مسئله مرز با چین می تواند به جدی منجر شود وضعیت: Manmohan

دهلی نو: نخست وزیر مانموهان سینگ, نامزد, حزب, مشاهده در چین در کنگره مشغول به کار کمیته, جلسه, گفت, اگر, این وضعیت به درستی و پنجه آن می تواند منجر به یک وضعیت جدی.

حمایت حزب رئیس سونیا گاندی دیدگاه که چهره خاموش در خط کنترل واقعی در Laddakh کامل دمیده بحران مانموهان سینگ گفت: “بحران در مرز که اگر نمی بود ٬ بصورتی پایدار و محکم می تواند منجر به یک وضعیت جدی.”

سابق وزیر دفاع A. K. آنتونی و رهبر مخالفان غلام نبی آزاد اسلامی که با حضور همه-نشست نخست وزیر نارندرا مودی در جریان CWC در مرز وضعیت.

مانموهان سینگ در روز دوشنبه ناودان نخست وزیر چین گناه او را متهم به ارائه “دروغ” زیر مودی بیانیه در همه نشست و بعد از روشن شدن توسط سازمان بنادر و دریانوردی. سینگ گفت که نخست وزیر باید بدانید مفهوم کلمات خود را.

“نخست وزیر نمی تواند اجازه می دهد آنها را به استفاده از کلمات خود را به عنوان دفاع از موقعیت خود را و باید اطمینان حاصل شود که تمام ارگان های دولت با هم کار کنند برای مقابله با این بحران و جلوگیری از افزایش بیشتر گفت:” سینگ.

مانموهان سینگ در بیانیه خود در روز دوشنبه گفت: “ما یادآوری دولت که دروغ است و هیچ جایگزینی برای دیپلماسی یا قاطع رهبری است.”

“حقیقت را نمی توان سرکوب با داشتن نرم متحدان اسپوت, آرامش, اما اظهارات نادرست” اضافه شده Manmohan Singh.

مانموهان سینگ بود نخوری مودی بیانیه در همه نشست روز جمعه و بعد از روشن شدن توسط دفتر نخست وزیر در ژوئن 15 شب خشونت چهره بین هندی و چینی طرف در Galwan ولی در خط کنترل واقعی که منجر به مرگ 20 سربازان هندی از جمله یک افسر فرمانده.

PM بیانیه مورد استفاده قرار گرفت توسط چینی ها به دور از misdeeds خود در Galwan دره.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de