حداکثر Tuerk سابق USC و شارژر lineman می میرد در 26

  • شارژر حداکثر Tuerk ساعت All Star game. نارنجی شهرستان All-Star کلاسیک دبیرستان فوتبال بازی پخش شد در Orange Coast College in Costa Mesa, CA در جمعه 30 ژوئن 2017. (عکس توسط بیل Alkofer اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • لس آنجلس شارژر #66 دن Feeney دیلون Condoleo حداکثر Tuerk و#32 براندن الیور را در این زمینه برای اولین بار بعد از لس آنجلس شارژر اردوگاه آموزشی در جک Hammett مجموعه ورزشی یکشنبه در کوستا مسا ، 30 جولای 2017. (عکس توسط تری Pierson/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • حداکثر Tuerk را از دست ندهید برای اولین بار چهار بازی این فصل پس از نقض NFL سیاست بر عملکرد-افزایش مواد. (عکس توسط بیل Alkofer اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • سابق USC offensive lineman حداکثر Tuerk دیده می شود تنها چند ماه قبل از اینکه پیش نویس توسط شارژر از دست رفته برای اولین بار چهار بازی این فصل به دلیل یک زنبیل تعلیق. (Michael Conroy/آسوشیتد پرس)

لس آنجلس (CNS) – حداکثر Tuerk سابق standout offensive lineman برای USC Trojans درگذشت در سن 26 مدرسه امروز اعلام کرد.

هیچ علت مرگ منتشر شد.

“FightOnForever حداکثر Tuerk,” USC های ورزشی بخش توییتی بعد از ظهر یکشنبه. “این TrojanFamily وحشتناکی غمگین اخبار Tuerk عبور رفته بیش از حد به زودی در سن 26 و افکار ما نماز و تسلیت با خانواده اش.”

“دل شکسته از دست دادن حداکثر Tuerk. باور نکردنی فرد هم تیمی و شر. افکار ما و نماز بیرون رفتن به او و خانواده” تروجان سر مربی رس Helton توییتی یک زمان کوتاه بعد.

Tuerk با حضور سانتا مارگاریتا بالا در نارنجی شهرستان رانچو سانتا مارگاریتا. او با بازی موقعیت های متعدد در خط حمله برای USC از 2012 – 15 برنده تیم اول تمام Pac-12 افتخارات در سال 2014.

Tuerk فراخوانده شد در دور سوم 2016 پیش نویس NFL سپس – San Diego Chargers اما منتشر شده در سال 2017. او امضا شده توسط Arizona Cardinals که فصل و به نظر می رسد در یک بازی برای این تیم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net