او گشتند نامشخص لهستانی رئیس جمهور به دنبال افزایش از مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس آندره Duda می رسد در کاخ سفید در روز چهارشنبه برای یک دیدار او امیدوار است را افزایش خود را به طور غیر منتظره تنگ گشتند چشم انداز فقط چهار روز قبل از لهستان رأی با توجه به لهستانی و مقامات ایالات متحده.

یادآور جمهور تهمت را دعوت به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل دو هفته قبل از او مواجه گشتند رای سال گذشته اعضای Duda را جناح راست قانون و عدالت را آشکارا تبلیغ عجله سفر سازمان به عنوان یک ماموریت نجات.

“ما عاشق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما فکر می کنم او یک رئیس جمهور بزرگ و من معتقدم که او برای کمک به ما برای پیروزی در انتخابات گفت:” Dominik Tarczynski یک حزب مجلس. “او به کمک آندره Duda برنده شوید.”

Duda شده است یک مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه ستایش به عنوان “یک نمونه متحد” که به افزایش هزینه های دفاعی و گران قیمت خریداری شده در ایالات متحده سیستم های سلاح های.

در حالی که او یک بار فکر shoo-برای دومین دوره برخی از نظرسنجی ها نشان می دهد Duda می تواند از دست دادن به ورشو شهردار Rafal Trzaskowki اگر ژوئن 28 رای منجر به جولای رواناب. به عنوان Duda کمپین اتحاد پرچم او افزایش یافته است و تمرکز خود را بر روی تکان دهنده ضد تجاوز احساسات — نام تجاری همجنسگرا و تراجنسیتی حقوق به عنوان یک “ایدئولوژی” شبیه به کمونیسم — در تلاش برای galvanize خود جناح راست پایه در یک زمان از مشکلات اقتصادی بدتر با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تاکید بر روابط قوی با واشنگتن است که به ویژه مهم برای Duda داده لهستان در حال رشد انزوا در اروپا به عنوان دولت او تبدیل شده است به طور فزاینده ای استبدادی است. اتحادیه اروپا به شدت انتقاد لهستان برای عدم رعایت دموکراسی ، حاکمیت قانون و حقوق اساسی و گفت: دولت قضایی تجدید نظر تهدید استقلال دادگاه ها.

[لهستان تاکتیک جدید برای گرفتن یک پایگاه نظامی ایالات متحده: زمین آن را به عنوان “فورت برگ برنده’]

علاوه بر دریافت تهمت سیاسی برکت Duda همچنین امیدوار مغلوب ساختن پیشی جستن را در اوایل این ماه برای خروج 9,500 نیروهای نظامی از آلمان ترجمه به پیشرفت در برنامه های اعلام شده توسط رهبران دو سال گذشته برای افزایش حضور نظامی آمریکا در لهستان.

“رئیس جمهور بسیار به دنبال بحث در آن موضوع” کریستوف Szczerski, Duda بالا کابینه گفت: “در یک مصاحبه. سفر تا حد زیادی به “ما” و روشن شدن ایالات متحده تصمیم گیری, او گفت:.

“چه خواهد بود گام های بعدی? چه خواهد شد به این نیروهای?” در آلمان Szczerski گفت. “است که آن را فقط تخصیص مجدد و یا آن را خروج نیروهای?”

هر گونه افزایش نیروهای نظامی در لهستان است سیاسی “مهم” را به عنوان آن را نشان می دهد: “واقعیت ما داد او گفت:” در حالی که هشدار می داد که آن را هرگز لهستان مایل به جلب نیروهای دور از آلمان است. “ما می خواهم به حضور نظامی آمریکا در لهستان اما نه در هزینه دیگران است.”

در پاسخ به سوالات به کاخ سفید در مورد زمان و دلیل Duda سفر یک مقام ارشد دولت گفت: در یک ایمیل که رهبران دو کشور “را مورد بحث بیشتر در پیشبرد همکاری های ما در دفاع و همچنین تجارت و انرژی و ارتباطات راه دور امنیت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن منظور پنتاگون به سرعت تولید برنامه برای کاهش برانگیخته نظامی نگرانی و قوی مقاومت مواجه از تعدادی از مقامات ارشد جمهوری خواه مجلس.

مقامات ایالات متحده که صحبت به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی مذاکرات گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی به نام آلمان خود را برای دفاع کم هزینه. اما مقامات با اشاره به خروج نظم و Duda دعوت و پس از یک تماس تلفنی با آنگلا مرکل در ماه گذشته است که در آن صدراعظم آلمان به طور موثر نقض مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد برای برگزاری یک گروه هفت در نشست سران در واشنگتن با کاهش به حضور در.

“این نه تنها باعث و نبود شروع بحث” به گفته یک مقام آمریکایی. ریچارد Grenell تهمت سفیر سابق آلمان و ژرژت Mosbacher سفیر لهستان “شده بود هل دادن این کار را برای یک مدت زمان طولانی” این مقام گفت.

زمانی که رویترز هفته گذشته گزارش که برنامه ریزی برای ایجاد آنچه Duda یک بار به نام “فورت برگ برنده” در لهستان در حال عقب مانده در میان بودجه و زیرساخت اختلافات Mosbacher مارک گزارش “بیشتر خبر جعلی!”

“مذاکرات در مسیر!” او هنوز توییتی. “رئیس جمهور تهمت و Duda چشم انداز برای افزایش حضور ایالات متحده در لهستان خواهد بود و حتی بیشتر از اصل مشخص شده است. اطلاعیه به زودی.”

دوم آمریکا پیشنهاد رسمی اعلام Duda سوم سفر به کاخ سفید و امکان استقرار نیروهای نظامی اطلاعیه برای لهستان “روابط را به تلاش برای صاف کردن بیش از” جمهوری خواه و نظامی تحول “پس از این خبر در مورد نیروی استقرار در آلمان است.”

این مقام و دیگران سوال که آیا Trumpian نوک کلاه به Duda نشان می دهد پیشرفت ساخته شده بود, در نیروهای مذاکرات منعکس واقعیت است.

“مردم مانند ایده” که یک آلمانی خروج می تواند به معنای یک قدم تا لهستانی استقرار رسمی گفت: با اشاره به کاخ سفید است. اما تهمت اصرار بر از بین بردن نیروهای نظامی از آلمان بیش تر سوال آن پاسخ داده است.

حرکت 9,500 نیروهای همراه با خانواده های خود و تجهیزات لجستیکی و سردرد و حتی بدون تصمیم گیری در مورد جایی که آنها می خواهم. ایالات متحده در ماموریت وجود دارد این است که به دفاع آلمان اما برای ارائه به جلو برای حضور نیروهای ایالات متحده در خاورمیانه و جاهای دیگر و به خانه نظامی آفریقا فرمان Africom و دیگر ستاد منطقه و همچنین عمده نظامی ایالات متحده تجهیزات پزشکی. گران بلند مدت زیرساخت است که پشتیبانی از آن ماموریت در آلمان وجود ندارد در لهستان.

در 2018, Duda ارائه شده به کمک 2 میلیارد دلار به سمت پایگاه دائمی کامل ارتش ایالات متحده را بدست آورد در لهستان به مراتب کمتر از حرکت و مسکن نیروهای نظامی هزینه. در عوض در معامله جعلی در سال گذشته دولت توافق برای اضافه کردن یکی دیگر از 1000 سرباز به یک 4,500 قوی زرهی تیپ که در حال حاضر می چرخد در داخل و خارج از کشور لهستان.

به گفته سخنگوی وزارت دفاع ستوان سرهنگ کارلا M. Gleason هیچ تصمیم گیری شده است که در آن کسانی که واحد های اضافی را از. او گفت: این طرح همچنین خواستار به جلو بخش مرکزی در لهستان; مشترک-استفاده از آموزش مبارزه center; هوش نظارت و اسکادران شناسایی و پیشرفت های دیگر.

پیشرفت در اجرای آنچه در حال حاضر تصمیم گرفته شده است نیز در انتظار مذاکرات رسمی دو جانبه همکاری های دفاعی توافقنامه ای که در میان چیزهای دیگر ارائه می کنند نیروهای ایالات متحده مصونیت از ملکی دادستان در لهستان. اما مذاکرات شده اند تا حد زیادی به حالت تعلیق در طول همه گیر و زیر پنتاگون خروج از John Rood به عنوان معاون امور دفاعی برای سیاست. رود که تا به حال مورد سوال مغلوب ساختن پیشی جستن خودداری از کمک نظامی به اوکراین در سال گذشته در میان تعدادی از ملی رئیس جمهور خواسته به استعفا در پی او استیضاح محاکمه.

به عنوان برنامه ریزی برای لهستان متوقف شده “هر نوع واقعی برنامه ریزی” برای خروج از آلمان “من فکر می کنم هنوز اتفاق افتاده است,” سفیر آمریکا در ناتو کی بیلی هاچینسون به خبرنگاران گفت: هفته گذشته در بروکسل. “من فکر نمی کنم که ما هر نوع از زمانی که من شنیده ام. بنابراین من واقعا فکر می کنم که خیلی در این مرحله از بودن نگاه کرد اما چیزی شرکت تعیین شده است.”

لهستان تمایل برای اطلاعات بیشتر به طور دائم بر اساس نیروهای هرگز محبوب در میان دیگر متحدان ناتو به دلیل آن بود دیده می شود به عنوان “معاملاتي امنیت” در کلمات یکی از چندین ارشد ناتو دیپلمات که مورد بحث حساس ایالات متحده در رابطه به شرط ناشناس ماندن.

ناتو سیاستگذاران مخالف از آنچه که آنها را دیدم به لهستان در تلاش برای فریب سربازان دور از آلمان و به نفع خود مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع با ارائه پول و امتیازات دیگر را از طریق یک در یک چانه زنی و نه به عنوان بخشی از یک اتحاد گسترده بحث در مورد آنچه که ساخته شده از بهترین استراتژیک ،

به رغم آنچه که برخی از دیپلمات ناتو به عنوان schadenfreude داخل داد به لهستان قصد دارد نه حرکت رو به جلو, اروپایی سیاستگذاران نیز خوش آمدید هر گونه تلاش موفق به نگه داشتن در این قاره حداقل برخی از نیروهای تهمت می گوید او می خواهد به بیرون از آلمان است.

برخی در داخل ناتو تردید دارند که آلمان خروج اتفاق خواهد افتاد اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد رای گیری تعداد و مقدار زمان لازم برای برنامه ریزی چنین نظامی عمده مانور.

“همه چشم ها به سمت دیگر اقیانوس” یک دیپلمات ناتو گفت. مقامات در حال “انتظار رئیس جمهور تهمت نمی شود قادر به پیاده سازی آن. مردم امیدواریم که این اتفاق نمی آمد واقعی است.”

برای Duda واشنگتن دیدار “آخرین کارت” برای بازی امیدوار است که “رای دهندگان خود را به یاد داشته باشید تصویر خود را با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید گفت:” سابق لهستانی وزیر دفاع Tomasz Siemoniak از مخالفان مدنی پلت فرم.

در روزهای اخیر Duda است باب روز پایین شعارهای مبارزات انتخاباتی خود. سخنرانی ارتباط جامعه تجاوز به کمونیسم آمد و به عنوان Duda کمپین با انتشار “منشور خانواده” با تاکید بر اینکه ازدواج باید بین یک مرد و یک زن.

“قطعا زبان مورد استفاده در این کمپین تکان دهنده است برای بسیاری از اینجا گفت:” Michal Baranowski, مدیر آلمانی مارشال صندوق ورشو ،

حتی در شدت کاتولیک لهستان Duda نظرات باعث اعتراض است که به رهبری او را به دعوت از یک گروه از دگرباشان جنسی فعالان به یک جلسه. تنها این پیشنهاد را پذیرفته و به خبرنگاران گفت که او در سمت چپ و بدون تکان دادن رئیس جمهور پس از Duda اشاره کرد و آزادی بیان برای دفاع از نظرات خود.

Mosbacher عقب رانده علیه یک روزنامه لهستانی گزارش هفته گذشته که او تا به حال مداخله با Duda به درخواست او را به مهار خود شعارهای حتی به واشنگتن cringed.

او در توییتی که او صحبت نکرده بود Duda اما افزود: “اما اجازه بدهید من روشن است: ما محکوم به تبعیض و یا دشمنی بر اساس نژاد و مذهب منشاء ملی یا گرایش های جنسی.”

موریس گزارش از برلین و Birnbaum گزارش از بروکسل. داریوش Kalan در ورشو و پل Sonne در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de