سیاسی و مبارزه با سگ فوران پس از Manmohan را Singh انتقاد از دولت

دهلی نو: جنگ لفظی در گرفت بین حاکم BJP و کنگره بیش از سابق نخست وزیر مانموهان سینگ انتقاد از نخست وزیر نارندرا مودی بیش از مرگ 20 سربازان هندی توسط مردم چین ارتش آزادی (PLA) در Ladakh را Galwan دره.

کنگره آمار در BJP ملی رئیس جمهور J. P. Nadda گفت: آنها باید به جلوگیری از به خطر انداختن امنیت ملی هند و تمامیت ارضی آن را به عنوان خواهد بود بزرگترین زیانی به نیروهای مسلح و خواسته به دست و پنجه نرم کردن.

این بخش از کلمات فوران بین کنگره و بی جی پی پس از مانموهان سینگ در بیانیه ای در روز دوشنبه راه اندازی یک حمله کوبنده نخست وزیر گفت: “دروغ” در چینی تجاوز خواهد بود “خیانت” به قربانی ساخته شده توسط سربازان هندی در لاک و آن را نه یک “جایگزینی برای دیپلماسی” و نه “قاطع رهبری”.

زیر سینگ بیانیه Nadda ناودان کنگره برای توهین به نیروهای مسلح و همچنین یادآوری آن از سوال جوانی از نیروهای سوال توسط Balakor حمله هوایی در سال 2019 و Uri فولاد اعتصاب در سال 2017.

Nadda به توییتر گرفت و نوشت: “سلام دکتر سینگ و حزب کنگره لطفا برای جلوگیری از توهین نیروهای ما بارها و بارها سوال خود را بگیریم. شما این پست از حملات هوایی و حملات فولاد. لطفا درک معنای واقعی وحدت ملی به خصوص در برابر چنین است. این هرگز خیلی دیر به بهبود است.”

به زودی پس از Nadda اظهارات کنگره ملی سخنگو و رسانه ملی در شارژ Randeep سینگ Surjewala ناودان BJP ارشد و گفت: “عزیز Nadda و BJP جلوگیری از به خطر انداختن امنیت ملی و هند تمامیت ارضی.

“این خواهد بود که بزرگترین زیانی به نیروهای مسلح ما و ما 20 شهدا. همین حالا دست و پنجه نرم کردن باید قدرت را به مناسبت افزایش یابد. ما به دولت هر پشتیبانی” Surjewala گفت: در یک صدای جیر جیر.

پیش از آن در روز پس از نخست وزیر سابق بیانیه سابق کنگره رئیس راهول گاندی نیز گفت: امیدواریم که دولت را قبول مشاوره خود را در جهت منافع کشور است.

“مهم مشاوره توسط نخست وزیر سابق دکتر مانموهان سینگ. برای بهبود هند, من امیدوارم که نخست وزیر آن را بپذیرد مودبانه گفت:” در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net