گوگل اهدا اضافی $300K برای کمک به پناهندگان آواره

سان فرانسیسکو: گوگل اعلام کرده است اضافی 300.000 دلار کمک مالی برای کمک به پناهندگان سازمان ملل (UNHCR) بیشتر آماده پناهندگان برای تغییر ماهیت کار.

Google.org خواهد میزبان آموزش آنلاین برای کمک به پناهندگان و میزبان اعضای جامعه در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا از جمله الجزایر و مراکش یادگیری مهارت های دیجیتال در طول یک دوره از یک سال این شرکت در بیانیه ای گفت: اواخر روز شنبه.

بیش از 79 میلیون آواره شدند در پایان سال گذشته به عنوان یک نتیجه از آزار و اذیت درگیری های خشونت یا نقض حقوق بشر — 29 میلیون که پناهندگان.

“پس از 2015 ما به بیش از 30 میلیون دلار در Google.org کمک های مالی برای کمک به ارائه پشتیبانی اضطراری و دسترسی به اطلاعات حیاتی و منابع آموزشی به بیش از یک میلیون پناهنده” گفت: Jacquelline فولر جمهور Google.org در روز جهانی پناهندگان.

“ما در حال حمایت از پناهندگان سازمان ملل (UNHCR) با $550,000 Google.org و یوتیوب کمک های مالی برای ارائه به پناهندگان با مواد لازم برای تحمل همه گیر دیجیتال, آموزش مهارت های سری و تغييرات جستجو در گوگل در کشورها را تحت تاثیر قرار بنابراین مردم برای دسترسی به اطلاعات قابل اعتماد در همه زمان ها” کاملتر توضیح داده شده.

یوتیوب در حال حاضر اهدا 250.000 دلار به کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل برای کمک به ارائه صرفه جویی در زندگی از جمله آب و مراقبت های پزشکی و بهداشت مواد به پناهندگان و جوامع میزبان آنها در کشورها را تحت تاثیر قرار.

با توجه به کمیساریای عالی پناهندگان 47 درصد از جمعیت پناهندگان در سال 2019 شد بین سنین 18 و 59 و نرخ بیکاری در این جمعیتی که انتظار می رود به افزایش است.

گوگل نیز کمک کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل حرکت توسعه آن پلت فرم برای ارائه پناهندگان با پاسخ معتبر به وضوح نمایش داده شده در گوگل جستجو به سوالات مانند “چه اتفاقی می افتد در طول تعیین وضعیت پناهندگی مصاحبه ؟” و “چگونه برای واجد شرایط برای کمک نقدی?”

این نتایج در حال حاضر در دسترس در زبان های انگلیسی, ترکی, فارسی و, برای کمک به پناهندگانی که اقامت در لبنان و اردن و ترکیه مطلع گوگل.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de