شلوغ حوادث بد – تهویه مناطق: بدانید که چگونه شما می توانید گرفتن COVID

واشنگتن دی سی: شلوغ حوادث تهویه ضعیف مناطق و مکان های که در آن مردم در حال صحبت کردن با صدای بلند و یا آواز خواندن در یک مورد مشهور – به حداکثر رساندن خطر ابتلا Covid-19 بیماری با توجه به رشد اجماع در مورد مرکزی سوال: چگونه یک کامپیوتر.

با ناگهانی تازه موارد coronavirus گزارش در چین مطالعات در طبیعت از این ویروس افزایش یافته است به تعیین دقیق علت آن آلودگی است.

تنفسی-قطرات تماس

وال استریت ژورنال گزارش کرده است که سلامت سازمان را تا کنون شناسایی تنفسی-قطرات تماس به عنوان عمده حالت Covid-19 انتقال است. این قطرات مایع می تواند از انتقال ویروس از فردی به فرد دیگر اگر آنها به زمین بر روی چشم, بینی یا دهان. اما آنها تمایل به سقوط به زمین و یا در سطوح دیگر بسیار به سرعت.

با توجه به برخی از محققان جدید کروناویروس نیز می تواند انتقال از طریق ذرات معلق در هوا و یا قطرات کوچک که در هوا شناور بیش از قطرات بزرگ. این ذرات معلق در هوا را می توان به طور مستقیم استنشاق.

برای جلوگیری از گسترش سریع این ویروس تهویه کافی در مکان های مردم مراجعه کرده و کار بسیار مهم است گفت: Yuguo Li, یکی از نویسندگان و مهندسی استاد دانشگاه هنگ کنگ است.

فرد آلوده

در ضمن قرار گرفتن در معرض طولانی از یک فرد آلوده است که 15 دقیقه یا بیشتر با کسی که کمتر از 6 فوت دور نیز می تواند تا تعداد افراد آلوده گفت: جان بروکس, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری افسر ارشد پزشکی برای COVID-19 پاسخ. با این حال او اضافه کرد آن است که تنها یک قاعده کلی است. آن را می تواند زمان بسیار کمتر و با یک عطسه در صورت و یا دیگر ارتباط صمیمی که در آن تعداد زیادی از قطرات تنفسی در حال ساطع شده او گفت:.

به اصطلاح حمله نرخ–درصد افرادی که آلوده بودند در یک محل خاص و یا زمان را می توان بسیار بالا در شلوغ, حوادث, خانه ها و دیگر فضاهای که در آن تعداد زیادی از مردم در نزدیک تماس طولانی مدت.

حدود 10 درصد از مردم با COVID-19 مسئول حدود 80 درصد از انتقال بر اساس یک مطالعه که به تازگی در ولکام باز کردن تحقیقات است. با توجه به جیمی لوید-اسمیت یک دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس استاد مطالعه, محیط زیست, بیماری های عفونی, برخی از مردم با این ویروس ممکن است بالاتر بار ویروسی و یا بیشتر تولید قطرات زمانی که آنها تنفس و یا صحبت می کنند و یا در یک فضای محدود با بسیاری از مردم و بد تهویه زمانی که آنها در اکثر عفونی نقطه در بیماری خود را.

اسکات Dowell, یک معاون نظارت بنیاد بیل و ملیندا گیتس بنیاد COVID-19 پاسخ به نقل عنوان کرد و گفت که به طور کلی “خطر داده شده فرد آلوده انتقال به مردم بسیار کم…برای هر superspreading رویداد شما باید بسیاری از بار وقتی که هیچ کس آلوده می شود.”

با توجه به مطالعات چندین حمله نرخ COVID-19 خانوار محدوده بین 4.6 درصد و 19.3 درصد است. آن را بالاتر برای همسران در 27.8 درصد نسبت به دیگر اعضای خانواده در 17.3 درصد در یک مطالعه در چین است.

چقدر ویروس برای آلوده کردن فرد ؟

در حالی که هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که چقدر ویروس در آن طول می کشد برای کسی که برای تبدیل شدن به آلوده اما مطالعات اخیر پیشنهاد برخی از سرنخ. در یک مطالعه کوچک در مجله Nature منتشر شده محققان قادر به فرهنگ زنده coronavirus اگر یک بیمار سواب گلو یا میلی لیتر از خلط موجود کمتر از یک میلیون نسخه از RNA ویروسی.

“ما بر اساس تجربه من فرض کنیم که چیزی بالاتر از این تعداد مورد نیاز خواهد بود برای عفونت” گفت: کلمنس Wendtner یکی از این مطالعه منجر نویسندگان و رئیس بخش بیماری های عفونی و طب گرمسیری در مونیخ Klinik Schwabing یک بیمارستان آموزشی در دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ.

او و همکارانش نمونه از مسری مبتلا به ویروس سطوح تا 1000 بار است که که می تواند کمک به توضیح دهد که چرا این ویروس بسیار مسری در شرایط مناسب. آنها گفتند که ممکن است آن را در سطوح بسیار پایین تر از ویروس از چه چیزی یافت می شود در یک بیمار آلوده به شخص دیگری.
در ماه های اخیر تحمیل مستند کمک کشورها در کاهش تعداد آنها از موارد آن است که یک راه حل طولانی مدت می گویند دانشمندان است.
بودن در خارج است که به طور کلی امن تر کارشناسان می گویند به دلیل ذرات ویروسی رقیق با سرعت بیشتری. اما کوچک و قطرات بزرگ در برخواهد داشت خطر حتی در خارج از منزل, هنگامی که مردم در نزدیک تماس طولانی مدت گفت: Linsey Marr یک Virginia Tech مهندسی محیط زیست استاد که مطالعات هوابرد انتقال ویروس ها.

وال استریت ژورنال به نقل از تام فریدن رئیس اجرایی از حل و فصل به صرفه جویی در زندگی یک غیر انتفاعی و عمومی-بهداشت ابتکار عنوان کرد و گفت: “ما باید به فکر یک مستند اما از راه هایی برای افزایش فاصله فیزیکی. این می تواند شامل اجازه می دهد خارج از فعالیت های اجازه می دهد پیاده روی یا دوچرخه سواری به یک دفتر با مردم تمام جسمی دور منظقه وانت از فروشگاه ها و دیگر روش های نوآورانه است که می تواند تسهیل از سرگیری فعالیت های اقتصادی بدون تقویت از شیوع بیماری است.”

با توجه به گسترده, تست, تماس, ردیابی و جداسازی آلوده یا در معرض مردم راه هایی برای محدود کردن تاج موارد است.

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de