بهار جمع بندی Q&A: پرتلا پسران مربی تنیس دل برای سالمندان ساخته شده است که این برنامه از زمین تا’


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


یادداشت سردبیر: The Orange County Register است که با داشتن این منطقه در بهار مربیان ورزشی را در یک Q&A مورد 2020 فصل است که قطع شده توسط coronavirus بحران است.


ناتاشا Schottland, پرتلا پسران تنیس

س: چگونه شما تطبیق با بودن در خانه هر روز در طول بهار ؟

یک: این بسیار سخت است. من آموزش because I love گفتگو با دانش آموزان در کلاس درس و مربی من چون من لذت بردن از تماشای بازیکنان رشد به عنوان افراد و به عنوان بازیکنان تنیس است. اضطراری آموزش از راه دور گرفته شده هر دو از کسانی که همه چیز به دور از بسیاری از معلم-مربیان و همچنین دانش آموزان و بازیکنان. من ترجیح می دهم در زمین تنیس مربیگری از داخل خیره در کامپیوتر من در تمام طول روز!

س: به عنوان یک مربی چه چیزی شما را از دست ندهید بیشتر در مورد خود را “روال عادی” (pre-coronavirus)?

یک: من از دست قادر به اویختن با بازیکنان ببینید که چگونه روز خود را در حال رفتن و تماشای آنها را در دادگاه. تیم من بسیار نزدیک هستند و بنابراین حمایت از یکدیگر است. آن را دلگرم کننده برای دیدن یک تیم است که شما مربی از شروع یک دوم خانواده به یکدیگر است. COVID واقعا کسانی که لحظه های دور از من و من از بازیکنان است.

Q: هنگامی که شما فکر می کنم در مورد تیم خود را این روزها چه می ایستد ؟

یک: تیم من از سال اول در پرتلا است همیشه به پایان رسید عمل ما با شعار “خانواده”. ما خانواده به یکی دیگر از آنجا که ما از هر یک از دیگر زمانی که ما در حال پایین و تشویق یکدیگر در زمانی که ما موفق هستیم. ما استدلال می کنند ما گفتگوی بورسی ما شوخی است. اما در پایان روز, ما همیشه وجود دارد خواهد بود برای هر یک از دیگر و این چیزی است که خانواده همه چیز در مورد.

س: به عنوان یک مربی چه بوده است بدترین لحظه برای شما در این بهار و چرا ؟

یک: آن را بسیار دشوار برای من به درک که من از سالمندان که ساخته شده این برنامه تنیس از زمین تا, نمی تواند تجربه خود را در فصل گذشته با هم. برای من به عنوان مربی دلخراش بود و چیزی است که همیشه غمگین من وقتی که من به عقب نگاه در این تجربه است.

س: و چه شده است بهترین لحظه برای شما در این بهار و چرا ؟

یک: من فکر می کنم بهترین لحظه برای من این بهار بود فوق العاده بازی کردن در برابر گلی تپه ما در پیش فصل. همه پسران در هر دو تیم بازی فوق العاده خوبی بود و آن را یکی از بهترین بازی من تا به حال با پسر من در در حالی که!

س: اگر شما می توانید یک مسابقه تنیس فردا چه خواهد بود ؟

یک: من دوست داشتم به بازی هر تیم در لیگ ما (از ما نمی کنید به بازی در یک مسابقه لیگ) چون من چنین احترام به تیم ها و مربیان در لیگ ما. و همیشه خانه مسابقات بنابراین ما می توانیم خوب تشویق بخش در رفتن!

س: شما چه می خواهید بازیکنان خود را برای یادگیری از همه از این ؟

یک: من فکر می کنم که من می خواهم آنها را برای یادگیری آنچه که من آموخته ام از طریق همه از این — به استفاده از چیزهایی که در اطراف شما. ما را به استفاده از بسیار به صورت روزانه — مدرسه, دوستان, ورزشی است که ما فراموش می کنیم که خدا را شکر برای همه است که ارواین را ارائه کرده است. من امیدوارم که برای بیرون آمدن از EDL بیشتر سپاسگزار از چیزهایی که در زندگی من است.

س: برای سرگرم کننده است که بازیکن(ص) در تیم خود را ساخته شده است شما را به خنده ؟

یک: همه آنها ساخته شده من خنده در یک نقطه اما برخی از چند کمدین در تیم ما خواهد بود Alyan اشرف Shawyan Rooein و Taira Asakura.

Alyan را دوست دارد به بحث … خیلی … به همه. Shawayn همیشه بسیار خلاق معرفی ما صف در طول مسابقات و Taira چنین خشک و حس شوخ طبعی است که منطبق بر من حس شوخ طبعی است.

Shawyan و Taira هر دو از سالمندان بنابراین من قطعا از دست ندهید طنز خود را در سال آینده.

س: برای سرگرم کننده که در تیم خود می خواهم شما را به چالش به یک بازی دوستانه و مرحله نهایی مسابقات در دادگاه ؟ می شود آن را یک مجموعه یک خدمت و یا بازگشت ؟

یک: اوه مرد خوب هیچ یک از آنها می تواند به من, اما من حدس می زنم هر یک از سالمندان (من می خواهم به چالش) پس از من شناخته شده آنها را پس از سال اول. من همچنین به چالش کشیدن هر یک از آنها (علاوه بر سام) به اجرا کردن … یک مایل!

س: برای تفریح چه آهنگ شما بازی بر روی اتوبوس تیم برای فینال اتوبوس سوار ؟

یک: آنها معمولا غیبت بیش از حد به شنیدن هر موسیقی, اما من فکر می کنم محبوب ترین در اتوبوس سواری قطعا رپ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de