به عنوان اورنج کانتی عبور 10,000 coronavirus موارد آن ورقه برگشت به سمت مرحله 2 حد

تعداد تایید COVID-19 موارد در اورنج کانتی پیشی گرفته 10,000 بیش از آخر هفته یک گریم یادآوری است که این کروناویروس جدید است که در ماه مارس حتی به عنوان دولت و مقامات محلی استراحت همه گیر قوانین و گسترش این نوع از کسب و کار است که ممکن است استقبال مشتریان بازگشت.

و در حالی که در محلی به طور کلی مورد تعداد در حال رشد است, شماره جدید از مراقبت های بهداشتی آژانس نشان می دهد این شهرستان است backpedaling در برخی دیگر از معیارهای کلیدی مورد استفاده برای اندازه گیری مبارزه با کروناویروس.

امروز برخی از کسانی که شماره های خزنده بازگشت به سطح آنها در یک ماه پیش زمانی که مقامات دولتی اجازه این شهرستان دوباره باز برخی از مناطق عمومی و برخی از کسب و کار اجازه داده شد به پذیرش مشتریان.

انتقادی این شهرستان رای به اصطلاح “مثبت” آزمون — معنی تعداد افرادی که در بر داشت به طور کامل پس از در حال آزمایش برای coronavirus — بالاتر است و امروز از آن است که یک ماه پیش.

برای هفتۀ منتهی به جمعه, ژوئن 19, شهرستان تست مثبت نرخ 5.26% که بالاترین سطح از اواخر ماه آوریل است. در 22 مه یک روز قبل از دولت اجازه اورنج کانتی وارد مرحله 2 از بازگشایی طرح تست مثبت رای قبلی برای هفت روز بود 3.54%.

رشد این تست مثبت — که اشاره ای گسترده تر گسترش این بیماری آمده است به دولت اجازه اورنج کانتی و بسیاری دیگر از استان ها گسترش از مرحله 2 دوباره باز به مرحله 3 که شامل اجازه دادن به مردم بازگشت به میله ورزشگاه و بسیاری از امکانات شنا.

برای باز باقی می ماند, دولت می خواهد, استان ها برای نشان دادن یک تست مثبت نرخ 8 درصد و یا کمتر است. اورنج کانتی بالاترین تست مثبت رای آمد و در 9 آوریل 7.75 درصد.

Orange County مراقبت های بهداشتی آژانس روز یکشنبه گفت: پرش در موارد جدید بیش از آخر هفته که برداشته اورنج کانتی بالای 10,000-مورد علامت گذاری شد و با توجه به جمع شدن در نتایج آزمون.

برای UC Irvine, بهداشت عمومی پروفسور اندرو Noymer عبور 10,000-مورد علامت تنها از نظر روانی قابل توجه است.

“مردم به نظر می رسد فکر می کنم دور اعداد مهم هستند,” او گفت:. “در هر مورد یک خط تیره و تار.”

وجود دارد 10,595 شناخته شده COVID-19 موارد در اورنج کانتی و از دوشنبه — 269 نفر کشته شده اند. Orange County مراقبت های بهداشتی سازمان تخمین می زند که 5,075 — در حدود نیمی از موارد شناخته شده — را بازیافت.

چون تست محدود شده است و تعداد موارد تایید شده است undercount از تعداد واقعی افرادی که یا باید به حال این بیماری است. کارشناسان بهداشت عمومی را مشکوک است که وجود دارد بسیاری از زمان رسمی شماره COVID-19 موارد به ویژه در میان افرادی که آلوده بودند اما نشان داد هیچ نشانه ای ندارند.

اطلاعات نوسانات نیز ساخته شده است آن را دشوار برای محققان به مطالعه این بیماری همه گیر کوروناویروس آن را به عنوان گستراند. آمار و ارقام نوشته شده در مراقبت های بهداشتی آژانس های عمومی COVID-19 پایگاه داده شیفت روزانه به عنوان اطلاعات اضافه شده است و تنظیم شده است.

از آنجا که این تجزیه و تحلیل با استفاده از داده های اخیر به سرعت تبدیل به منسوخ شده است.

برای مثال در یک گزارش به مقامات بهداشتی دولت در مه 21, دکتر Nichole, سریع, شهرستان افسر بهداشت در آن زمان گواه است که اورنج کانتی کاهش یافت و درست در زیر این دولت نیاز در 7.95% تست مثبت بین مارس 13 مارس 19. اما بعد از تجزیه و تحلیل نشان داد که این شهرستان در واقع شانس بهتر از آن است. بین مارس 13 مارس 19, 4.41% از آزمون برگشتم مثبت پایین تر از سریع اصلی محاسبه و آن را آغشته بیشتر به 3.54% توسط, مارس 22.

در آن ردیابی سایت بخش مراقبت های بهداشتی سازمان اشاره می کند: “این مهم است که نگاهی به روند بیش از زمانی که بررسی این داده ها به جای رسم نتیجه گیری از هر فرد امتیاز داده.”

به طور کلی رشد از موارد در اورنج کانتی کند بوده است در مقایسه با سایر نقاط کشور است. هنوز Noymer با اشاره به محلی اخیر روند خوب نیست.

“وجود دارد هیچ سخت تعریف فرهنگ لغت از افزایش,” او گفت:. “اما ما در حال رشد هستند.”

Noymer اضافه شده است که این مشکل در این نقطه به سرزنش سریع تر رشد موارد جدید طی هفته گذشته در مرحله 2 دوباره دهانه بدون دانستن چگونه بقیه همه گیر بازی خواهد کرد.

دولت وزارت بهداشت است نظارت شهرستانهای استان که ثبت شده اخیر موج در جدید کروناویروس موارد و بستری شدن در بیمارستان.

اورنج کانتی در ایالت سازمان دیده بان لیست اما سایر استان ها در جنوب کالیفرنیا از جمله لس آنجلس و سان برناردینو در حال نظارت با توجه به بالا مورد نرخ هر 100 ، 000 ساکنان و یا تست مثبت بالاتر از 8 درصد.

مانند اورنج کانتی دولت پاک سه تن دیگر استان ها از طریق مرحله 2 از آن دوباره باز کردن برنامه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de