحه ‘نه نجات,’ تقاضا مذاکرات

توسط لیزا MASCARO

واشنگتن — Top دموکرات سنا روز سه شنبه گفت: جمهوری خواه لایحه پلیس است “نه نجات” را به عنوان آنها خواستار مذاکرات جدید دو حزبی بسته با گسترده تر قانون اجرای تغییرات و پاسخگویی در واکنش به کشتار سیاه آمریکایی است.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر نشانه دموکرات ها قصد داریم برای جلوگیری از توافق بسته است که دموکرات ها می گویند نه چندان دور به اندازه کافی برای پاسخگویی به لحظه ای است که گالوانیزه ملت با تظاهرات عظیم بیش از روش های پلیس.

“ما نیازی به مطالعه مشکل از پلیس سوء رفتار و خشونت ما نیاز به آن را حل کند” شومر گفت: در آمریکا هستند.

این اپوزیسیون دموکراتیک است که با حمایت ملت پیشرو سازمانهای مدافع حقوق مدنی و وکیل بنیامین Crump به نمایندگی از خانواده های جورج فلوید و Breonna تیلور دو آمریکایی های آفریقایی تبار است که مرگ و میر در پلیس تعاملات موجب تظاهرات بیش از تعصب نژادی در پلیس.

“سیاه و سفید جامعه خسته از خدمات لب” Crump در بیانیه ای گفت.

خواه قانون خواهد ایجاد یک پایگاه داده ملی از پلیس استفاده-از-نیروی حوادث محدود کردن پلیس chokeholds و راه اندازی آموزش جدید روش. آن را به عنوان گسترده به عنوان یک دموکرات پیشنهاد که حکم بسیاری از تغییرات.

بن بست پایان بحث. دموکرات ها در حال تلاش برای وادار کردن جمهوری خواهان به میز مذاکره برای ساخت یک قوی تر بسته بیشتر تراز وسط قرار دارد با لایحه خود را تنظیم و به تایید شده توسط مجلس در اواخر این هفته. مجلس نمایندگان و سنا نسخه در نهایت باید همان را برای تبدیل شدن به قانون است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل هل دادن جلو با عدالت عمل در آزمون رای جمعه اما بدون دموکراتیک حمایت از این لایحه است انتظار می رود برای رسیدن به 60 رای آستانه مورد نیاز برای پیشبرد.

“ما آماده برای ایجاد یک قانون نه فقط یک نقطه” مک کانل گفت: به عنوان او باز سنا در روز سه شنبه. او گفت: آمریکایی ها “سزاوار بهتر از یک حزبی بست.”

مک کانل گفت: “ما پیدا کردن که آیا دموکراتیک ما و همکاران ما به اشتراک بگذارید جاه طلبی و یا اینکه آیا آنها تصمیم به اردک موضوع و کشور را ترک کنند در تلو تلو خوردن.”

شومر و نویسندگان از دموکراتها پیشنهاد بسته دیابت کامالا هریس D-کالیفرنیا و از سوی دیگر ، Cory Booker, D-N. J. نوشت: در نامه ای به مجلس نمایندگان آمریکا که جمهوری لایحه “قابل نجات نیست و ما نیاز به دو حزبی مذاکرات برای رسیدن به یک سازنده نقطه شروع است.”

آنها به نام ایران تلاش “threadbare و ندارد.”

کنگره تحت فشار زیادی برای ایجاد جدید نظارت و پاسخگویی پلیس به تظاهرات نشت به شهرستانها کوچک و بزرگ در سراسر کشور.

در طبقه مناظره جمهوری خواهان اصرار دموکرات ها می توانست یک فرصت برای اصلاح هر گونه لایحه اگر آنها اجازه می دهد که بحث را آغاز کند. اما دموکرات ها مقابله وجود ندارد توافق را تغییر خواهد بود تا برای در نظر گرفتن.

“در حال حاضر زمان برای کنگره به تصویب قانون است که به تغییر واقعی,” هریس گفت.

NAACP دفاع حقوقی و صندوق اصرار سناتورها به رای در برابر پیشرفت ایران بسته است.

“در این لحظه ما می توانیم حمایت از قانون می کند که تجسم قوی حسابدهی برای افسران پلیس و اجرای قانون دیگر که در تعامل با سوء و همچنین اصلاحات مورد نیاز به پلیس شیوه های” سازمان ” نوشت: سناتور با توجه به نامه ای به دست آمده توسط AP.

Crump, وکیل خانواده گفت: ایران بسته است “در تضاد مستقیم به خواسته های مردم که به خیابان آمده اند به تماس برای تخصیص مجدد منابع به منظور بهبود اجتماعی و شبکه های ایمنی و سلامت روان برنامه ها.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de