می توانید یک میخانه لندن زنده ماندن همه گیر?

Tori Ferenc برای واشنگتن پست

عقاب میخانه در لندن واقع شده است چه در قبل از همه گیر بار بود مشغول Farringdon جاده ها است.

لندن — مایکل Belben قدم چوبی کف عقاب تلاش برای تصور منشور زندگی در یک coronavirus جهان است.

صندلی چیده در یک گرد و خاکی آشفته بازار. یک جعبه آبی دستکش نشسته بر روی لبه. فرسوده, سبز, مبل چرمی, انتخاب صندلی در یکشنبه صبحانه شده است راندند گذشته تحت یک پنجره تحمل یک پیام جلف اسکریپت: “ما خواهید بود!” Belben مو خاکستری flopping است متمرکز بر روی ساخت که اتفاق می افتد.

نوار اندازه گیری در دست او حرکت می کند و از نوار پنجره به پیاده رو. باید به او اجازه می دهد شش پا بین مشتریان خواهد شد و یا سه انجام دهید ؟ نخست وزیر بوریس جانسون دولت وعده داده شده به ایجاد تماس تلفنی در روز اما Belben و صاحبان 47,000 دیگر بارها در بریتانیا کالایی مورد به تاخیر می اندازد.

“آنها لرزشی,” Belben گفت: از دولت است. “و این تفاوت بین سود و زیان.”

سی سال پیش عقاب بود مرتب کردن بر اساس از تیره ویکتوریا میخانه که در آن بعد از ظهر boozers را از کارفرمایان و یا گاه به گاه خشمگین ، Belben سابق و شریک تجاری آن را خریداری و آن را تبدیل به یکی از اولین و وقدرتمندترين gastropubs در لندن است. با سرو استیک, ساندویچ و شراب خوب در آبجو-و-تراشه قیمت آنها تبدیل پچ unlovely Farringdon جاده به یک foodie مقصد.

در حال حاضر Belben ترس عقاب و بسیار, انگلیسی, شیوه زندگی می تواند در صورت انقراض.

Tori Ferenc برای واشنگتن پست

مایکل Belben خریداری عقاب در سال 1991.

Tori Ferenc برای واشنگتن پست

بارها در انگلستان باید بسته باقی می ماند تا جولای.

در اوایل این ماه در فروشگاه های بزرگ بازگشایی شد. بارها و رستوران های گفته شده توسط مقامات به صبر کنید تا جولای. به بهت و حیرت خود را از نخست وزیر خواست که مردم برای جلوگیری از بارها و باشگاه در ماه مارس به اشتراک گذاشته شده هیچ مشاوره در مورد چگونه چنین مکان هایی می تواند coronavirus امن و یا قابل دوام.

“این بسیار نا امید کننده است” گفت: اما McClarkin مدیر ارشد اجرایی بریتانیایی آبجو و میخانه انجمن تجارت ، “یک میخانه است متفاوت از جاهای دیگر است. این بخشی از فرهنگ ما است. آن چه مردم انجام دهد. ما خیلی بیشتر از یک بازیکن اقتصادی … ما قلب تپنده جوامع است.

“ما نیاز به [Johnson] می گویند: ‘آن را بی خطر است برای شما برای رفتن به میخانه خود را.’ او نیاز به ساخت تا اعتماد به نفس دوباره.”

اجتماعی فاصله تبدیل شده است بیشتر آزار دهنده نگرانی است. این انجمن تخمین می زند که اگر فاصله باقی مانده در شش پا تنها یک سوم از تمام بارها در انگلستان زنده خواهد ماند. برش است که به سه و سه چهارم از بارها ممکن است شانس.

Tori Ferenc برای واشنگتن پست

زیرزمین عقاب پر از آبجو بشکه بشکه است که باید به دور انداخته شود چون از تاریخ انقضا.

هر گونه تصمیم گیری قطعا رانده سیاست — در بخشی به دلیل علم و اطلاعات پشت فاصله لغزنده هستند. مطالعه پزشکی
تفسیر به عنوان یک منطق به تجدید نظر در فاصله شده و دقیق به عنوان ناقص توسط یک نگهبان گزارش. با بریتانیا تعداد مرگ بیش از 42,500 دولت است و با توجه به فواصل کوتاه تر اگر مردم نیز پوشیدن ماسک یا اضافه کردن دیگر حمایت. یک اطلاعیه ممکن است ساخته شده در شنبه چند رسانه ای گزارش شده است.

“چالش برای کشور, برای همه کشورها, این است که چگونه به گرفتن به عنوان بسیاری از زندگی عادی دوباره رفتن … در راه است که امن است” وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در یک مصاحبه بی بی سی در روز یکشنبه ،

Belben furloughed 19 بار من و سرآشپزها در ماه مارس به دولت دستور داد کارگران خانه منتظر یک موج از عفونت است. اطلاعات منتشر شده در این ماه نازل مستند اولیه نتیجه: یک فاجعه است که پیشی گرفته 2008 بحران مالی است.

دفتر آمار ملی گفت: اقتصاد بریتانیا دچار بزرگترین ماهانه انقباض در رکورد سقوط 20.4 درصد در ماه آوریل است. گسترده تر از 18 سال رشد تبخیر. بارها و رستوران ها شرکت های هواپیمایی, دانشگاه ها, کارخانه ها و تئاتر رنج می برد اما هیچ بخش فرار از درد.

بازیابی, به احتمال زیاد خواهد تدریجی در بهترین و انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا بعد از این سال تنها مسائل پیچیده.

Belben ملاقات کارکنان بالا در هفته گذشته. او در حال حاضر قطع معامله با صاحبخانه خود به جست و خیز پرداخت اجاره برای سه ماه. عقاب واجد شرایط برای کمک دولت به پوشش 80 درصد از حقوق و دستمزد از طریق اکتبر و اخیرا مسجل $63,000 بانک وام بدون بهره پرداخت می شود در سال اول به صورت فله تا آن پول نقد است.

Tori Ferenc برای واشنگتن پست

عقاب کارکنان شده است furloughed از مارس.

Tori Ferenc برای واشنگتن پست

Alun توماس میخانه مدیر کل.

اما Belben می خواستم آشپز اد Mottershaw و مدیر کل Alun توماس, کارمندان بیش از 16 سال به مرتب کردن بر اساس از طریق چگونه عملیات را مجبور به تغییر. به سمت بالا از 50 یا بیشتر مشتریان اغلب این ماجرا میخانه 1000 فوت مربع فضای قبل از همه گیر; فاصله قوانین می تواند به کاهش است که به عنوان چند به عنوان 20 نفر است.

سه نفر توافق چوبی فضایی خواهد بود با چکش بر روی دیوارهای خارجی به مشتریان اجازه می دهد برای نوشیدن در هوا باز است. یک طبقه بالا گالری هنر خواهد بود تخلیه و جداول منتقل شده وجود دارد به صورت گسترده ای در فاصله ناهار خوری.

مشکل تر انتخاب شد و درهم است. عقاب دیگر نمی خواهد یک sidle-up-to-the-نوار نوع محل. ده مدفوع خواهد بود اضافه شده بنابراین مشتریان می تواند با قرار گرفتن به جای سالن با یک پاینت. Barkeeps خواهد به نوبه خود به خدمت گرفتن سفارشات در جداول.

جلوی درب ایستاده اند باز کنید تا هوای تازه می تواند گردش. منو خواهد بود محدود به سه مورد — Belben winced کمی خواهد بود که ناخوانا در یک پنجره تخته سیاه برای تشویق takeout. عقاب خواهد رد پول نقد. بیشتر کارت اعتباری ماشین آلات مورد نیاز خواهد بود و به سرعت.

برای نزدیک به یک ساعت از مردان مورد بحث رفع و چگونه به نگه داشتن جای معتبر. Mottershaw پرسید که آیا آنها نیاز به اضافه کردن یکی دیگر از دست خشک کن در دستشویی به جای بیشتر دست شستن. توماس میگردین خود گوشی چک کردن متون از کارکنان در مورد کسی که می خواستم به بازگشت. Belben سرش را تکان داد که ارائه خدمات مطرح شد. توماس cajoled: “ما هرگز نباید گفت هرگز. آن را ممکن است یک افزونه خوب از کسب و کار است.”

Mottershaw و توماس با دوچرخه یا پای پیاده باید در بازدید از باغ کاونت سوهو و قصبه بازار به اتمام دیگر از eateries. مدفوع می تواند در فروش, ارزان, در یک میخانه که در آن محرک دیده می شد هولنج مسائل خارج Mottershaw پیشنهاد شده است.

Tori Ferenc برای واشنگتن پست

آشپز اد Mottershaw که مشغول به کار در این عقاب برای 16 سال است کمک به طرح بازگشایی.

Tori Ferenc برای واشنگتن پست

آشپزی انباشته شده بر روی یک قفسه در عقاب. بازگشت مشتریان ممکن است پیدا کردن یک مقایسه به پایین منو.

Belben است اهدا از سه و او قدرت پردازش بالا با خاطرات چگونه عقاب همیشه بیش از حد انتظارات. آن را باز کرد در میان 1991 رکود اقتصادی و در عرض چند هفته بود buzzy. Belben در حال حاضر 68 پرداخت کردن بدهی های خرید در کمتر از سه ماه.

اواخر زاها حدید و دیگر معماران در محله به طور منظم بودند. (او دستور استیک.) نگهبان بود پایین خیابان و نویسندگان و عکاسان نقد حقوق در تا. چت-میزبان نمایش گراهام نورتون بود که یک متصدی بار در اوایل. او انجام یک طبقه بالا و Belben با فوران خنده — در زمان او را به پهلو یک حوله چای در اطراف سر خود را به کلاه برداری های مادر ترزا.

عقاب عمدتا mirthless در حال حاضر. همه مشاغل در خط و بیش از 10 میلیون نفر حقوق بگیر به عنوان به خوبی به عنوان خود اشتغالی کار نمی کند به دلیل coronavirus. بیش از 2 میلیون از دست رفته کارگران در مهمان نوازی. این چالش به عنوان دولت می گوید که راه اندازی مجدد اقتصاد بدون ویروس کشنده resurging.

عقاب تبدیل به یک سود خوب زمانی که آن را سرو 12 ساعت در روز در خدمت 120 ناهار 150 شام و بسیاری از نوشیدنی است. Belben تا به حال چند کلمه وقتی پرسیده شد که اگر, و هنگامی که آن زمان خواهد بازگشت. “من نمی دانم” او گفت:. “من فقط نمی دانم.”

پرنس چارلز می خواهد furloughed کارگران به انتخاب انواع توت ها. کشاورزان تعجب می کنم اگر استرالیایی ها هستند تا به وظیفه.

Coronavirus می تواند به پایین آوردن پرده گلوب شکسپیر تئاتر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de