فیلیپین و عربستان وارد یک دوره ناآرامی’

مانیل: فیلیپین موسسه اتشفشان شناسی و زلزله شناسی (Phivolcs) گفت: آن نظارت کوه Kanlaon در Negros Occidental استان و پس از آن ثبت بیش از 130 زلزله از روز یکشنبه.

این موسسه با صدور بیانیه ای یادآوری این که Kanlaon آتشفشان همچنان در حالت آماده باش سطح 1 “که به معنی آن است که در یک وضعیت غیر طبیعی است و وارد یک دوره ناآرامی” گزارش Xinhua news agency

“دولت های محلی واحد و عمومی هستند و به شدت به یادآوری است که ورود به 4 متر شعاع دائمی منطقه خطر باید ممنوع با توجه به بیشتر امکانات ناگهانی و خطرناک بخار رانده و یا phreatic فوران” این موسسه هشدار داده است.

این Phivolcs گفت که آن را ثبت کرده است 136 آتشفشان-تکتونیک زمین لرزه در غرب پهلوها در طول 24 ساعت مشاهده دوره است.”

آن اضافه شده است که چهار نفر از این زلزله ثبت شده بین 1 a. m. به 2.06 صبح روز دوشنبه بودند احساس در شهرستان لا کرلتا و بگو شهرستان در Negros Occidental استان و شهرستان کنلن در Negros Oriental استان است.

“فعالیت در این دریچه شامل وزش انتشار بخار سفید-لادن plumes که با افزایش 200 متر قبل از دست خوش پیشامد میشه, غرب کردند.”

علاوه بر این موسسه گفت: آتشفشان ساطع شده از دی اکسید گوگرد در ژوئن 13 و مشاهده زمین تغییر شکل نشان می دهد با اندکی کاهش قیمت ها از این پایین تر و اواسط دامنه از ژانویه سال 2020 است.

“در کوتاه مدت الکترونیکی شیب نظارت در جنوب شرقی پهلوها ثبت ادامه کاهش قیمت ها در دامنه های پایین تر اما تورم در اواسط دامنه از آوریل سال 2020 است.

“این پارامتر نشان می دهد که گرمابی و یا ماگمایی فعالیت اتفاق می افتد در زیر عمارت.

“Phivolcs می خواهم به اطمینان مردم به ویژه جوامع محلی در نگرس جزیره است که ما در حال نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک و باید به اطلاع همه نگران از هر گونه توسعه و پیشرفت” این موسسه در بیانیه ای گفت.

در مارس 11, موسسه افزایش سطح هشدار بیش از کوه Kanlaon.

کوه Kanlaon بالاترین نقطه در نگرس جزیره و همچنین به عنوان کل Visayas منطقه با ارتفاع 2,465 متر بالاتر از سطح دریا.

در ماه ژانویه این سال طالع آتشفشان در باتانگا استان در جنوب مانیل فوران جابجایی هزاران نفر از ساکنان این استان و استان های مجاور.

به عنوان یک فعال منطقه زلزله فیلیپین مکرر فعالیت های لرزه ای با توجه به محل آن در امتداد اقیانوس آرام “حلقه آتش”.

فیلیپین مجمع الجزایر است حداقل 24 آتشفشان فعال است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de