خوب روز پدر و روز مرد صرف با 103-سال-پیر بابا در ‘ایوان’

رالف فریمن پیراهن آبی خود را برجسته پلیسه دار با نور آبی چشمان او لبخند زد پشت یک ماسک. از 103 سال دست تکان داد به دخترش جانت Bollman 67 و نامزدش, باب Bernstein, 69 که وارد در زندگی کمک به خانه او آرزوی یک روز پدر مبارک روز یکشنبه.

“که لبخند بزرگ است که چنین شادی” Bollman گفت: درخواست فریمن به حذف ماسک خود را بنابراین دیگران می تواند آن را تجربه کند.

پارک تراس در رانچو سانتا مارگاریتا ایجاد “ایوان” یک patriotically تزئین 12-توسط-7-پا منطقه بافر توسط بوته اجازه می دهد تا عزیزان را به بازدید از یک فاصله امن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Freeman زندگی کرده است در محل اقامت بیش از چهار سال در حال حرکت در پس از درگذشت همسرش در سال 2016.

 • رالف Freeman, چت با دختر, جانت Bollman در روز پدر در پارک تراس ارشد خانه زندگی در رانچو سانتا مارگاریتا در یکشنبه 21 ژوئن 2020. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • جانت Bollman می گوید او خاطرات خوشی از نشستن بر پدر او را در دامان زمانی که او یک دختر کوچک بود. او فقط جشن روز پدر با او در رانچو سانتا مارگاریتا در یکشنبه 21 ژوئن 2020. او به تازگی تبدیل 103.
  (حسن نیت ارائه میدهد عکس جانت Bollman)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • جانت Bollman پدر و مادر, رالف و Majorie فریمن ازدواج کرده بودند در Nov. 11, 1945 در Southend-on-Sea انگلستان که مادر او متولد و بزرگ شده.
  (حسن نیت ارائه میدهد عکس جانت Bollman)

 • رالف فریمن امواج خداحافظی به پدر جانت Bollman و نامزدش باب برنشتاین پس از چند بازدیدکننده داشته است او در روز پدر در پارک تراس ارشد خانه زندگی در رانچو سانتا مارگاریتا در یکشنبه 21 ژوئن 2020. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • پارک تراس پست قوانین برای “ایوان” امن, هوای آزاد, مکان ملاقات در طول coronavirus بیماری همه گیر. برای بیش از ده خانواده بازدید عزیزان وجود دارد در روز پدر در رانچو سانتا مارگاریتا در یکشنبه 21 ژوئن 2020. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • همین و فرانسیس فیلم مطرح با نوه های خود به عنوان دختر خود را طول می کشد یک عکس خانوادگی در پارک تراس خانه کمک زندگی در رانچو سانتا مارگاریتا در یکشنبه 21 ژوئن 2020. مت Cutkomp از سمت چپ سارا Cutkomp و جف Cutkomp برگزاری بویی با خود Meggan بازدید در روز پدر. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • کارول Cutkomp نشان می دهد که پدر او همین فیلم هدیه روز پدر در حالی که از دیدن او در پارک تراس خانه کمک زندگی در یکشنبه 21 ژوئن 2020. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • همین و فرانسیس مامان در حال بازدید از بستگان با یک توله سگ به نام بویی در پارک تراس در طول روز پدر روز یکشنبه 21 ژوئن 2020 در رانچو سانتا مارگاریتا. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

ایوان تنظیم با پرچم فقط کامل دختر خود گفت: به دلیل فریمن متولد شد و در روز پرچم در سال 1917 ازدواج کرده بود در روز جانباز در سال 1945 و به عنوان یک کاپیتان ارتش در جنگ جهانی دوم, در, ملکه مری و در جنگ کره, کار در پنتاگون با امنیت ترخیص کالا از گمرک.

“وقتی که من بچه بودم او مرا از خواب بیدار در روز مدرسه در حالی که مامان داشت صبحانه آماده … و “خواندن” شیپور reveille استفاده می شود که در پایگاه های نظامی برای بیدار کردن نیروهای نظامی در طلوع آفتاب” Bollman گفت. “یک بیداری بی ادب.”

به مهندس متالورژی تدریس در ایالت آیووا و سپس با انتقال به پالوس وردس به کار در صنعت هوافضا. او بازنشسته در 65 و منتقل میشن ویجو برای لذت بردن از زندگی.

فریمن طول می کشد هیچ داروها و “پیاده تحت بخار خود” برنشتاین گفت.

“من مجموعه ای را به زندگی می کنند یک زندگی طولانی,” او گفت:. دختر خود را ویژگی آن را به یک نگرش مثبت به دنبال سرگرمی مانند تنیس عکاسی خواندن و گذراندن وقت با خانواده خود را.

Bollman خاطرات خوشی از پدر بزرگ بسیار راحت و آسان صندلی که در آن او خواهد استراحت پس از کار است. او را نوازش در دامان خود و او می خواهد به عنوان خوانده شده به او.

فریمن گفت: او بسیار خوشحال با چگونه خود سه فرزند و سه نوه معلوم شد. “آنها نمی تواند هیچ بهتر است,” او گفت:. و پس از آن ظهور او تصمیم گرفت که کلید زندگی طولانی است.

در طول coronavirus همه گیر ساکنان در زندگی کمک خانه مجاز به ترک این تسهیلات نمی تواند غذا خوردن با هم در اتاق ناهار خوری و فعالیت های لغو شده است باعث افسردگی در برخی از باشنده مدیر روابط Suzette جانسون گفت.

فریمن ناراحت نیست که هر چند.

“من دو چیز را دوست دارم به انجام,” او گفت:. “من یک خواننده مشتاق و من دوست دارم به چرت زدن.”

او دارای چهار-پا بلند مجموعه ای از مورد علاقه رمان نویس W. E. B. گریفین نظامی و پلیسی کتاب در اتاق خود.

“من تمام چهار پا از کتاب اما من نمی تواند به یاد داشته باشید آنها را پس از من به عنوان خوانده شده آنها را دوباره,” او گفت:.

“من در خواندن سوم است.”

از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر خانواده جریان به پارک تراس برای قبل از مرتب 30 دقیقه ملاقات با عزیزان. بین بازديد جانسون اسپری اسید هیدروکلریک از یک مه پاش برای ضد عفونی کردن این منطقه است.

به عنوان Bollman شروع به ترک جانسون به سرعت یاد او را فراموش قهوه ای بسته او 103 ساله پدر و سمت چپ برای او.

یک دسته از روزنامه ها خواست که او را به سطل زباله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net