جزیره Balboa زن و شوهر جشن 70 سالگرد عروسی با درایو های رژه

 • یک دوست از Birnies دوچرخه سواری خود را از گذشته لایحه و باربارا minor sights در طول یک درایو توسط رژه Balboa جزیره در ساحل نیوپورت در یکشنبه 21 ژوئن 2020 به جشن زن و شوهر 70 سالگرد عروسی. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • کوئینسی استوکس, چپ, است و به همراه شوهرش جان در گیتار به عنوان او آواز می خواند یک نسخه اصلاح شده از فرانک سیناترا آمار “You Make Me Feel So جوان” برای پدربزرگ و مادربزرگ’ 70 سالگرد عروسی درایو های رژه جشن در Balboa جزیره در ساحل نیوپورت در یکشنبه 21 ژوئن 2020. اصلاح شعر خلاصه زندگی این زن و شوهر تا به حال بیش از 70 سال گذشته. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • اچ بیل و باربارا minor sights مرکز, در یک سبد خرید گلف در طول یک درایو توسط رژه Balboa جزیره در ساحل نیوپورت در یکشنبه 21 ژوئن 2020 به جشن زن و شوهر 70 سالگرد عروسی. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • کوئینسی استوکس همراه با شوهرش جان در گیتار, درست بخوان یک نسخه اصلاح شده از فرانک سیناترا آمار “You Make Me Feel So جوان” برای پدربزرگ و مادربزرگ, لایحه و باربارا minor sights چپ در طول 70 سالگرد عروسی درایو های رژه جشن در Balboa جزیره در ساحل نیوپورت در یکشنبه 21 ژوئن 2020. اصلاح شعر خلاصه زندگی این زن و شوهر تا به حال بیش از 70 سال گذشته. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • دوستان و همسایگان از بیل و باربارا minor sights بالا رفتن توسط زن و شوهر در طول یک درایو توسط رژه Balboa جزیره در ساحل نیوپورت در یکشنبه 21 ژوئن 2020 به جشن زن و شوهر 70 سالگرد عروسی. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • باربارا و لایحه minor sights, پایین, سازمان دیده بان به عنوان دوستان و همسایگان عبور در طول یک درایو توسط رژه Balboa جزیره در ساحل نیوپورت در یکشنبه 21 ژوئن 2020 به جشن زن و شوهر 70 سالگرد عروسی. این minor sights نوه, تاشا باک سمت چپ و دختر دایان تیماج بالا سمت محل عروسی حجاب باربارا عینک در عروسی او در سال 1950. عروسی حجاب کهنه شده توسط چهار نسل از Birnies. Tasha باک خواهد شد و پوشیدن حجاب برای عروسی آینده. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • دایان باک, مرکز, شمار برای یک عکس با پدر و مادرش باربارا minor sights و 91 و لایحه 95 در طول یک درایو توسط رژه Balboa جزیره در ساحل نیوپورت در یکشنبه 21 ژوئن 2020 به جشن زن و شوهر 70 سالگرد عروسی. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • عروسی عکس های قرار داده شده در یک جدول توپاز خیابان به عنوان لایحه و باربارا minor sights چپ تماشای یک درایو توسط رژه Balboa جزیره در ساحل نیوپورت در یکشنبه 21 ژوئن 2020 به جشن زن و شوهر 70 سالگرد عروسی. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • دوستان و همسایگان از بیل و باربارا minor sights کمی رقص به عنوان آنها راه رفتن توسط این زن و شوهر در طول یک درایو توسط رژه Balboa جزیره در ساحل نیوپورت در یکشنبه 21 ژوئن 2020 به جشن زن و شوهر 70 سالگرد عروسی. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • دوستان و همسایگان از بیل و باربارا minor sights شرکت در یک درایو-توسط رژه Balboa جزیره در ساحل نیوپورت در یکشنبه 21 ژوئن 2020 به جشن زن و شوهر 70 سالگرد عروسی. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • باربارا و لایحه minor sights در روز عروسی خود را در پاسادنا در تاریخ 21 ژوئن سال 1950. (حسن نیت ارائه میدهد از دایان باک)

 • تازه ازدواج کرده باربارا و لایحه minor sights راه رفتن پایین راهرو در تمام قدیسین کلیسای اسقفی در پاسادنا در تاریخ 21 ژوئن سال 1950. (حسن نیت ارائه میدهد از دایان باک)

 • باربارا minor sights و 91 چپ می رسد به شوهرش بیل به عنوان آنها نشستن در صندلی در پیاده رو در مقابل خود توپاز خیابان خانه به تماشای یک درایو توسط رژه Balboa جزیره در یکشنبه 21 ژوئن 2020 به جشن زن و شوهر 70 سالگرد عروسی. این زوج در هنگام ملاقات آنها دانش آموزان در USC و ازدواج در تاریخ 21 ژوئن سال 1950. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

Balboa ساکنان جزیره بیل و باربارا minor sights بودند پیوست و توسط خود خانواده به خود را جشن 70 سالگرد ازدواج روز پدر با یک درایو-با رژه از دوستان و همسایگان. لایحه 95 و باربارا 91 نشسته زیر یک چتر در پیاده رو در مقابل خود توپاز خیابان اصلی به عنوان دوستان و همسایگان سوار راه می رفت و bicycled گذشته به آرزو زن و شوهر سالگرد مبارک.

پس از خدمت با ارتش 70 لشکر پیاده نظام 276 هنگ در آلمان و فرانسه در طول جنگ جهانی دوم لایحه minor sights ثبت نام در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی که در آن او ملاقات همسر آینده اش باربارا پاتر یک USC هلن از تروی در سال 1948. آنها هر دو فارغ التحصیل شد و در سال 1949 و در تمام قدیسین کلیسای اسقفی در پاسادنا در تاریخ 21 ژوئن سال 1950. آنها سه فرزند و شش نوه و پنج نوه بزرگ.

برجسته از درایو های رژه بود که زن و شوهر نوه کوئنسی استوکس همراه با شوهرش جان در گیتار ایستاده در خیابان و سنگ یک نسخه اصلاح شده از فرانک سیناترا آمار “شما به من احساس خیلی جوان است.” اصلاح شعر خلاصه زندگی این زن و شوهر تا به حال بیش از 70 سال گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de