Kirana فروشگاه ها ممکن است به incentivise تحت جدید e-commerce سیاست

دهلی نو: هند ممکن است به زودی incentivise kirana فروشگاه که تبدیل به بخشی از تجارت الکترونیکی اکوسیستم تبدیل عملیات خود را برای رسیدگی به هر دو آنلاین و آفلاین فروش.

ویژه بسته از مشوق ها برای قالب کوچکتر فروشگاه های مادر و پاپ است که به احتمال زیاد بخشی از e-commerce سیاست پیش نویس تجارت و وزارت صنایع.

“ما ارائه مشوق برای kiranas مایل به ادغام عملیات خود را در تجارت الکترونیک پلت فرم به طوری که تعویض می تواند سریع. انگیزه می تواند در صورت بهره subventions وام مورد نیاز برای تعویض و یا به عنوان یک بار گرانت” گفت: مسئولان ضروری برای توسعه است.

چند شرکت های فن آوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی اشخاص از جمله Facebook خارج شده و آمازون ارائه شده به ارائه فن آوری های لازم کمک خواهد کرد که kiranas یکپارچه سازی با سیستم عامل های تجارت الکترونیک. تجارت بدن را نیز راه اندازی طرح های مختلف برای این تعویض که همچنین نیاز به کوچک صاحبان فروشگاه به مهارت های لازم برای رسیدگی به فروش آنلاین.

سیاست نیز به احتمال زیاد به تشویق های موجود در e-commerce بازیکنان برای پیوستن به فروشگاه های محلی خود را در فرمت های و تسهیل فروش خود را. در واقع تجارت الکترونیکی شرکت خواهد بود پرسید: برای قرار دادن اطلاعات کامل از فروشندگان در بازار خود را به طوری که خریداران می توانید تصمیم گیری آگاهانه و حتی نگاه به استفاده از محصولات فروخته شده بر روی پلت فرم در نزدیکی مغازه ها برای تحویل سریع و خدمات.

پیش نویس National E-commerce سیاست شناور توسط بخش توسعه صنعت و تجارت داخلی (DPIIT) در سال گذشته برای ذینفعان نظرات. سیاست انتظار می رود نهایی این ماه و اعلام کرد پس از آن.

فراگیر, هدف از این سیاست است ارتقاء از e-commerce اکوسیستم در کشور افزایش مشاغل روستایی و بهره وری همراه با صادرات است.

این سیاست همچنین انتظار می رود برای قرار دادن در محل تجارت الکترونیکی تنظیم کننده با قدرت کیفری. تنظیم کننده را بررسی کنید و قسمت بزرگي ازانرژي جنبش شرکت های پخش اطلاعات نادرست و یا عدم تطابق با وضع کردن قوانین و مقررات. این امر نیز باید قدرت را به حالت تعلیق گواهینامه از شرکت و یا آنها را به رقابت و تنظیم کننده برای در نظر گرفتن هر گونه ضد رقابتی اندازه گیری.

مقامات گفت که اگر سیاست نه دستور داده محل سکونت به صورت تمام الکترونیکی تجارت شرکت های, این امر می تواند خواسته در مورد سه-چهار کلید بخش های استراتژیک برای ذخیره سازی مواد ژنتیکی و یا هر ماده دیگری داده است.

( می توان در تماس [email protected])

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de