پدر من یک موسسه سازنده در هسته خود: Satya Nadella

دهلی نو: برای مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا یکی از اولین خاطرات پدرش بود تا در وسط شب و پیدا کردن او را در بستر خود خواندن ضخامت جلد گالینگور کتاب.

به یاد پدرش B. N. Yugandhar یک سال 1962 دسته IAS افسر که در حیدرآباد پس از یک بیماری کوتاه در سال گذشته در سن 82, نادلا نوشت: در LinkedIn پست در روز یکشنبه که او یک موسسه سازنده در هسته خود.

“پدر من کار بیش از فقط یک کار برای او. او ده ساله بود که هند مستقل شد و در حدود یک دوجین یا بیشتر سال بعد پدرم پیوست, Indian Administrative Service (IAS) به عنوان یک عضو مدنی” نادلا نوشت: به مناسبت روز پدر.

Yugandhar خدمت در دفتر نخست وزیر تحت PV Narasimha Rao, و همچنین به عنوان مدیر Mussoorie مبتنی بر Lal Bahadur Shastri, آکادمی ملی از دولت.

“به او این بود که نه یک حرفه انتخاب اما یک تماس. وجود شور ملت-ساختمان درجه و او استنشاق آن همه با تزلزل حس عمیق از عشق و شور و تعهد در طول زندگی اش گفت:” احساسی نادلا که پس از حضور در مدارس در سریککولم و تیروپاتی در آندرا پرادش Mussoorie دهلی و حیدرآباد e و بعد flunking یک بمبی کنکور e فرود آمد و در ما.

“راه او در ترکیب کار خود را با زندگی خود را, احساسات معنای عمیق او مشتق شده از آن بوده است در شکل دادن به خود انداز کار و زندگی” که مدیر عامل مایکروسافت یاد می شود.

نادلا پدر همیشه می گفت که درست تاثیر تنها می تواند ارزیابی شود و پس از آن شخص به حال نقل مکان فعلی خود را از انتساب.

“این مردم شما مربی و توانمند سازی و فرهنگ شما ایجاد خواهد شد که تاثیر ماندگار. او خسته بود از افرادی که راه می رفت به تکالیف جدید آماده برای از بین بردن چیزهایی که قبل از درک آنچه نیاز به تغییر و یا تا به حال یک چشم انداز واقعی برای چه قابلیت های جدید می تواند ساخته شده است که به نهاد قدرت بیشتر آن تاثیر” نادلا تاکید کرد.

در کتاب محبوب eHit تازه کردن” نادلا نوشت: “پدر من یک کارمند دولت با گرایش مارکسیستی و مادر من یک سانسکریت محقق است. در حالی که وجود دارد این است که خیلی یاد گرفتم از پدر من از جمله کنجکاوی فکری و یک عاشق تاریخ بودم همیشه من را”.

Yugandhar (Yugi به دوستان خود و خود را grandkids) خواهد بود “به من می گویند که زندگی یک بیماری ترمینال و هیچ کس باعث می شود آن را از زنده”.

“اما یک زندگی می تواند به ما صحبت می کنند با عبور از روی آنچه مهم است در مورد انسان بودن و چگونه زندگی می کنند. من کار و زندگی می کنند در زمینه های مختلف و زمان. و در عین حال من با راهنمايي درس او به من آموخت با زندگی خود و زندگی خود را به انجام برسانند احساسات و اصول” گفت: نادلا.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de