TS ASI Md Rafi با استفاده از رفیع آهنگ برای اضافه کردن جیغ شدید و تند به آموزش پلیس

حیدرآباد: آموزش برای استخدام در نیروی پلیس خواهد بود طاقت فرسا و در زمان خسته کننده اما یک افسر پلیس در Telangana اثبات است که می توان آن را ساخته شده لذت بخش است.

دستیار Sub-بازرس Mohammed Rafi است که با استفاده از آهنگ خود را افسانه ای اسم برای اضافه کردن سرگرم کننده برای تمرین تمرین برای استخدام در Telangana دولت ویژه پلیس.

نوآورانه و در عین حال سرگرم کننده به سبک

با ابتکاری و در عین حال سرگرم کننده در سبک این افسر پمپاژ انرژی به استخدام جوان و در همان زمان ارائه آنها را بسیار مورد نیاز سرگرمی.

یک ویدیو از Rafi سرگرم کننده پر از آموزش است که در حال حاضر رفتن ویروسی در رسانه های اجتماعی با بسیاری از نقطه او را منحصر به فرد خود را تلاش برای ایجاد تمرین لذت بخش است.

شاد استاد

شهروندان هستند خوشحال بیش از این افسر حرکت می کند و زبان بدن به عنوان او با استفاده از آهنگ از محمد رفیع به یاد ماندنی تعداد ‘Dhal گایا Din‘ مخلوط با کلمات خود را به اضافه کردن سرزندگی به مته.

افسر شنیده آواز خواندن چند خط از آهنگ محبوب از Humjoli (1970) خوانده شده توسط افسانه ای Mohammed Rafi and Asha Bhosle بازیگران Jeetendra و Leena Chandavarkar. پلیس می رود در پیچ و تاب آن را با کلمات خود را به منظور کارآموزان به نوبه خود در طول تمرین. او نیز گنجانیده شده چند شعار نقطه نقش پلیس.

آن حیدرآباد اضافی کمیسر پلیس (ترافیک) Anil Kumar که اولین توییتی تصویری نقطه افسر تلاش خود را با نظر ‘کلاه ها را به این مربی مته’.

این ویدئو تا به حال بیش 1.11 لاخ ها را در چهار روز.

رفیع به دست آورده ستایش از بسیاری برای نمایش مهارت های نوآورانه برای آموزش, پر جنب و جوش.

پلیس هند سرویس (IPS) ارتباط بیش از حد مورد ستایش قرار داد ASI. “آموزش آهنگ توسط Rafi. ASI Md Rafi از Telangana دولت حمایت ویژه نیروی بیشتر در مشترک با خواننده افسانه ای از خود را به نام” آن است.

“ASI Rafi به ارمغان می آورد استخدام خارج از احساس غربت & فیزیکی فشار با آهنگ آواز در حالی که انجام فعالیت فیزیکی دریل” انجمن اضافه شده است.

منبع: سرپرستان ورودی

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de