انگلیسی شهر سوگوار قربانیان حمله

توسط DANICA KIRKA و جیل LAWLESS

لندن — English town خواندن سوگواری دوشنبه برای سه نفر چاقو به مرگ در چه چیزی است که درمان به عنوان یک حمله تروریستی جمع آوری برای یک لحظه سکوت به عنوان پلیس مورد سوال مشکوک تنها مهاجم.

بیش از 100 دانش آموزان شمع روشن گذاشته و گل در حافظه تاریخ معلم جیمز فورلانگ که به عنوان یکی از قربانیان. یک پرچم در حیاط Holt, مدرسه, جایی که او به تدریس در نزدیکی Wokingham شده بود به نصف کاهش کارکنان.

“او چنان پرشور و مشتاق در مورد تاریخچه و مورد یادگیری و هر چیزی که خسته کننده بود هر چیزی که شما پیدا نکردم جالب او آن را جالب” دانشجوی سابق مولی کالینز به بی بی سی گفت. “او را به صرف زمان با شما او را می دانم که مردم به صورت جداگانه و او فقط همیشه رفت مایل اضافی برای همه است.”

Furlong, دوست, جو ریچی-بنت 39 نام بود توسط خانواده اش در فیلادلفیا به عنوان دومین قربانی. هویت سومین قربانی شده است منتشر شد.

سلاح سرد داد و بیداد گرفت شنبه شب به عنوان گروه های از مردم آرام در Forbury باغ پارک در خواندن یک شهر از 200 ، 000 نفر 40 مایل (64 کیلومتر) غرب لندن است. 25 سال است که اعتقاد بر این بود که تنها مهاجم در بازداشت است اما مقامات گفت: انگیزه برای قتل عام مشخص نیست.

مدیر پاسبان جان کمپبل از دره رودخانه تیمز پلیس گفت: ماموران نامیده می شدند به گزارش دارویی و نقدی فقط قبل از 7 p. m. و وارد برای پیدا کردن یک “وحشتناک” ، غیر مسلح افسران بازداشت 25 ساله محلی ،

پلیس مشخص نشده مظنون اما بریتانیا national news agency, انجمن صنفی مطبوعات و دیگر رسانه ها نام او را به عنوان Khairi Saadallah یک لیبی پناهندگی-جستجوگر زندگی در خواندن.

بی بی سی گزارش داد که Saadallah مورد بررسی قرار گرفت توسط نیروهای امنیتی در سال گذشته بیش از نگرانی های او برنامه ریزی شده برای سفر به خارج برای پیوستن به یک گروه جهادی اما او مصمم به یک تهدید عمده.

The Philadelphia Inquirer به نقل از پدر Ritchie-Bennett عنوان کرد و گفت پسر را مجبور به انگلستان نقل مکان کرد از ایالات متحده حدود 15 سال پیش. پدرش رابرت ریچی گفت: پسر خود را مشغول به کار برای یک شرکت حقوقی در لندن قبل از گرفتن کار حدود 10 سال پیش در یک شرکت دارویی بود که بریتانیا آن ستاد در خواندن.

هیچ به روز رسانی فوری در شرایط سه نفر به طور جدی زخمی در حمله.

بریتانیا رسمی تهدید تروریسم در سطح باقی می ماند و در “قابل توجهی” پس از این حمله است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de