الکساندر: سزاوار سرزنش عمل می کنند که می تواند مثبت و نقطه عطف

این مقاومت مواجه سمت بابا والاس قابل پیش بینی بود من فرض کنید. ماهیت مقاومت مواجه – طناب دار بر روی کامپیوتر کاربر قرار داده شده در گاراژ نسکار تنها سیاه راننده یکشنبه در آلاباما به عنوان ناجوانمردانه آن را به عنوان باطل و قابل سرزنش – مرتب کردن بر اساس به شما می گوید همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کسانی که احساس می کنند مجبور به صفحه نمایش و یا حمایت مؤتلفه نبرد پرچم که نسکار تصمیم به ممنوعیت تا حد زیادی به دلیل والاس تلاش.

و صحنه قبل از روز دوشنبه موکول مسابقه نسکار در آلاباما بود امیدوارم یک یادآوری برای آن مردمی که آنها هنوز هم دیدگاه اقلیت مهم نیست که چقدر بلند هستند. همه والاس 39 رقبای خود را به خدمه کمک به او فشار ماشین خود را به جلو از جاده گودال و همه آنها ایستاده بود پشت سر بابا در دوران قبل از مسابقه نیایش و سرود ملی می کنند تا به این پیام stenciled روی زمین زیر کشت چمن: “#IStandWithBubba.”

شاید این یک نقطه عطف بود. شاید نشان از حمایت از همکار خود رانندگان که والاس به دنبال یک جای 14 پایان ارسال پیام به حکم اعدام مجرم و یا مجرمان – چه کسانی ممنوع خواهد شد از نسکار هنگامی که کشف شده و خود را هوادار که قلدری می افتد که تحت جرم و جنایت نفرت اساسنامه نمی ارعاب آنها است. شما می خواهم به فکر می کنم به هر حال.

و این پاسخ به والاس تلاش برای به دست آوردن متفق پرچم ممنوع از نسکار حوادث و امکانات به احتمال زیاد خواهد شد به عنوان یک جرم و جنایت نفرت. نسکار جمهور استیو فلپس گفت: در یک تلفنی اوایل روز دوشنبه که بیرمنگام دفتر اف بی آی در حال حاضر شروع تحقیقات خود را از این حادثه.

“آنها ممنوع خواهد شد از این ورزش برای زندگی” فلپس گفت: از perps. “وجود دارد هیچ جایی برای این کار در همه. و ما نمی خواهد آن را تحمل کند و نمی شود آنها را در اینجا. برای من مهم نیست که آنها چه کسانی هستند. آنها نمی خواهد در اینجا.”

نسکار جدایی با آن پرچم هنوز هم به نظر می رسد مانند یک سخت هیل برای صعود به خصوص برای یک ورزش است که تلاش کرده است, مشخصات ملی اما هنوز تساوی مقدار از آن حمایت و هویت از جنوب شرقی. آن را به اندازه کافی دشوار است با هیچ یا چند طرفداران در می ایستد و یا در زمین زیر کشت این آخر هفته تنها با 5,000 طرفداران مجاز بر اساس یک هواپیما پرواز بیش از آلاباما جاده سریع السیر یکشنبه بکسل های غول پیکر مؤتلفه پرچم و نشانه “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار” و رژه اتومبیل های ورزشی کسانی که پرچم راند گذشته تسهیلات.

پس چه اتفاقی می افتد زمانی که نسکار باز می شود امکانات آن به ظرفیت کامل و rv ها در زمین زیر کشت شروع به شکستن که پرچم ؟ این ممکن است زشت قبل از آن می شود نرم و صاف.

و در آنجا بود این دوشنبه از طرفداران شناخته شده به عنوان لوقا جانسون گفت که یک خبرنگار آسوشیتد پرس که او احساس کردند که پرچم باید همچنان به پرواز در نسکار آهنگ و افزود: زمانی که خواسته در مورد طناب دار: “من فکر می کردم این خنده دار بود خودم را.”

اگر کسی می یابد lynching تصاویر خنده دار, این نیز باید به شما بگویم همه چیز شما نیاز به دانستن.

“من زندگی کردن در آلاباما برای کمی در حالی که گفت:” برایان لوین مدیر مرکز مطالعه نفرت و افراط گرایی در Cal State San Bernardino. “هنوز هم وجود دارد, به ویژه در آن بخش از کشور و کسانی که اطراف Rebel flag.”

و او گفت: شایان ذکر است که یک بنر نوشته اصلی توسط نمایش داده می شود در مورد تجزیه طلبی در حمایت از برده داری بود داستد کردن در عصر “از حدود سال 1915 به سال 1926” زمانی که تبعیض نژادی بود و سخت شدن و سپس دوباره در حقوق مدنی جنگ از ’50s و 60s.

“به عبارت دیگر آنها را خارج شده از غرفه گروه به عنوان یک جزئيات پیام در برابر حقوق مدنی.” او گفت:.

“بخشی از این فرهنگی است. و منظورم این است که هنوز هم وجود دارد, پایین, جنوب و در دیگر نقاط کشور هم یک نئو-Confederate جنبش که وجود داشته است برای برخی از زمان است که سعی در ماست مالی کردن جنایات برده داری و Confederate States’ دفاع از آن است.”

اما شایان ذکر است که در ورزش که در آن حمایت نگه می دارد بنابراین مقدار نوسان و رانندگان تمایل به محدود کردن خود را مجادلات به هر دشمنی هستند اتفاق می افتد در مسیر در یک هفته, Wallace پا و به دنبال آن روند متفاوت: ورزشکار است که مایل به گرفتن.

آن می تواند LeBron James و بسیاری از بازیکنان NBA که صحبت کردن در برابر نژاد پرستی و یا WNBA بازیکنان مانند مایا مور که پا به دور از ورزش برای دو فصل به کار به سمت عدالت کیفری اصلاحات. آن می تواند بازیکنان NFL که معتقد کمیسر راجر Goodell به تجدید نظر در موضع خود در تظاهرات. یا آن را می تواند هر یک از تعدادی از بازیکنان فوتبال که حتی فراتر از نام/تصویر/شباهت سوال اند و اخیرا در مورد مربیگری کارکنان شده اند که به دلیل حساس حداقل سوء استفاده در بدترین حالت.

“ورزشکاران محبوب شخصیت های فرهنگی” لوین گفت. “و هنگامی که آنها صحبت می کنند به خصوص در ورزش (مانند نسکار) است که عاری از آفریقایی-آمریکایی ها آن را برای رفتن به رزونانس به خصوص در حال حاضر. زمان همه چیز را در این جهان است.”

وجود دارد تقریبا به طور قطع خواهد بود مقاومت و زشتی که تبدیل به یک روال بخشی از این کشور را از ادامه جنگ فرهنگی. به عنوان لوین قرار دادن آن وجود دارد همواره یک قدم به عقب برای هر دو گام به جلو است.

ترفند این است که به دنبال آن گام به عقب دو گام دیگر رو به جلو است. قبل از مسابقه صحنه در آلاباما دوشنبه بود. صحنه های گرفته شده توسط فاکس بعد از مسابقه زمانی که والاس عبور از مسیر به غرفه به استقبال طرفداران دیگری بود و آن شامل این نظر:

“شما نمی توانید به دور لبخند من. من قصد دارم به در رفتن نگه دارید.”

این زمان قلدر و متعصبی نمی برد.

[email protected]

@Jim_Alexander در توییتر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de