عابد علی شهرستان خود کریکت یک آبی واقعی حیدرآباد

در اواخر دهه 60 در حالی که تمرین با یک دسته از منطقه جنوب Ranji تیم در حیدرآباد cricketing بزرگ منصور علی خان خواسته همکار تیمی اگر هر یک از آنها می خواست برای پیوستن به او را به اجرا در دامان اطراف ورزشگاه زمین.

یکی حیدرآباد فرزند خاک, سید عابد و علی تنها کسی بود که در زمان پتودی تا در آن ارائه دهد. هر چند ببر متوقف نیمه راه عابد علی به پایان رسید دامان خود.

در ترس از خود استقامت خان و سپس اظهار نظر به مردمی که در اطراف آنها “این عجیب و غریب بچه!”

به هیچ وجه این بود که یک backhanded اما تعریف واقعی یک. این به این دلیل است که آن را به کلی توانایی های ورزشی, علی واقعا تا به حال یک راه را با پای خود در این زمینه است.

“که همه هر چند زمان دیگر” به یاد می آورد همه طفیلی که در دولت و در سطح ملی است.

متولد شده در سپتامبر 9, 1941, عابد علی در یک زندگی متفاوت حیدرآباد یکی که بسیار تغییر کرده است با توجه به او.

او می افزاید: “در آن زمان وجود داشت شور و شوق به آموزش کودکان و نوجوانان. ورزش و فعالیت های فیزیکی به طور فعال تشویق پس از آن.”

آن است که در طول این عصر طلایی از انواع که در آن او توسعه استعداد خود را برای یک ورزش است. او را به نمایندگی از کشور خود را و پس از آن — ایالت آندرا پرادش در حالی که بازی کریکت.

یک کریکت که به دست آوردن شهرت برای بودن ماهر با پای خود توپ و خفاش او نیز بود به جلو در هاکی و فوتبال. اگر چه در این مسیر به این مرحله که در آن او با استفاده از استعداد خود را در یک مرحله بزرگتر بود دقیقا آسان نیست.

پدرش سید سردار علی درگذشت در سال 1956 در علی آخر سال در حالی که مادرش فوت کرد و شش سال پیش از آن. سردار علی ASP در حیدرآباد. به عنوان سه شاخه دولت نزدیک بودند و قصد انتقال او را به بنگلور.

“پدرم گفت: چگونه من را شش بچه به بنگلور ؟ من پس از آن تا به حال به شروع به کار به عنوان مکمل در حال حاضر ناچیز درآمد خانوار” او به یاد می آورد.

آنها سپس با انتقال از خانه بزرگ در Mallepally و سپس معطوف به Vallabhdas ساختمان که در آن مردم از جوامع مختلف شرکت وجود داشته است مسالمت آمیز است. او توضیح می دهد که ساختمان به عنوان یکی که نماد سکولاریسم حیدرآباد است که تا حدودی دست نخورده امروز نسبت به بقیه کشور است.

او می خواست به مطالعه بیشتر اما شرایط چنان بود که او به جای مشغول به کار راه خود را به کار در بانک دولتی حیدرآباد (SBH). Jevant رائو بود که میلی لیتر Jayaseema را یکی دیگر از cricketing بزرگ پدر و معاون رئیس جمهور در SBH شد تشکیل یک تیم است.

این قابلیت که او نشان داد که وجود این دولت انتخاب را به اطلاع. و در Ranji مسابقات او برنده تمجید بسیاری مانند بهرام-ud-Daula, Moin-ud-Daula غلام علی Kishen Pershad, لیگ, مسابقات و جام قهرمانی غنائم.

او فرصتی برای بازی با هند است. بسیاری از شهرستان های عامیانه مانند شهردار Goswamy, Dastagir قریشی و نور عباسی خواهد او را تشویق به دنبال کردن این مسیر. در سال 1867 او به عضویت تیم ملی در استرالیا/نیوزیلند تور.

به عنوان او در مورد کار خود را سیر و چیزهایی که تغییر کرده با شهر خود و ارزش های آن شده است وجود دارد یکی ثابت در سراسر — قوم و خویش.

“زمانی که دولت ملی و انتخاب در حال ساخت انتخاب خود را بر اساس اگر کسی خود را بزرگ شات پسر چگونه است, استعداد واقعی قرار شکوفا?”

پس از بازی مقابل پاکستان در سطح بین المللی او بازگشت به بمبئی. دیدن که چگونه او با بازی در سطح بین المللی او شده است باید کفش در این منطقه تیم.

در عین حال سیاست ساختگی شایستگی.

اما پتودی, Jayseema, Subramanium و Prasanna vouched او را به اطمینان حاصل شود که او در بازی بعدی در منطقه مطابقت دارد. “من مصمم هستم که این قدرت که می شود خواهد بود وادار به انتخاب من. چهار ویکت در چهار اور و جلب دو در پای لغزش آنها را مجبور به انتخاب کنید او را.”

در سال 1980 عابد علی چپ هند که در آن او مربی در انگلستان و ایالات متحده است. در عین حال او هنوز هم مشتاق به مربی تیم جوانان خود دولت است. او مربی است در امارات متحده عربی سنگاپور مالزی هنگ کنگ و انگلستان و غرب هند همراه با خود طبقه شغلی.

به علاوه بسیاری دیگر از ورزشکاران دریافت زمین و پول خود را برای کمک به ورزش است.

پس از آن آندرا پرادش دولت نیست و مخلوقات او است. او امیدوار است که Telangana دولت را در نهایت انجام این کار است. علی ندارد قصد بازگشت به ایالات متحده با وجود این بسیاری از مزایای زندگی وجود دارد — یکی از آنها که فساد وجود ندارد در یک سطح پایه مانند آن در هند است.

که بیش از حد مهم نیست که چقدر آن تغییر کرده است, صفحه اصلی, است, بعد از همه, صفحه اصلی.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net