آرسنال ستاره آزمایش مثبت قبل از شهر, برخورد, در حال حاضر خوب گزارش

لندن: آرسنال بازیکن تست مثبت برای Covid-19 قبل از اولین مسابقه خود را از نونما تقویم در برابر منچستر سیتی در هفته گذشته با توجه به گزارش های رسانه ای در انگلستان است.

جدا از نام بازیکن, دو بازیکن دیگر بودند که در تماس نزدیک با او تا به حال برای رفتن تحت قرنطینه اجباری که منجر به بازی در برابر سیتی در ژوئن 17.

با توجه به Goal.com سه ارشد ستاره از دست رفته سه جلسات آموزشی. اما پس از دور بعدی تست در دوشنبه نتایج او آمد به عنوان منفی و سه اجازه داده شد دوباره به تیم خود را برای بازی روز چهارشنبه.

آرسنال به پایان رسید تا از دست دادن 0-3 به منچستر سیتی در ورزشگاه اتحاد به رسیدن به یک فقیر شروع به پس از از سرگیری لیگ. پس از drubbing, مدافع, David Luiz اعتراف اشتباهات خود هزینه آنها را بازی.

“این تیم تقصیر, تقصیر من بود,” او گفت: Sky Sports گفت: “من فکر می کنم این تیم را به خوبی به خصوص 10 مربی شگفت انگیز است که بازیکنان را شگفت آور این فقط تقصیر من.

“من در زمان تصمیم به بازی گرفته اند باید تصمیم دیگری در دو ماه گذشته اما من نمی. آن همه چیز در مورد قرارداد من آیا من بماند یا نه. من 14 روز به اینجا و آن. امروز تقصیر من بود.

“من نمی خواهم به استفاده از آن به عنوان بهانه یا بهانه ای اما این تقصیر من و آن.”

زرادخانه خود را ادامه داد فقیر فرم در لیگ زیر خود را شکست دست از شهرستان به عنوان آنها را از دست داده به برایتون 1-2 روز شنبه.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de