حامله عمروعاص Zargar رد وثیقه; دهلی شورش ‘آمر’ Kapil Mishra رومینگ رایگان

دهلی نو: ادعا که 39 تحویل گرفته اند در دهلی Tihar زندان در 10 سال گذشته دهلی پلیس را یک بار دیگر رد عمروعاص Zargar درخواست شد که در آغاز در زمینه بارداری.

Zargar یک جامع عضو کمیته هماهنگی دستگیر شد در آوریل 10 برای ابراز حمایت از او در برابر unmerited تابعیت متمم قانون. تصویب قانون افزایش داد به چندین ملی و بین المللی شد.

اتهامات تحت anti-terror قانون UAPA شده است استناد در برابر M. Phil دانشجو است که بیش از چهار ماه ،

بدون استثنا برای زنان باردار

پلیس دهلی در آن وضعیت گزارش های ارائه شده به دادگاه عالی دهلی نو گفت که بارداری خود نمی رقیق گرانش او اتهام جرم و جنایت است. و این که او است که با توجه کافی و مراقبت های پزشکی در زندان است.

“بدون استثنا وجود دارد حک شده برای باردار زندانی که متهم به چنین جنایت شنیع به قید وثیقه آزاد شد صرفا به دلیل بارداری است. به خلاف این قانون فراهم می کند برای پادمان کافی و مراقبت های پزشکی در طول بازداشت خود در زندان” اظهار داشت: گزارش ارائه شده در دادگاه توسط پلیس دهلی.

“شده اند وجود دارد به اندازه کافی سوابق نشان می دهد نه تنها دستگیری و بازداشت زنان باردار بلکه خود تحویل در زندان که برای آن دستورالعمل های گذاشته شده در قانون با توجه به دیوان عالی کشور جهت.

آن را با احترام فرستاده شده است که تا تاریخ 39 تحویل گرفته اند در دهلی زندان در 10 سال گذشته گفت:” این گزارش اضافه کردن Zargar حق ندارد به هر گونه درمان ترجیحی زمانی که قانون به خودی خود اجازه چنین نوع از تحریم ها علیه یک کلاس خاص از مجرم.

Zargar درخواست کرد برای تظاهرات

این گزارش ویژه همراه DCP PS Kushwaha اظهار داشت: “در واقع بسیار از پرورش از زندگی باید شده اند به بررسی فعالیت های (توسط Zargar) که تا به حال بالقوه به علت و آن را در واقع علت کشتار در مقیاس بزرگ از زندگی و خواص”.

پلیس دهلی گفت: “Zargar تسلیم در یک سلول جداگانه همه تنهایی و بودن حضور داشتند به طور منظم توسط پزشکان جدا از اینکه با توجه به یک رژیم غذایی خوب و مورد نیاز دارو.”

“در واقع بیشتر مراقبت و احتیاط در حال تمرین بودن در زندان تا کنون به عنوان اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای نگران هستند که در دسترس خواهد بود به خارج از زندان به محل” گفت: این گزارش به شدت مقاوم در برابر آزادی او به قید وثیقه.

در مورد شاه در مورد این گزارش گفت که به اندازه کافی وجود دارد و الکترونیکی و دیگر شواهد نشان می دهد Zargar نقش و همدستی در ایجاد ناآرامی توسط خیره کننده جمعی تنش با هدف نهایی ریشه کنی یک دولت منتخب دموکراتیک و با استفاده از خشونت و استفاده غیر قانونی است.

او به دادگاه تجدید نظر برای نشستن در تظاهرات و انواع دیگر از تظاهرات به فشار دولت مرکزی برای برداشت کا و NRC.

Zargar را به قید وثیقه درخواست شد را رد کرد و توسط یک دادگاه در ژوئن 4, فوتی و فوری خود را به حرکت بالا و دادگاه.

Hatemonger Mishra نقش قربانی کارت

در طول روز هنگامی که ضد کا تظاهرات برگزار شد در سراسر کشور, Kapil میشرا BJP رهبر برگزار pro-کا رالی در شمال شرقی دهلی Jaffrabad.

در این تجمع او به “روز” اولتیماتوم به پلیس دهلی به جاده ها پاک anti-کا معترضان. او پس از آن صادر تماس از طریق توییتر با اصرار مردم برای جمع آوری و “دیگری جلوگیری از شاهین باغ” اعتراض از وقوع نزدیکی Jaffrabad ایستگاه مترو. صدای جیر جیر از آنجا گرفته شده توسط توییتر برای نقض سیاست های خود.

او بیان نفرت گزارش تحریک نفرت در میان ضد و نرم افزار – کا معترضان. جمعی clash کشته شدن 53 چپ و تعدادی مجروح شدند. زیر, درگیری Mishra قربانی بازی کارت. چند BJP رهبران صحبت کرد که در برابر او بودند ‘جدا شده و Mishra ادعا واقعی توطئه بود در برابر او.

پاداش برای ‘گلی maaro’ شعار

میشرا که پیوست بی جی پی در سال گذشته می شود اعتباری برای معرفی ‘گلی Maaro Saalon Ko’ شعار. او پاداش با یک انتخابات مجمع بلیط توسط BJP اما از دست به AAP را Akhilesh Pati Tripathi توسط بیش از 11,000 رای.

پلیس دهلی زمینه Mishra

پلیس دهلی کشیده بودند یک “گاهشناسی” از دهلی شورش و جالب, حذف, Kapil Mishra بیان نفرت و به دخترک تمیز به BJP رهبر.

در مقابل عمروعاص Zargar دستگیر شد برای برگزاری صرف اعتراض و به طور مداوم رد وثیقه با وجود این واقعیت است که او چهار ماه حامله است و همچنین مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) یک harmonal اختلال است که ممکن است منجر به سقط جنین.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de