بریتانیا سلاح سرد مورد بررسی قرار داد و بیداد به عنوان حمله تروریستی

http://www.washingtonpost.com/video/world/police-say-terrorist-incident-left-three-dead-in-britain/2020/06/21/b5f17ec1-389e-4a40-af87-f9b66790c05e_video.html

لندن — انگلستان Thames Valley پلیس روز یکشنبه گفت که سلاح سرد داد و بیداد که به کشته شدن سه نفر در یک پارک در شهر خواندن در حال بررسي است به عنوان یک حمله تروریستی در همکاری با عملیات پلیس.

در علاوه بر این به سه مرده “تعداد زیادی از مردم” نیاز به درمان در بیمارستان گفت: Neil باسو دستیار کمیسر جدید اسکاتلندیارد.

نخست وزیر بوریس جانسون به نام داد و بیداد “وحشتناک است.”

25 ساله بود که به اتهام قتل به زودی پس از این حمله است. “از ما درخواست تا کنون افسران پیدا کرده اند هیچ چیز را نشان می دهد که وجود دارد هر کس دیگری دخیل در این حمله و در حال حاضر ما به دنبال هر کس دیگری در رابطه با این حادثه” باسو گفت.

نه تیمز ولی پلیس و نه اسکاتلندیارد به نام مشکوک, و نه پلیس ارائه یک انگیزه برای حمله است. رسانه های بریتانیا با استناد به unnamed منابع امنیتی گزارش داد که مشکوک است از لیبی. روزنامه تلگراف گفت: او وارد شده بود چند سال پیش در بریتانیا به عنوان یک پناهنده از لیبی, جنگ داخلی.

[سرمقاله: لندن حمله تروریستی بوده ام خیلی بدتر اگر ضارب به حال اسلحه ]

حملات رخ داده در مورد 7 بعد از ظهر در Forbury باغ در مرکز مطالعه است که در 40 مایلی غرب لندن است.

پیتر Nicholls

ایسنا

افسران پلیس ایستاده در نزدیکی صحنه های متعدد دارویی و نقدی در خواندن انگلیس در روز یکشنبه.

لارنس مخمر آبجو, 20, یک مربی شخصی توصیف حملات به روزنامه گاردین.

“پارک بود و بسیار کامل بسیاری از مردم نشسته در اطراف نوشیدن با دوستان هنگامی که یکی تنهاست فرد راه می رفت از طریق ناگهان فریاد زد: برخی از کلمات نامفهوم و رفت و در اطراف یک گروه بزرگ از حدود 10 تلاش برای چاقو زدن به آنها” مخمر گفت.

“او با چاقو به سه نفر از آنها به شدت در گردن و زیر بازوها و سپس برگشتند و شروع به در حال اجرا به سمت من و ما تبدیل شده و شروع به در حال اجرا,” او گفت:. “هنگامی که او متوجه شد که او نمی تواند گرفتن ما او تلاش برای چاقو زدن به گروه دیگری نشسته. او کردم یک نفر در پشت گردن و سپس هنگامی که او متوجه شد همه شروع به اجرا می زد پارک.”

در حالی که پلیس در ابتدا گفت: انگیزه این حمله مشخص نیست تیمز ولی پلیس گفت: صبح روز یکشنبه بود که آن را درمان به عنوان یک حادثه تروریستی.

چند رسانه های خبری گفت: مظنون سلامت روان بررسی شده بود.

“حوادث از این طبیعت بسیار نادر هستند هر چند من می دانم که می خواهد کمی آرامش برای کسانی که درگیر و درک نگرانی است که این حادثه را باعث شده در میان جامعه محلی ما” رئیس پاسبان جان کمپبل گفت:.

بریتانیا را تهدید تروریسم سطح است که در “قابل توجهی” به معنی یک حمله قوی است امکان. از آن گذشته بود در مجموعه “بحرانی” بالاترین سطح در سال 2017, زمانی که این کشور تا به حال پنج حملات تروریستی است.

دره رودخانه تیمز پلیس خواست مردم برای به اشتراک گذاشتن گرافیک ویدئوها گردش در رسانه های اجتماعی که نشان داد اعضای این خدمات اضطراری رسیدگی به , خونین مردم است.

در اوایل روز شنبه, صلح آمیز, سیاه زندگی موضوع اعتراض صورت گرفت در همان منطقه است. پلیس تاکید کرد که این حمله هیچ ربطی به این تجمع است.

“شده اند وجود دارد برخی از گزارش ها که این حادثه در ارتباط بود به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضی که صورت گرفت در خواندن این بعد از ظهر” تامس دره کارآگاه رئیس سرپرست Ian Hunter گفت. “من می توانم تایید می کنند که این حادثه است نه متصل. آن رخ داده است حدود سه ساعت پس از اعتراض داشتند به این نتیجه رسیدند.”

http://www.washingtonpost.com/video/world/hundreds-protest-in-london/2020/06/21/0e19899f-5567-4513-be2d-dc4fd395fed1_video.html

مت Rodda محلی عضو مجلس گفت: آسمان, اخبار که این حادثه بود “کاملا وحشتناک” و او غافل از هر گونه تهدید خاص به این منطقه است. او گفت: “تعدادی از مردم با ضربات چاقو و تعدادی از مردم کاملا به طور جدی مجروح … این چیزی است که کاملا بی سابقه در خواندن.”

کیت Malthouse دولت وزیر برای جرم و جنایت و پلیس توییتی که آن را “وحشتناک, وحشتناک حادثه است.”

پل لندن مهاجم محکوم شد تروریستی که رسم به انگلیسی, نشانه های پلیس می گویند

پلیس بریتانیا درمان حمله با چاقو در منچستر ایستگاه قطار به عنوان تروریسم

بریتانیا ‘جهادی جک’ می خواهد به بازگشت از سوریه به خاطر او نتواند او و ‘دکتر’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de