هیچ چیز برای من به conquer: The Undertaker اعلام بازنشستگی

دهلی نو: کشتی افسانه آندرتیکر بازنشستگی خود را اعلام کرده از WWE پس از یک حرفه ای پوشا سه دهه است.

اخبار نازل شد به طرفداران در آخرین قسمت از افسانه ای کشتی گیر را docuseries �Undertaker: آخرین سوار’. در فصل آخر از این سری Undertaker نشان داد که او در صلح با گرفتن نیست در حلقه دوباره.

“هرگز نگویید هرگز, اما در این نقطه در زندگی من و در زندگی حرفه ای من من هیچ تمایلی به بازگشت در حلقه. من در یک نقطه از آن زمان این کابوی واقعا سواری دور” آندرتیکر که نام واقعی است, Mark Calaway گفت: در پنجمین و آخرین قسمت از docuseries.

“وجود دارد هیچ چیز برای من می کرد. وجود دارد هیچ چیز برای من برای به انجام رساندن. بازی تغییر کرده است. آن را از زمان به آمده است. زمان فقط به نظر می رسد درست است. من فکر می کنم این مستند به من کمک کرد که کشف. آن را واقعا باز چشم من به تصویر بزرگتر,” او اضافه شده است.

آندرتیکر در آخرین مسابقه در WWE بود که در رسلمنیا 36 زمانی که او و AJ Styles مبارزه در Boneyard مسابقه در ماه آوریل که در آن Deadman حال ظهور پیروز.

او برای اولین بار معرفی شد در سال 1990 Survivor Series زمانی که وارد بازار گردید و به عنوان آخرین عضو Ted DiBiase “میلیون دلار تیم است.” او دارای دلخواهی رکورد 25-2 در رسلمنیا.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de